Takiej kary HGW nie wzięła pod uwagę. Maksymalna grzywna dla prezydent Warszawy!

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Komisja weryfikacyjna ukarała prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz maksymalną grzywną za nieusprawiedliwione niestawiennictwo.

Na wniosek szefa komisji Partyka Jakiego komisja ukarała Gronkiewicz-Waltz 10 tys. zł grzywny. Głosowało za tym pięciu członków komisji, przeciw – jeden, a trzech wstrzymało się od głosu.

Przeciw grzywnie w tej wysokości protestował Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej. Mówił, że nie ma podstaw do takiej maksymalnej grzywny i jest to „nieuzasadnione nękanie”, bo rozprawa dotyczy II instancji. Przeciw byli też pełnomocnicy prezydent miasta. 

Odpowiedział na to Sebastian Kaleta, który podkreślił, że wcześniejsze grzywny są nieskuteczne.

Jak już informowaliśmy, dziś Hanna Gronkiewicz-Waltz została ukarana także 9 tys. zł grzywny za nieusprawiedliwione niestawiennictwo w sprawie trzech działek na pl. Defilad.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kibicowski pojedynek amerykańskich ambasad dla POLSKI! Zobacz WIDEO

Amerykańscy dyplomaci wspierają biało-czerwonych / fot. twitter.com/USEmbassyWarsaw

  

Dyplomaci z ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie będą kibicować dziś reprezentacji Polski w meczu na Mistrzostwach Świata. Nagrali nawet film, pokazujący wsparcie dla biało-czerwonych w starciu z Senegalem. Kibicują także pracownicy ambasady USA w Dakarze. Wirtualny pojedynek zdecydowanie wygrywa Warszawa!

 Pracownicy ambasady w Warszawie nagrali film, na którym widać, jak dopingują reprezentację Polski. Na twarzach wymalowane biało-czerwone flagi, na ramionach szalik w barwach narodowych, a do tego zagrzewające do boju okrzyki. Trzeba przyznać, że Amerykanie wzorowo wpisali się w kibicowski klimat. Film na Facebooku ma już kilka tysięcy wyświetleń.

Kibicują także amerykańscy dyplomaci w ambasadzie w Dakarze. Oni opublikowali jednak "tylko" zdjęcie z barwami Senegalu i zaapelowali o pokazywanie wsparcia dla Lwów w internecie - w postaci wstawiania zdjęć w strojach senegalskich. Trzeba przyznać, że ten kibicowski pojedynek amerykańska ambasada w Warszawie wygrała bardzo pewnie. Oby podobnie było również na boisku w Moskwie.

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl