Telewizja Republika na wakacje

arch.

red.

Kontakt z autorem

Już pierwszego sierpnia zespół Telewizji Republika rusza w wakacyjną trasę po Polsce. Zaczynamy od Muzeum Powstania Warszawskiego – w tym najważniejszym dla Polaków dniu będziemy relacjonować obchody wybuchu Powstania.

Do pierwszego września odwiedzimy między innymi Piotrków Trybunalski, Kalisz, Wrocław , Szczecin, Puszczę Białowieską. Będziemy tam, gdzie jest dobra zmiana i tam, gdzie Polacy na nią jeszcze czekają.

Pokażemy najpiękniejsze zakątki Polski, będziemy na ważnych dla naszych rodaków wydarzeniach. Codziennie rano od 7 do 10 i po południu od będziemy nadawać relację z miejsca, gdzie jesteśmy: będą rozmowy, lokalne wydarzenia i ciekawe rozmowy.

Na bieżąco będziemy informować o naszej trasie i jakie miejscowości odwiedzimy.

Poprzednio zespół Telewizji Republika był na wakacyjnym wyjeździe w 2014 roku – akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem wśród widzów. Chcemy po raz kolejny pokazać się na żywo, odwiedzić naszych telewidzów w ich miejscowościach. Jest to dla nas niezwykle ważne, tym bardziej, że poszerza się grono naszych odbiorców.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rekordowa oglądalność Telewizja Republika! Blisko pół miliona widzów

Jak wynika z badań AMR pracowni Nielsen wprowadzone od maja nowe programy ( „Pod przykryciem”, „Geopolityczny tygiel”, „Major Krysztopa”, „Magazyn wojskowy” „10.04.10”) cieszą się rosnącą popularnością. Według Nielsena na wysokim poziomie oglądalności utrzymują się także inne stałe programy oraz pasmo publicystyczne – z badań wynika, że w prime time oglądalność Telewizji Republika jest porównywalna do Polsat News a w niektórych okresach jest wyższa.
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Marcin P. przed komisją śledczą. „Jest…

Marcin P. przed komisją śledczą. „Jest…

Rusza akcja „Silent Hero”. Johnny Daniels…

Rusza akcja „Silent Hero”. Johnny Daniels…

Złota Piłka dla Ronaldo. Portugalczyk…

Złota Piłka dla Ronaldo. Portugalczyk…

Krytycznie o Domu Historii Europejskiej.…

Krytycznie o Domu Historii Europejskiej.…

Nie ma przywilejów dla byłych SB-ków.…

Nie ma przywilejów dla byłych SB-ków.…

Rada UE pomimo sprzeciwu Polski i Węgier przyjęła stanowisko ws. pracowników delegowanych

/ Mediamodifier; pixabay.com / Creative Commons CC0

Rada Unii Europejskiej przyjęła stanowisko ws. pracowników delegowanych przy sprzeciwie m.in. Polski i Węgier. Polska chciała, żeby dyrektywa nie odnosiła się bezpośrednio do transportu, jednak nie znalazło się to ostatecznie w propozycji Rady.

W Luksemburgu odbyło się posiedzenie Rady UE z udziałem ministrów krajów członkowskich ds. zatrudnienia w sprawie nowelizacji dyrektywy o pracownikach delegowanych. Kraje próbowały znaleźć kompromis w sprawie jej zapisów. Ostatecznie dokumentu nie poparły Polska, Węgry, Litwa i Łotwa. Od głosu wstrzymały się Wielka Brytania, Irlandia i Chorwacja.

Zgodnie z przyjętym stanowiskiem, państwa będą miały trzy lata na wdrożenie nowych przepisów od momentu, gdy zaczną obowiązywać, a firmy będą mieć 4 lata na dostosowanie się od nich.

Okres delegowania ustalono na 12 miesięcy, przy czym będzie można wystąpić w określonych przypadkach o dodatkowe 6 miesięcy.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl