Młodzieżówka Platformy zrobiła cyrk w studio TVP. Przyszli, żeby wyjść

@PrawyPopulista Twitter.com

krs

Kontakt z autorem

Młodzieżówka Platformy Obywatelska najwyraźniej postanowiła pójść w ślady starszego pokolenia „totalnej opozycji”. Podczas programu TVP „Młodzież kontra” postanowili wyjść ze studia jeszcze w trakcie audycji. „To są właśnie standardy demokracji w wykonaniu opozycji. Dostali głos, sami rezygnują a później mówią, że nie ma demokracji” - celnie podsumował inny gość w studio.

Podczas programu, przedstawiciel młodzieżówki Platformy oświadczył:

Teraz chcielibyśmy podziękować bardzo za współpracę. Idziemy wspólnie z milionami Polaków manifestować w obronie niezależnego sądownictwa.

Po ty słowach młodzi zwolennicy totalnej opozycji wstali i wyszli.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że szkoda, że odbieracie sobie sami głos. Pozwalamy Wam mówić dokładnie co chcecie i ile chcecie

– próbował zatrzymać ich prowadzący. Jednak młodzi „totalsi” nie zareagowali.

To są właśnie standardy demokracji w wykonaniu opozycji. Dostali głos, sami rezygnują a później mówią, że nie ma demokracji

– podsumował ich zachowanie inny gość audycji.Młodzieżówka PO najwyraźniej wzoruje się na starszych kolegach z „totalnej opozycji”.

Tak samo w styczniu br. dyskusję przerwała i wyszła podczas „Woronicza 17” Paulina Henning-Kloska z Nowoczesnej. Polityk oburzyła się na prowokację dziennikarską, którą dzień wcześniej przeprowadzono w programie „Studio Polska”, jakoby Urząd Ochrony Państwa (od lat nieistniejący!) miał zatrzymać Ryszarda Petru. Informacja została natychmiast sprostowana przez prowadzącego Macieja Pawlickiego, który wytłumaczył, że jest nieprawdziwa, a została przytoczona, bo w programie będzie mowa właśnie o medialnych manipulacjach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Hennig-Kloska wyszła ze studia „Woronicza 17”. Dlaczego? Trudno uwierzyć… WIDEO

Równie emocjonalnie zachowała się inna polityk Nowoczesnej Joanna Schmidt. Miała w styczniu ub.r. dyskutować w Telewizji Republika z Małgorzatą Gosiewską z Prawa i Sprawiedliwości. Czekając na wejście, w hallu telewizji oglądać można program Republiki na żywo. Tego dnia migawka do programu „Kulisy manipulacji flesz” była poświęcona kompromitującej nieznajomości podstawowych faktów historycznych przez lidera Nowoczesnej. Po obejrzeniu programu - posłanka z partii Petru uciekła z siedziby telewizji.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Posłanka Petru uciekła z TV Republika po obejrzeniu programu „Kulisy manipulacji flesz”
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Co czwarta osoba na świecie będzie miała…

Co czwarta osoba na świecie będzie miała…

Nieuchwytny pełnomocnik Berlina

Nieuchwytny pełnomocnik Berlina

Chcą dekomunizacji na uczelniach

Chcą dekomunizacji na uczelniach

Polacy coraz częściej kupują przez telefon

Polacy coraz częściej kupują przez telefon

Marcin P. przed komisją śledczą. „Jest…

Marcin P. przed komisją śledczą. „Jest…

Beata Szydło: będą zmiany w rządzie. "Te decyzje omawiam z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim"

/ Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

- W ciągu najbliższych kilkunastu dni poinformuję o decyzjach, które podjęłam - stwierdziła szefowa rządu w programie "Jeden na jeden" w TVN24.

Beata Szydło zapytała została o pogłoski medialne mówiące o tym, że nowym premierem ma zostać prezes PiS Jarosław Kaczyński, a do rekonstrukcji rządu ma dojść w listopadzie.

 Wczoraj szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło, Elżbieta Witek, zapewniała: "Zbliża się dwulecie istnienia rządu i to są spekulacje medialne. Ten rząd funkcjonuje, działa". Dopytywana, czy jej słowa należy interpretować, jako zapewnienie, że prezes PiS nie zastąpi Beaty Szydło, odparła: "Rząd pracuje i robi swoje".

Źródło: niezalezna.pl, TVN24

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl