Polska Grupa Zbrojeniowa w hołdzie Powstańcom Warszawskim

PGZ składa hołd Powstańcom Warszawskim / PGZ

  

1 sierpnia br., w dniu 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, przedstawiciele Zarządu oraz pracownicy Polskiej Grupy Zbrojeniowej złożyli hołd bohaterom niepodległościowego zrywu stolicy, składając kwiaty w miejscach pamięci o tym wydarzeniu.

Członek Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. Adam Lesiński oraz pracownicy Spółki złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym Powstańców Warszawskich z Batalionu Armii Krajowej „Miłosz”.

Polska Grupa Zbrojeniowa włączyła się także w centralne obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przedstawiciele Zarządu PGZ S.A. w imieniu Rady Nadzorczej, kadry kierowniczej oraz pracowników Spółki uczcili pamięć o Powstańcach Warszawskich, biorąc udział w uroczystości pod pomnikiem „Gloria Victis”, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17 na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

 

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PGZ

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl