Nowa historia nowych ludzi

Zniszczenie na wiedeńskim Kahlenbergu tablicy z wizualizacją mającego powstać pomnika Jana III Sobieskiego, upamiętniającego odsiecz wiedeńską, i wypisanie na cokole już na pierwszy rzut oka alogicznego „no nazi” (nie dla nazistów), doskonale wpisuje się w lewackie poprawianie historii.

Nie dalej jak kilka miesięcy temu przez USA przetoczyła się akcja niszczenia pomników historii i pamiątek po przywódcach tzw. Południa, czyli Skonfederowanych Stanów Ameryki z okresu wojny secesyjnej. Teraz lewacy zajęli się i polskim królem Janem III Sobieskim. I tu, i tu są to działania nie tylko w stylu sowieckim (niszczenie zabytków), ale po prostu głupie. Bo konfederaci to przecież protoplaści dzisiejszych protektorów lewicy – amerykańskiej Partii Demokratycznej. Jan III Sobieski z kolei stoi na najodleglejszym od nazistów biegunie politycznej skali. W odróżnieniu od każdego z dzisiejszych, dowolnie wybranych, lewicowych liderów. A swoją drogą, polskiemu królowi jako temu, który obronił Europę przed islamską inwazją, przedstawiciele narodów Europy powinni pod pomnikiem składać świeże kwiaty nie tylko w rocznice wiktorii wiedeńskiej, ale codziennie.

 

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Rusofobia albo śmierć

Dlaczego Putin uniemożliwił start kontrkandydata Nawalnego, choć mógł wygrać bez tego? Bo rosyjska władza myśli w perspektywie dziesięcioleci, a słyszalność argumentów Nawalnego teraz może szkodzić w przyszłości. To ważniejsze niż przejmowanie się gadaniem Zachodu o demokracji, skoro i tak nic nam nie zrobi.

Kreml działa racjonalnie, ale to racjonalność psychopaty. Opłaca się zabić kogoś w Anglii, zabijamy. A wymordować inny naród? Albo własne rosyjskie dzieci zabarykadowane w szkole, by zrzucić na inny naród winę i móc go eksterminować? Bułka z masłem, frajer by nie mordował. Jedyną szansą ocalenia przed Rosją są opór i skrajna rusofobia. Gdyby Polacy, władze i naród, byli rusofobiczni w 2010 r., nie byłoby Smoleńska, bo dla Putina koszty przewyższałyby zyski. Według sondażu Pew Reaserch Center 89 proc. Polaków nie ceni dziś, a 4 proc. ceni działania Putina na świecie. Na nic mowy gównianych przebierańców udających narodowców na YouTubie, otwarcie i zakamuflowanie promoskiewskich, wraz z kupionymi im milionami odsłon. Notabene warto ich słuchać, bo dzięki nim wiemy, na kogo Putin uderzy. Teraz pieprzą o banderowcach, czyli będzie nowy atak na Ukrainę. Proste i jasne.

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl