Tak się kończy sięganie po skompromitowane autorytety. Kopacz naprawdę to powiedziała

/ Zbyszek Kaczmarek\Gazeta Polska

redakcja

Kontakt z autorem

Ewa Kopacz, była premier i szefowa resortu zdrowia w rządzie Donalda Tuska zabrała dziś głos po tym, jak lekarze rezydenci wznowili strajk głodowy. - Tak się kończy arogancja władzy i brak zdolności do prowadzenia dialogu – stwierdziła. „Najnowszy pomysł PO, żeby wyciągnąć Ewę Kopacz i na niej oprzeć teraz przekaz mocno musi cieszyć kierownictwo PiS” – skomentowali te słowa internauci.

Lekarze rezydenci spotkali się dziś po południu z premier Beatą Szydło. Wcześniej obradowała Rada Dialogu Społecznego. Po rozmowach lekarze poinformowali o wznowieniu zawieszonej rano głodówki. Ich zdaniem negocjacje nie przyniosły przełomu.

Sprawę skomentowała m.in. była minister zdrowia i była premier Ewa Kopacz.

Tak się kończy arogancja władzy i brak możliwości i zdolności do prowadzenia dialogu

- oceniła na konferencji w Sejmie. Stwierdziła, że Platforma zgłosiła propozycję, która - w jej ocenie - mogłaby rozwiązać obecną sytuację. 

Pokazaliśmy 135 milionów złotych - dzisiaj można jednym ruchem i decyzją ministra (rodziny, pracy i polityki społecznej) zmienić plan finansowy Funduszu Pracy i wypłacić tym ludziom podwyżki, o które w tej chwili walczą

- przekonywała była premier.

Sprawę skomentowali internauci.

Głos zabrał nawet zwolennik PO...

 

Źródło: niezalena.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu…

Europosłowie zobaczą…

Europosłowie zobaczą…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

"Niezwyciężony": sztuka dialogu…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Papieskie konto na Twitterze działa już…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Trump podpisał nowy budżet obronny. Na…

Sejm uczcił minutą ciszy ofiary stanu wojennego

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Sejm w związku z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego uczcił minutą ciszy jego ofiary. Wniosek w tej sprawie złożył poseł Kukiz'15 Grzegorz Długi.

Poseł Grzegorz Długi, zabierając głos tuż przed blokiem głosowań, w trakcie którego odbyło się głosowanie nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego, podkreślił, że 13 grudnia przypada rocznica wprowadzenia w 1981 r. stanu wojennego. Polityk zaapelował do posłów o uczczenie ofiar stanu wojennego minutą ciszy.

- Ja bym proponował, abyśmy zanim przystąpimy do politycznej części tego dnia, aby go nie zakłócać, prosiłbym, żebyśmy teraz chwilą ciszy uczcili wszystkie ofiary stanu wojennego, który został wywołany przez komunistów przeciwko naszemu narodowi - powiedział poseł Kukiz'15.

Po jego wypowiedzi wszyscy posłowie wstali i uczcili minutą ciszy ofiary stanu wojennego.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl