Cykl edukacyjny „Finansowe Vademecum”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 16. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

Przed beneficjentami świadczenia 500+ kolejny czas składania wniosków. Aby zachować miesięczną ciągłość otrzymywania świadczenia wychowawczego Rodzina 500+, muszą być one złożone do końca sierpnia. PKO Bank Polski przypomina, że osoby posiadające dowolne konto osobiste PKO z dostępem do bankowości internetowej mogą złożyć wniosek w programie Rodzina 500+ on-line, bez konieczności wizyty np. w gminie. Na naszych łamach informujemy, że wraz ze startem programu Rodzina 500+  Bank wprowadził nową lokatę długoterminowego oszczędzania Kapitał dla Dziecka. Dla osób uprawnionych do świadczeń w ramach programu Rodzina 500+ i nieposiadających konta osobistego w PKO, Bank również ma propozycję, to PKO Konto za Zero oferowane na preferencyjnych warunkach.
Dokładniejsze informacje przedstawiamy już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Złóż wniosek w PKO Banku Polskim”
 Polecamy!

 

PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+ to:
- 0 zł za wypłaty z ponad 3 tys. bankomatów PKO Banku Polskiego
- Dostęp do nowoczesnego serwisu bankowości internetowej iPKO
- Dostęp do aplikacji mobilnej IKO
- Możliwość otwarcia konta wspólnego
- Debet na PKO Koncie za Zero do 1000 zł bez odsetek przez 30 dni, opłata 5 zł tylko za miesiąc, w którym skorzystasz z limitu
- Usługa Autooszczędzanie
- Konto dostępne dla osób od 18. roku życia

Więcej na portalu edukacji ekonomicznej www.bankomania.pkobp.pl
 
 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski.
Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Rada UE pomimo sprzeciwu Polski i Węgier przyjęła stanowisko ws. pracowników delegowanych

/ Mediamodifier; pixabay.com / Creative Commons CC0

Rada Unii Europejskiej przyjęła stanowisko ws. pracowników delegowanych przy sprzeciwie m.in. Polski i Węgier. Polska chciała, żeby dyrektywa nie odnosiła się bezpośrednio do transportu, jednak nie znalazło się to ostatecznie w propozycji Rady.

W Luksemburgu odbyło się posiedzenie Rady UE z udziałem ministrów krajów członkowskich ds. zatrudnienia w sprawie nowelizacji dyrektywy o pracownikach delegowanych. Kraje próbowały znaleźć kompromis w sprawie jej zapisów. Ostatecznie dokumentu nie poparły Polska, Węgry, Litwa i Łotwa. Od głosu wstrzymały się Wielka Brytania, Irlandia i Chorwacja.

Zgodnie z przyjętym stanowiskiem, państwa będą miały trzy lata na wdrożenie nowych przepisów od momentu, gdy zaczną obowiązywać, a firmy będą mieć 4 lata na dostosowanie się od nich.

Okres delegowania ustalono na 12 miesięcy, przy czym będzie można wystąpić w określonych przypadkach o dodatkowe 6 miesięcy.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl