niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 stycznia 2017

Zaskarży uniewinnienie „Nergala”

Dodano: 29.09.2011 [11:26]
Przewodniczy Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami zapowiedział dziś złożenie apelacji od wyroku uniewinniającego Adama „Nergala” Darskiego.

- Nie może być tak, żeby kodeks klarny nie dotyczył artystów. Uważam, że sąd popełnił skandaliczny błąd uniewinniając Darskiego. Zobaczymy, czy szatan zwycięży w drugiej instancji – oświadczył na konferencji prasowej Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami.

Autor: 
Źródło: 
gazeta.pl
Zaskarży uniewinnienie „Nergala” - niezalezna.pl
foto: Olga Wiącek; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/deed.en
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl