Dziennikarz powiedział coś takiego, że wiceminister Jaki nie wytrzymał. Parsknął śmiechem – WIDEO

Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki / Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

redakcja

Kontakt z autorem

Wiceminister resortu sprawiedliwości i szef komisji reprywatyzacyjnej był gościem Radia Zet. Na zakończenie rozmowy prowadzący Konrad Piasecki próbował złośliwie zażartować z Patryka Jakiego. I spotkał się z szybką ripostą, a finał wymiany zdań między dziennikarzem i politykiem to prawdziwa perełka.

Na antenie rozgłośni Patryk Jaki był pytany m.in. o prace komisji weryfikacyjnej i ustawę reprywatyzacyjną. Pod sam koniec rozmowy prowadzący zażartował złośliwie z wiceministra, stwierdzając, że politykowi zdarza się strzelać gole do własnej bramki. 

Przyznaję, nie jestem człowiekiem idealnym. Zdarzają mi się błędy, ale jak macie takiego idealnego, to ja się wycofam z polityki i chętnie na niego zagłosuję. Wskażcie. Chociaż w Radiu Zet to by byli tylko politycy Platformy. Czy nie? Nowoczesnej też by się znaleźli? 
– odpowiedział Jaki.

Wie pan, patrzymy na wszystkich polityków tak samo i oceniamy ich sprawiedliwie 
– stwierdził Piasecki.

I tu jest śmiech 
– odparł na to, śmiejąc się, wiceminister Jaki.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Europosłowie zobaczą…

Europosłowie zobaczą…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu wojennego

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Sejm w związku z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego uczcił minutą ciszy jego ofiary. Wniosek w tej sprawie złożył poseł Kukiz'15 Grzegorz Długi.

Poseł Grzegorz Długi, zabierając głos tuż przed blokiem głosowań, w trakcie którego odbyło się głosowanie nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego, podkreślił, że 13 grudnia przypada rocznica wprowadzenia w 1981 r. stanu wojennego. Polityk zaapelował do posłów o uczczenie ofiar stanu wojennego minutą ciszy.

- Ja bym proponował, abyśmy zanim przystąpimy do politycznej części tego dnia, aby go nie zakłócać, prosiłbym, żebyśmy teraz chwilą ciszy uczcili wszystkie ofiary stanu wojennego, który został wywołany przez komunistów przeciwko naszemu narodowi - powiedział poseł Kukiz'15.

Po jego wypowiedzi wszyscy posłowie wstali i uczcili minutą ciszy ofiary stanu wojennego.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl