Zagadkowe odkrycie w Bieszczadach

/ podkarpacka.policja.gov.pl

  

Funkcjonariusze policji wyjaśniają, jak doszło do wypadku awionetki. Samolot odnaleźli dziś pracownicy leśni w rejonie Laworty. Znajdowała się ona w koronie drzewa, na wysokości kilkunastu metrów, a w jej pobliżu nie odnaleziono żadnej osoby.

Pracownicy niezwłocznie wezwali służby ratownicze. Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, straż pożarna i straż graniczna. Po kontroli wraku awionetki przekazali, że w środku samolotu nikogo nie znaleziono.

Funkcjonariusze sprawdzają miejsce wypadku – zabezpieczają ślady, które pomogą ustalić okoliczności zdarzenia. Trwają też czynności w celu ustalenia, kto leciał awionetką. 

O tajemniczym zdarzeniu zostały powiadomione prokuratora oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. 

Z ustaleń dziennikarzy RMF FM wynika, iż nie jest wykluczone, że był to samolot wykorzystywany przez przemytników. Może chodzić m.in. o przemyt papierosów, narkotyków i ludzi.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl, rmf24.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

TOTALNA obłuda! Stołeczna ławeczka Rafała Trzaskowskiego... tylko dla wybranych

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

O tym, że Rafał Trzaskowski jest człowiekiem-wpadką, przekonujemy się coraz częściej. Tym razem jednak kandydata PO nieco poniosło. Zamiast rozmawiać z niewygodnym oponentem postanowił... wyrzucić go ze swojej słynnej ławeczki.

Patryk Jaki przyzwyczaił nas do tego, że na swoich spotkaniach z mieszkańcami Warszawy odpowiada na pytania każdego zainteresowanego tematem, nawet jeśli sam zadający je odbiega od meritum, jest z innej opcji politycznej, czy zwyczajnie przyszedł robić zadymę.

Być może, w przeciwieństwie do Trzaskowskiego, nie boi się trudnych sytuacji i umie wyjść z nich obronną ręką. Tak było w przypadku, który opisywaliśmy niedawno na portalu niezalezna.pl, kiedy to podczas spotkania Patryka Jakiego z warszawiakami pojawił się pewien lewicowy dziennikarz.

Dwa miesiące temu Michał Pytlik, publicysta "Krytyki Politycznej" i jednocześnie aktywista partii Razem, opublikował na swoim profilu na Facebooku film, w którym ostro krytykuje Patryka Jakiego, przypominając, jak twierdził - "fakty" - dotyczące rzekomo szkodliwej działalności polityka. Pytlik twierdził m.in., że Jaki w Opolu "już dawno zbudował własny układ". Film lewackiego aktywisty udostępniali na swoich profilach politycy PO. Na spotkaniu z mieszkańcami Warszawy, kandydat Zjednoczonej Prawicy "wywołał do tablicy" oszczercę i... koncertowo zdemaskował jego kłamstwa.

Tymczasem okazuje się, że kontrkandydat Jakiego - Rafał Trzaskowski - nie tylko nie umie stanąć twarzą w twarz ze swoimi oponentami, ale w dodatku nie przejawia podstawowych zasad kultury. Tym razem... wyrzucił ze swojej ławeczki jednego z zainteresowanych rozmową gości:

Internauci zareagowali ostro:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl