Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Politechnice Warszawskiej

/ PGZ

Członek zarządu PGZ S.A. Robert Gut był gościem inauguracji nowego roku akademickiego PW. Uroczystość z udziałem studentów i wykładowców odbyła się w Dużej Auli Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w poniedziałek, 2 października 2017 roku.

Uroczystości rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz powitaniem uczestników i przemówieniem Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta.

Polska Grupa Zbrojeniowa ściśle współpracuje z Politechniką Warszawską w wielu obszarach, m.in. przy realizacji Programu Interdyscyplinarnego Kształcenia Doktorantów w zakresie Technologii Rakietowych czy przy wspólnym projekcie finansowanym z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa.

Przemysł obronny, który mam zaszczyt reprezentować, ma być nośnikiem nowych technologii, a wzorowa współpraca Polskiej Grupy Zbrojeniowej z Politechniką Warszawską w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych, badań w obszarze obronności czy podwójnego przeznaczenia zmierza właśnie w tym kierunku. Chcemy, aby polska myśl technologiczna przyczyniła się do zwiększenia innowacyjności produkcji spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej, a tym samym do podniesienia bezpieczeństwa państwaskomentował Robert Gut, Członek Zarządu PGZ S.A.

Komunikat PGZ 

Źródło: PGZ

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polska przegrała mecz z Nigerią

/ twitter.com/Łączy Nas Piłka

Polska przegrała mecz z reprezentacją Nigerii 0:1 w meczu towarzyskim we Wrocławiu. Zwycięską bramkę z rzutu karnego w 61 minucie zdobył Victor Moses.

Oba zespoły przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji. We wtorek biało-czerwoni zmierzą się w Chorzowie z Koreą Południową.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl