Kopacz jak nakręcona o odsuwaniu PiS od władzy. Internauci nie wytrzymali – WIDEO

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Wygląda na to, że politycy totalnej opozycji nie robią nic poza rozmyślaniem o Prawie i Sprawiedliwości. Do takiego wniosku dojść można, oglądając ich występy w mediach, gdzie jak mantrę powtarzają „odsunąć PiS od władzy”. Tym razem Ewa Kopacz przekonywała, że Polska pod rządami partii Jarosława Kaczyńskiego „utrudnia przedsiębiorcom życie”. Oni na serio myślą, iż ludzie są tak naiwni, że znów pozwolą im kierować Polską?

Chcą odsunąć PiS od władzy – za wszelką cenę. Platforma Obywatelska łudzi się chyba, że Polacy zdążyli już zapomnieć, co ekipa PO-PSL przez swoje osiem lat rządów robiła w kraju. Natychmiast zostało jej to przypomniane.

Była premier została zapytana o sondaż, w którym Grzegorz Schetyna wyprzedził Jarosława Kaczyńskiego w rankingu nieufności. I się zaczęło...

Proszę mi uwierzyć, to nie Grzegorz Schetyna jest dziś problemem, dziś problemem jest Kaczyński i jego ugrupowanie, które w sposób oczywisty zagrażają naszej wolności i demokracji
– przekonywała Kopacz, po czym przeszła do tematu odsuwania Prawa i Sprawiedliwości od władzy.

Słowa byłej premier od razu spotkały się z reakcją w sieci. Polacy pamiętają, co PO robiła w okresie swoich rządów.

Ciężko pracowaliśmy przez te ostatnie dwa lata i będziemy jeszcze ciężej pracować przez następne dwa lata. Po to, by pokazać inną odsłonę normalnej wolnej Polski, a nie tą, którą zafundował nam PiS dzisiaj z Kaczyńskim na czele. Polski, w której rzeczywiście każdy może decydować o sobie, brać za to odpowiedzialność. Polski, która nie będzie utrudniać przedsiębiorcom, ale ułatwiać życie
– mówiła Ewa Kopacz.

Przypomniano jak wyglądała pomoc przedsiębiorcom i sprzedaż paliw bez VATu.

Występ Kopacz w mediach komentowli internauci:

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wisła: do parku wróciły kamienne niedźwiadki

/ instagram/miasto.wisla

  

Do miejskiego parku w Wiśle powróciły dwa kamienne niedźwiadki, które zaginęły ponad 40 lat temu podczas prac porządkowych. Rzeźby odtworzone zostały na podstawie archiwalnych fotografii – powiedział rzecznik magistratu w Wiśle Łukasz Bielski.

Misie zostały ustawione obok większego, stojącego na kuli, kamiennego niedźwiedzia. „Teraz cała rodzina ponownie jest w komplecie” – podkreślił Bielski.

Przedstawiciel magistratu powiedział, że misie zostały wykonane z piaskowca godulskiego. Nawiązują do pierwowzorów wykonanych na początku lat 60. XX w. przez wiślańskiego artystę Jerzego Szarca. Wyrzeźbił je Mieczysław Smolik z Krzeczowa koło Bochni. Pierwszy z nich stoi na czterech łapach, a drugi na dwóch opierając się na kuli.

Burmistrz miasta Tomasz Bujok liczy, że sympatyczne zwierzaki spodobają się turystom oraz mieszkańcom i staną się nowym symbolem beskidzkiego kurortu. Przypomniał, że w Wiśle można już zobaczyć łącznie cztery niedźwiadki. Oprócz trójki w parku, na początku głównego deptaka jesienią ub.r. ustawiony został miś na kuli. Wykonał go lokalny rzeźbiarz Grzegorz Michałek.

Urzędnicy magistraccy zakładają, że misie w przyszłości staną się popularnym symbolem Wisły. Chcą je wykorzystać w promocji.

Pierwszy miś na kuli stanął w parku Kopczyńskiego z początkiem lat 60. XX w. Pierwotnie obok ok. metrowej wysokości kamiennego zwierzaka znajdowały się jeszcze dwa mniejsze niedźwiadki. Zniknęły jednak z parku ponad 40 lat temu.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl