Facebook usunął filmik z Puszczy Białowieskiej

Telewizja Republika

  

Wczoraj wieczorem - za Telewizją Republika - podaliśmy informację o zdarzeniu w Puszczy Białowieskiej. Ksiądz Tomasz Duszkiewicz, duszpasterz Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, został zaatakowany przez pseudo-ekologów. Telewizja Republika zamieściła materiał z tego zdarzenia na Facebooku. Filmik został jednak usunięty.

Przypomnijmy, ksiądz dokumentował blokadę aktywistów przy użyciu telefonu komórkowego. W pewnym momencie do duchownego podszedł meżczyzna, który zażądał, aby ksiądz przestał nagrywać. Gdy to nie poskutkowało, "ekolog" nagle zaczął grozić kapelanowi.

Użył słowa, że jeśli to zdjęcie się gdzieś ukaże, to ksiądz zostanie ścięty

– opowiadał rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Czytaj więcej: Ksiądz zaatakowany przez eko-terrorystę! "Pokaż komuś te zdjęcia, to będziesz ścięty"

Dziś Telewizja Republika zamieściła film nagrany w Puszczy Białowieckiej na swoim fan page`u na Facebooku. Nie na długo jednak.

Filmiku już nie ma, bo bez żadnego komentarza ze strony Facebooka został po prostu usunięty

- czytamy na telwwizjarepublika.pl.

Materiał nagrany przez duchownego obejrzeć można na vod.gazetapolska.pl:

Źródło: telewizjarepublika.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Irlandia jednak za zabijaniem dzieci. Znamy już WYNIKI referendum

/ congerdesigne

  

Irlandczycy zagłosowali przytłaczającą większością za uchyleniem ósmej poprawki do konstytucji zrównującej prawo do życia kobiety i nienarodzonego dziecka. Opowiedzieli się tym samym za liberalizacją obecnych przepisów aborcyjnych - wynika z sondażu Ipsos dla "Irish Times".

Według badania 68 proc. wyborców poparło zmiany, a 32 proc. było przeciw.

Zgodnie z rządową propozycją nowa ustawa, która trafi pod obrady parlamentu jeszcze przed wakacjami, będzie zawierać:

  • możliwość przerwania ciąży do 12 tygodni od poczęcia bez podania powodu, po konsultacji z lekarzem;
  • prawo do aborcji do 24 tygodnia w przypadku poważnego zagrożenia życia lub zdrowia kobiety, a także poważnego uszkodzenia płodu, które może doprowadzić do jego śmierci przed lub wkrótce po narodzinach; 
  • nieograniczone czasowo prawo do przerwania ciąży w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia kobiety lub śmiertelnego uszkodzenia płodu.

Według obecnych przepisów aborcja jest w Irlandii nielegalna - poza wprowadzonym w 2013 r. wyjątkiem, kiedy lekarze stwierdzają bezpośrednie zagrożenie dla życia kobiety.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl