Riposta ministra musiała zaskoczyć dziennikarzy „Wyborczej”

/ Telewizja Republika

  

Coraz częściej pojawiają się plotki o rzekomej rekonstrukcji rządu, a nawet wymianie na stanowisku premiera. Dziś zapytano o to m.in. ministra środowiska, Jana Szyszkę. Dziennikarzami, którzy zadali pytanie o rekonstrukcję rządu, byli redaktorzy wyborczej.pl. Riposta szefa resortu środowiska musiała ich zaskoczyć.

Jan Szyszko, dopytywany przez redaktorów z Czerskiej, o rzekomą reonstrukcję rządu odpowiedział...

Serdecznie pozdrawiam telewidzów. Z Panem Bogiem.

Cięta riposta ministra musiała być zakoceniem dla dziennikarzy wyborczej.pl.

Przypomnijmy, że dziś tygodnik "Sieci prawdy" w rubryce "Z życia koalicji" napisał, że premier "Beata Szydło leci ze stanowiska". Według gazety ma startować do europarlamentu, "a na razie sobie trochę odpocznie". 

 Nie ma żadnych decyzji w sprawie zmiany premiera – skomentował te doniesienia wicepremier Jarosław Gowin. 

To nie do mnie pytanie, jestem tylko wicepremierem i mam swoje zadania przy rekonstrukcji polskiej gospodarki – powiedział zaś wicepremier Mateusz Morawiecki.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 300polityka.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tak Platforma dogadała się z Brukselą? Chodzi o duże pieniądze. "Skandal to mało powiedziane"

zdjęcie ilustracyjne / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Dziś Rafał Trzaskowski, kandydat PO na prezydenta Warszawy, na antenie Radia Zet twierdził, że "gdy wygramy kolejne wybory, to [środki unijne - red.] będą odmrożone i Warszawa skorzysta z olbrzymich pieniędzy na inwestycje". Na tę wypowiedź polityka Platformy szybko zareagował Patryk Jaki. "Czy PO właśnie zdradziła taktykę?" - napisał na Twitterze kandydat Zjednoczonej Prawicy.

W Radiu Zet, Trzaskowski mówiąc o sporze z Brukselą dotyczącym praworządności, szczególnie w kontekście przyszłego unijnego budżetu, wskazywał na fakt "mrożenia" pieniędzy przez UE.

Jednak w pewnym momencie wypowiedział takie zdania:

- Na szczęście dzięki naszym staraniom pieniądze nie przepadają, tylko będą mrożone. Jak wygramy kolejne wybory, to będą odmrożone i Warszawa skorzysta z olbrzymich pieniędzy na inwestycje.

Na te słowa Trzaskowskiego szybko zareagował Patryk Jaki, pytając, jaka jest podstawa prawna tego typu "ustaleń".

- Skandal to mało powiedziane

- stwierdził kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy.

 

Źródło: Twitter, Radio ZET, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl