Kopacz jak nakręcona o odsuwaniu PiS od władzy. Internauci nie wytrzymali – WIDEO

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Michał Gradus

Kontakt z autorem

Wygląda na to, że politycy totalnej opozycji nie robią nic poza rozmyślaniem o Prawie i Sprawiedliwości. Do takiego wniosku dojść można, oglądając ich występy w mediach, gdzie jak mantrę powtarzają „odsunąć PiS od władzy”. Tym razem Ewa Kopacz przekonywała, że Polska pod rządami partii Jarosława Kaczyńskiego „utrudnia przedsiębiorcom życie”. Oni na serio myślą, iż ludzie są tak naiwni, że znów pozwolą im kierować Polską?

Chcą odsunąć PiS od władzy – za wszelką cenę. Platforma Obywatelska łudzi się chyba, że Polacy zdążyli już zapomnieć, co ekipa PO-PSL przez swoje osiem lat rządów robiła w kraju. Natychmiast zostało jej to przypomniane.

Była premier została zapytana o sondaż, w którym Grzegorz Schetyna wyprzedził Jarosława Kaczyńskiego w rankingu nieufności. I się zaczęło...

Proszę mi uwierzyć, to nie Grzegorz Schetyna jest dziś problemem, dziś problemem jest Kaczyński i jego ugrupowanie, które w sposób oczywisty zagrażają naszej wolności i demokracji
– przekonywała Kopacz, po czym przeszła do tematu odsuwania Prawa i Sprawiedliwości od władzy.

Słowa byłej premier od razu spotkały się z reakcją w sieci. Polacy pamiętają, co PO robiła w okresie swoich rządów.

Ciężko pracowaliśmy przez te ostatnie dwa lata i będziemy jeszcze ciężej pracować przez następne dwa lata. Po to, by pokazać inną odsłonę normalnej wolnej Polski, a nie tą, którą zafundował nam PiS dzisiaj z Kaczyńskim na czele. Polski, w której rzeczywiście każdy może decydować o sobie, brać za to odpowiedzialność. Polski, która nie będzie utrudniać przedsiębiorcom, ale ułatwiać życie
– mówiła Ewa Kopacz.

Przypomniano jak wyglądała pomoc przedsiębiorcom i sprzedaż paliw bez VATu.

Występ Kopacz w mediach komentowli internauci:

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Brytyjski rząd rozmawiał z Polonią…

Brytyjski rząd rozmawiał z Polonią…

Ponowne wybory w Niemczech nie rozwiążą…

Ponowne wybory w Niemczech nie rozwiążą…

Wstrząs w kopalni na Śląsku. Siedmiu…

Wstrząs w kopalni na Śląsku. Siedmiu…

Choinka z Polski już w Watykanie – WIDEO

Choinka z Polski już w Watykanie – WIDEO

Szczerba trafi na dywanik? Władze PO chcą z…

Szczerba trafi na dywanik? Władze PO chcą z…

Sprawiedliwość dla Millera i Laska. Prokuratura zajmie się smoleńskimi kłamcami

/ Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Jacek Liziniewicz

Dziennikarz „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie”. W \"GP\" kieruje działem dotyczącym tematyki środowiska.

Kontakt z autorem

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury w związku z ujawnionymi przez telewizję Republika nagraniami z posiedzeń komisji wyjaśniającej katastrofę smoleńską. Z rozmów członków zespołu Jerzego Millera wynika, że postanowili oni wpisać do raportu, iż gen. Andrzej Błasik był w kokpicie Tu-154M, mimo że nie było na to żadnych dowodów.

To decyzja, na którą długo czekaliśmy. Od lat wiadomo, że raport Millera jest mniej wart niż papier, na którym został spisany. Zespół parlamentarny i obecna komisja pokazały, że jest w nim zawarte wiele bzdur sprzecznych z dowodami, a nawet z prawami fizyki

– mówi nam Jacek Świat, mąż zmarłej w katastrofie Aleksandry Natalli-Świat. Poseł PiS-u nie ma wątpliwości co do tego, że twórcy raportu powinni ponieść odpowiedzialność karną.

Jeszcze długa droga przed nami, ale jest pewne, że takie osoby jak Maciej Lasek powinny zostać ukarane

– twierdzi Jacek Świat.

Tymczasem jest wiele wątków, w których komisja prawdopodobnie myliła się świadomie. Jednym z nich może być wyliczenie przeciążenia (g), które działało na samolot. W raporcie Millera pojawia się wartość 100 g. Tymczasem według wyliczeń ekspertów nie może być to więcej niż 1,5–2 g. Nadal nie wiadomo, na jakiej podstawie wartość została wpisana do raportu. Przez lata Maciej Lasek i Jerzy Miller uciekali od tego pytania. Nie wykonali również postanowienia sądu, który nakazał im odpowiedzieć na pytania redakcji „Nowego Polskiego Show”.

Prawdopodobnie więc informacja została zmyślona, podobnie jak sprawa obecności gen. Andrzeja Błasika w kokpicie Tu-154M.

Cały tekst w dzisiejszej „Gazecie Polskiej Codziennie”

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl