Niech żyje... zwycięstwo 1920! Jan Pietrzak zaprasza na koncert z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej

Jan Pietrzak zaprasza na kolejny koncert z cyklu "Niech żyje Polska!" / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

redakcja

Kontakt z autorem

15 sierpnia o godzinie 19.00 Towarzystwo Patriotyczne zaprasza na koncert z cyklu Niech żyje Polska! pt. "Zwycięstwo 1920!". Koncert jest doroczną imprezą non profit, organizowaną dla upamiętnienia tej ważnej daty z naszej historii. Wstęp jest wolny.

Towarzystwo Patriotyczne, któremu od lat przewodzi Jan Pietrzak, z sukcesem bierze udział w obchodach ważnych dla Polski i Polaków świąt i rocznic. Tym razem muzycy przygotowali koncert z okazji 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wydarzenie jest doroczną  imprezą non profit, organizowaną dla upamiętnienia tej ważnej daty z naszej historii.

W koncercie wystąpią znakomici artyści w świetnym repertuarze: Jan Pietrzak i Kabaret Pod Egidą w składzie: Marlena Drozdowska, Kasia Nova, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Bartłomiej Kurowski Ryszard Makowski, Marcin Wolski i Jerzy Zelnik. Na scenie zagrają również zespoły The Warsaw Dixielanders, Projekt Patryoci - Pampeluna 4P i Zayazd - Bożena i Lech Makowieccy.

Koncert odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 19.00 w amfiteatrze w Parku Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej 17 w Warszawie. Wstęp wolny, zapraszamy!

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Zmarł trener Janusz Wójcik

Zmarł trener Janusz Wójcik

"Polski surrealizm" w Nowym Jorku.…

"Polski surrealizm" w Nowym Jorku.…

Klub Krychowiaka zwolnił trenera

Klub Krychowiaka zwolnił trenera

Powołano szefa Narodowego Instytutu…

Powołano szefa Narodowego Instytutu…

Rozebrano pomnik „Wdzięczności dla Armii…

Rozebrano pomnik „Wdzięczności dla Armii…

Zmarł trener Janusz Wójcik

/ Zureks; commons.wikimedia.org/wiki/File:Janusz_W%C3%B3jcik2.jpg

W wieku 64 lat zmarł Janusz Wójcik, w latach 1989–1992 trener polskiej reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej mężczyzn, która zdobyła srebrny medal igrzysk w Barcelonie.

Wójcik w latach 1997–1999 był też selekcjonerem reprezentacji Polski seniorów.

Działał też w polityce, głównie jako poseł Samoobrony.  W Sejmie V kadencji objął funkcję przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Sportu. Zasiadał też w Komisji Łączności z Polakami za Granicą i był wiceprzewodniczącym podkomisji ds. ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl