Prezes Mlekovity zdradza jak osiągnąć sukces. WIDEO

Udostępnij

Dariusz Sapiński Prezes Zarządu Grupy Mlekovita podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy rozmawiał z Telewizją Republika. Opowiadał jak osiągnąć prawdziwy sukces biznesowy. – Z malutkiej spółdzielni, która przerabiała 30 tys. litrów aktualnie przerabiamy 6 mln litrów mleka dziennie i 2 mln litrów serwatki. Nie tylko jesteśmy największą firmą w kraju, ale i globalną – powiedział prezes Sapiński.

Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński to przedsiębiorca, który kilka razy znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej wpływowych mężczyzn w Polsce – rankingu przygotowywanego rokrocznie przez magazyn „Gentleman” – pisze telewizjarepublika.pl.

W rozmowie ze stacją prezes opowiadał, jak odnieść sukces.

Początki były trudne. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce, przestała decydować centrala. Przestarzałe maszyny uniemożliwiały produkcję wyrobów na wysokim poziomie. Ciągłe inwestowanie i systematyczny rozwój. Zasada była prosta, jedna inwestycja ma zarobić na następną


– powiedział prezes Mlekovity.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl