niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Zawiadomienie do prokuratury po słowach Schetyny

Dodano: 17.07.2017 [23:29]
Zawiadomienie do prokuratury po słowach Schetyny - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Zawiadomienie do prokuratury po słowach lidera Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny skierował były oficer Centralnego Biura Śledczego Jacek Wrona. Chodzi o słowa Schetyny, w których lider PO wskazuje posła Szczerbę jako „organizatora puczu”.

Jacek Wrona skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 127 i 128 kodeksu karnego. Chodzi o słowa Schetyny dotyczące „organizacji puczu”.

„Mając na uwadze, że są to działania zmierzające do destabilizacji i destrukcji naszego państwa, zwracam się o niezwłoczne podjęcie przewidzianych prawem kroków” - czytamy w zawiadomieniu.
 
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

prosze o surowy wymiar kary

Czy to coś pomoże? A w czyim ręku są sądy? Będą robić na złość. Należałby wymienić wszystkich komunistycznych i postkomunistycznych sędziów.

Pomyślałem sobie,że Schetyna to nie ciul i trochę myśli co mówi. W tym kontekście wykombinowałem, że;
1.Przeznaczył twarz PO na straty. Byłoby to bardzo nienormalne, gdyby Szczerba nie widział prokuratora.
2.Schetyna próbuje oswoić społeczeństwo ze słowem pucz. Ma to być, trochę śmieszne a w ogóle nie ważne, cos do ignorowania. Jedna jego artystka śpiewała w Sejmie, także wylewną pieśń o puczu i nie myślę, że zrobiła to wyłącznie na swój rachunek.

Schetyna to szumowina pozbawiony elementarnych zasad przyzwoitości i ta cała jego bydlęca trzoda. Czy oni myślą, że Polacy nie maja rozumu. Dokąd ta zidiociała banda będzie tumanić naród. Proszę panie Kurski , aby do telewizji zapraszać tylko dwa razy w tygodniu tych przygłupów z peo. Najlepiej by było ich w ogóle i nie zapraszać, bo pieprzą od rzeczy. Wiem, że tego wymaga demokracja, ale na litość Boga ograniczcie im wizyty w telewizji publicznej. To same jełopy.

madry facet. Ze prokuratura nie zajela sie tym z urzedu.

Brawo!!!

Wreszcie, dzięki.

Myślę że po odważnym panu J.Wronie pojdą inni w jego ślady ,
totalni śpieszą sie by prześcignąć sie ze zmianami ustaw, dlatego warto by choć ich tych najbardziej nawołujacych do puczu w 5 % podać przed oblicze prokuratur prokuratur.

powinien domagac aby Pan Oficer CBS Jacek Wrona oraz Pan Dziennikarz Sledczy, Wojciech Sumlinski pelnili w przyszlosci,Najwyzsze Funkcje Panstwowe w Naszym Panstwie,mamy dowody przyklady argumenty,kompetetnych odwaznych Polakow.ZYJEMY W TAKICH CZASACH IZ ODWAGA REFLEKS DZIALANIA JEST NIEZBEDNY W NASZEJ OJCZYZNIE.Takie autorytety Ojczyzna potrzebuje,
wytrawnosc na wysokim poziomie z cechami Marszalka Pilsudskiego w obecnej rzeczywistosci.Prosze aby obecnie rzadzacy na wysokich stanowiskach,nie
odbierali ,tych potrzebnych wyroznien negatywnie,poruszane wyroznienia dotycza czasow przyszlych,dobrych wizji i skutecznosci,na wysokim nowoczes.poziomie
standartow.Spojrzcie na Wegry,Pana Premiera Orbana,progresywne podatki
do zagr.korporacji medialnych,niepozadane fundacje szkodzace Wegrom,zmiana prawa prasowego i wiele innych znaczacych pozytywnych dzialan,sadze iz na Wegrzech nie testuje sie spoleczenstwa czy Rzad ma poparcie-to idealne poparcie widac z daleka.U nas rowniez sondazownia IBRIS-"przychylny opozycji" ,sprawdzili iz POkonanie PIS-u,wydaje sie niemozliwe.Oby tak dalej-!Polsko!-Polacy!

Jak dowcipniś zadzwoni, że tu czy tam jest bomba i dowcipnisia złapią - to grozi mu odsiadka na kilka lat!
I w większości zostają dowcipnisie osadzeni.
Ciekawe ile grozi Schetynie za ewentualny "dowcip" - bo na 101% tak się będzie tłumaczył.
Ale jak znam życie i PiS - tu nic z tego nie będzie i żadnego wyroku (Magdalenka 2.0 zadziała).

wygaszenia mandatu poselskiego,bumerang wraca wielkimi krokami,jak to prawdziwym Polakom z narzuconym "przywilejem" spoczynku lub degradacji -Polskim wybitnym P.Prokuratorom,z madroscia i wiedza swiatowa-,Panu Bogdanowi Swiaczkowskiemu i Panu Barskiemu(,p.schetyna w Sejmie wygasil Panom bez skrupulow Mandat Poselski,)?mimo iz spoleczenstwo oddalo bardzo duzo glosow,na polskich kompetentnych,przyszlych politykow?Czas aby 73 Polakow torturowanych w" Akcji Widelec"-zlozylo nastepne doniesienie w trybie"przyp. hazard?"-80 nieruchomosci,nalezacych do Skarbu Panstwa,w wielkiej tajemnicy przed Spoleczenstwem,przekazywali swoim znajomym kolegom i pewnie innym zainteresowanym darowizna za 1zl.W W-wie-BIUROWCE po ministerstwie
,przeszly w rece dwoch znanych panow za 10% wartosci,warto sie zastanowic w czyje rece przechodzily limuzyny "z licytacji" w wypasie,w tajemnicy przed podatnikami i "POmyslec iz p.stalinska obstrukcyjnie-mimicznie krzyczy o powrocie do "sredniowiecza i totaltaryzmu?"Drodzy Rodacy trzymajcie mnie,bo pekne ze smiechu,jakie to kity wciska jedna z druga?,zapytajmy za ile te kity dla c. masy?"

Brawo tak trzymać,jak się niema nic do powiedzenia to się milczy,to będzie nauczka dla pozostałych ,żeby twarz trzymać na uwięzi!

bdb, czas najwyzszy karac i przede wszystkim schetyne, mnostwo afer i ta bezczelna wypowiedź o puczu!!!!!!!!!!!!!!

Nareszcie znalazł się ktoś , kto myśli jak ja . Więcej takich bohaterów ! Panowie i Panie , politycy ! Bierzcie przykład z tego wspaniałego człowieka ! Składam podziękowania w imieniu swoim i wielu Polaków Panu Jackowi Wronie ! Dziękuję !

Ten człowiek ma więcej odwagi niż cały PiS, który liże tyłki zadymiarzom i nikt, powtarzam n i k t nie złożył zawiadomienia do prokuratury w sprawie łamania prawa przez tą "totalną". B R A W O !!!!!

Ten pan Wrona niestety się ośmieszył. Widać, że obce mu są pojęcia "sarkazm" i "ironia"...większości komentujących na forum też

za sarkazm i ironie musi zaplacic (jak ktos jest poslem to publiczna wypowiedz traktuje sie powaznie nawet UE nie stanie za nim blaznie), nawet wygaszeniem mandatu posla. A jezeli prawda do scerba posiedzi w czasie wakacji sadow w areszcie a nie na maderze.

stoi murem za sluszna decyzja Pana oficera CBS Jacka Wrony ,natomiast ironia jest twoj charakter komentarza.Komentujacy na forum sa prawdziwi- do bulu,nie zyjemy w sielance,widac slychac i czuc,"kto rzekomo musial rezygnowac ze stanowiska czy kogo Radna ma przepraszac"?To jest sarkazm-res!

Bez sarkazmu o takich sytuacjach mówi przysłowie: napluj swini w oczy, powie, że to deszcz pada..."

Z sarkazmem i ironią POdchodzę to twojego wpisu... Wpis idioty...

najwyższa (bo wielce spóźniona) pora rozpocząć ściganie z urzędu osób nawołujących do rozlewu krwi, anarchii, zadym ulicznych itp..

A czemu nie ścigać Neumanna (Srojmana) za słowa w TVN "Kawa na ławę" sprzed kilku tygodni, gdzie publicznie PO-wiedział, że do PIS-u to należy podchodzić nie z gałązką oliwną, ale z bejsbolami ??? PS. Oczywiście redachtor Rymanowski "przebiegle" (zapewne w jego chorym mniemaniu, udał, że nie słyszy, gdy tymczasem PO-winien go w trybie natychmiastowym wywalić z programu !!! Podziwiam cierpliwość Brudzińskiego, że nie dał mu z liścia !!!

dlaczego" Kawa na lawe," do programu nie zaprasza Pani dr hab Krystyny Pawlowicz",nie musialaby dawac z liscia" zas cierpliwie,wytlumaczylaby
,sfrustrowanej osobie,ktora nie posiada cech przyzwoitosci i dyplomatycznego poziomu,ktorego powinni ,nauczyc,na skraju lasu, Polscy-kibice-zawsze wierni Ojczyznie.Charakterystyczna cecha Polskich kibicow to szacunek i duze serce do Polskich Dzieci,czego fe facto brakuje innym,z marzeniami bejsbolowymi?"Kto w wyborach,oddawal glos,na tego rodzaju........,reka do gory"? Wiem wiem,nastepne wybory beda, autentyczne-W Sliwicach-powiat tucholski-okreg bydgoski,nie bedzie cechowal bledami w liczbie kandydatow wyborczych i w nazwiskach a takze kolejnosc list kandydatow,bedzie klarowna i przezroczysta.Nie bedzie brakowalo-Listy Wyborczej PIS?1400 KART-107-MIALO KILKA TAKICH SAMYCH STRON-Powiat Skierniewicki,wadliwe karty w MAKOWIE."Najsmiesniejsze"? iz w Zurawicy pod Przemyslem-urzednicy bedacy czlonkami-Okregowej Komisji Wyborczej-zabrali Karty do glosowania do Domu.Cierpliwie pytam Polskich Kibicow-Do Kogo i Dlaczego nalezy POdchodzic z bejsbolami?Szynujmy PIS I RP!

Nareszcie ktoś odważny zrobił to co już w styczniu powinno się zrobić po sejmowych ekscesach w sali plenarnej. Gratuluję odwagi i wysiłku Panie Jacku.

Brawo- nie mogą takie zadymy ujść bezkarnie.

I słusznie bo jeśli ten motłoch siłą zamierzał obalić rząd wyłoniony w demokratycznych wyborach to należy kierować do pudła tych przestępców.

to nie opozycja ale obca agentura niemiecka!

lbo szwabska albo kacapska, jednych i drugich dostatek w Polsce , dodając żydokomunistów Michnika, Szczura, Holland,

zamknąć ta skur... bande POzydków

A co z innymi ,którzy nawołują do użycia siły i zniszczeń dorobku życia ludzi wychodząc na ulice miast byleby tylko obalić rząd ? Szczególnie z tą mendą co mówił o 50 ofiarach śmiertelnych ,że to pikuś w porównaniu do tysięcy ocalonych koryt ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl