PGZ podpisała porozumienie o dalszej współpracy z Ukroboronprom

/ PGZ

  

5 września, pierwszego dnia kieleckiego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, Polska Grupa Zbrojeniowa popisała w obecności Ministra Obrony Narodowej Rzeczpospolitej Polskiej Antoniego Macierewicza, Wiceministra Obrony Ukrainy Igora Pawlowskiego i Wiceministra Rozwoju Gospodarczego Ukrainy Jurija Browczenko porozumienie o współpracy z ukraińskim koncernem państwowym Ukroboronprom.

Podpisany dokument potwierdza pozytywne relacje łączące obie firmy i jest wspólnym wyrazem woli kontynuowania dotychczasowej współpracy. Obie strony potwierdzają, że relacje łączące koncerny i spółki wchodzące w ich skład mają istotne znaczenie z punktu widzenia wzajemnych interesów, oraz że istnieje duży potencjał dalszego ich rozwoju.

To dla nas niezwykle ważne porozumieniepowiedział Prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Błażej Wojnicz. – Zarówno w kontekście potencjalnej sprzedaży sprzętu produkowanego przez wchodzące w skład PGZ spółki, jak i ze względu na inne projekty realizowane razem z naszymi ukraińskimi partnerami dodał Prezes.

Zawarte porozumienie otwiera nam drogę do połączenia naszych doświadczeń z rozwiązaniami technologicznymi posiadanymi przez PGZ  - powiedział Roman Romanow, Dyrektor Generalny Koncernu Państwowego Ukroboronprom.

Komunikat PGZ 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PGZ

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl