Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Politechnice Warszawskiej

/ PGZ

Członek zarządu PGZ S.A. Robert Gut był gościem inauguracji nowego roku akademickiego PW. Uroczystość z udziałem studentów i wykładowców odbyła się w Dużej Auli Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w poniedziałek, 2 października 2017 roku.

Uroczystości rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz powitaniem uczestników i przemówieniem Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta.

Polska Grupa Zbrojeniowa ściśle współpracuje z Politechniką Warszawską w wielu obszarach, m.in. przy realizacji Programu Interdyscyplinarnego Kształcenia Doktorantów w zakresie Technologii Rakietowych czy przy wspólnym projekcie finansowanym z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa.

Przemysł obronny, który mam zaszczyt reprezentować, ma być nośnikiem nowych technologii, a wzorowa współpraca Polskiej Grupy Zbrojeniowej z Politechniką Warszawską w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych, badań w obszarze obronności czy podwójnego przeznaczenia zmierza właśnie w tym kierunku. Chcemy, aby polska myśl technologiczna przyczyniła się do zwiększenia innowacyjności produkcji spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej, a tym samym do podniesienia bezpieczeństwa państwaskomentował Robert Gut, Członek Zarządu PGZ S.A.

Komunikat PGZ 

Źródło: PGZ

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Krajowa Rada PO w sieci, czyli mnóstwo śmiechu ze Schetyny i jego świty

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Dziś odbyła się Krajowa Rada Platformy Obywatelskiej, podczas której wybrano nowy zarząd. W jego składzie nie ma już Hanny Gronkiewicz-Waltz. Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Grzegorza Schetyny, a głównym tematem było obrażanie partii rządzącej i uparte powtarzanie, że PiS-owi trzeba odebrać władzę. Nie obyło się bez licznych wpadek, które wyłapali sprawnym okiem internauci.

Jak już informowaliśmy, na Radzie Krajowej Platformy Obywatelskiej w centralnym miejscu pojawiła się flaga Unii Europejskiej, a tuż obok flaga biało-czerwona, w niczym nie przypominająca flagi Polski. 

Internauci są zgodni co do tego, że jest to flaga "ten kraju".

Wpadkę zaliczył lider Platformy Grzegorz Schetyna, który na posiedzenie przyszedł w dziwnym makijażu i opluł się podczas przemówienia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Schetyna opluł się podczas wystąpienia? Ewa Kopacz nie zauważyła kamer i ośmieszyła szefa PO!

Chociaż niektórzy twierdzą, że to nie ślina a piana.

Internauci skomentowali również nowy zarząd Platformy.

A całą dzisiejszą Radę Krajową PO można podsumować tak:

Tymczasem Kinga Gajewska z PO chce "zacisnąć" współpracę zjednoczonej opozycji.

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl