niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Wolność według Scheuring-Wielgus

Dodano: 17.07.2017 [21:14]
Wolność według Scheuring-Wielgus - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Posłanka partii .Nowoczesna Joanna Scheuring-Wielgus po raz kolejny bawi do łez. Tym razem wnikliwą analizą znaczenia słowa "wolność".

Posłanka Scheuring-Wielgus, podobnie jak jej partyjni koledzy i koleżanki, znana jest z „oryginalnych” wypowiedzi. Któż nie pamięta, gdy podczas czarnych protestów wykrzykiwała „Dość dyktatury kobiet!”. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym jak podczas dyskusji w telewizyjnym studio zażądała od posła Tadeusza Cymańskiego, żeby wylał „kubeł zimnej głowy” na ministra Zbigniewa Ziobrę.

CZYTAJ WIĘCEJ: O co chodziło posłance Scheuring-Wielgus? Powtórzyła to na wizji dwa razy. WIDEO

Ostatnio zrobiło się o niej również głośno, gdy wydała oświadczenie, że „nie nawaliła się jak stodoła” na weselu Krzysztofa Truskolaskiego, syna prezydenta Białegostoku i posła Nowoczesnej.

Wpadka goni wpadkę. Tym razem parlamentarzystka chciała podzielić się jej własną interpretacją wolności.

Wolność jest wtedy, kiedy jest trójpodział władzy. Kiedy władza ustawodawcza, sądownicza i władza wykonawcza... hmmm... po prostu jest! 

- oświadczyła posłanka Nowoczesnej.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

czy ona ma wszystkie klepki na miejscu? Kto na nia glosowal (moze w jakiejs Pipidowce), przeciez to chyba bylo widac wczesniej przed wyborami?

Czy jest pani za uwolnieniem krasnali ogrodowych ?

To nie wina debila że został wybrany! To po porostu świadczy o poziomie wyborców tej pani i jedna z wad demokracji.

Jaka posłanka, to pospolity nieuk i prostak.

Ja nie rozumiem! Jak w Polsce posłami na Sejm staja się ludzie o tak niskim intelekcie, niedouczeni, nie mający podstawowej wiedzy, źle wychowani i nie umiejący mówić polską składnią językową! To jest po prostu skandal!

Zgadzam się z ta opinia.
Przerażający jest fakt,ze takich niedouków,prostaków w Sejmie jest nie mało. Jak patrzę na zachowanie posłów "opozycji" to nie da się tego określić jak: targowica,chamstwo,buractwo,ignoranci w każdym tego słow znaczeniu.Ci ludzie nie maja za koszty honoru
Ci ludzie pokończyły studia? Gdzie pytam się?
Chyba były to kursy tabletu i tupetu.
Kto ich wychował?
Jak mogą normalni ludzie popierać jeszcze to dno i bagno?
Jest to bardzo przykre i niepokojące.

Ta osóbka kandydowała na prezydenta Torunia. Torunianie mają szczęście, że nie dali się otumanić, bo dopiero zrobiłaby kamieni kupę. Ci wszyscy "mędrcy" z tzw nowoczesnej to są popłuczyny partii żółwia, nie udało im się załapać na lekki chleb z tej partii bo Polacy wysłali ją po rządach Balcerowicza na zieloną trawkę to założyli po protektoratem tego ostatniego tzw Nowoczesną. Ich postępowanie nie powinno nas dziwić wszak są spadkobiercami unii demokratycznej a ta została założona przez tzw opozycję konstruktywną z prl-u czyli poskomuchów.

Gdy czytam " wpadki słowne " tej posłanki uważam ,że słowo WOLNOŚĆ i jego analizę zrobiłbym Inaczej. według mnie słowo WOLNOŚĆ dla tej posłanki oznacza jej " WOLNOŚĆ OD INTELIGENCJI ". Kompletną Wolność. A swoją drogą Geniuszem jest ten osobnik ,który takie Oryginały zebrał w Jednej Partii Platformie i " zmusił społeczeństwo " ,aby na TAKIE COŚ głosować.

Partia, której załozycielem-przywódcą jest skończony i wzorcowy idiota nigdy nie zgromadzi ludzi inteligentnych, to chyba oczywiste. Każdy mądry człowiek będzie takiej partii unikał jak ognia. Natomiast przyciągane będą miernoty i kolejni idioci.

Kompromitacja totalnej goni kompromitacje.
W sumie to nie ma sie co dziwic,co madrego moze przekazac WYKSZTALCIUCH,do tego resortowy o dziwnych nazwiskach?
Czy to sie kiedys wyda jakie profity otrzymuja od tych co chca destabilizacji w Polsce?

Chyba totalna opozycja robi jakieś rankingi na wybór najgłupszych i najbardziej bezczelnych osobników chętnych do roli parlamentarzystów. Chamstwo jest ich cechą wyróżniającą. Istnieje jednak niebotyczna różnica pomiędzy poziomem kulturowym "totalnej opozycji" a politykami rządzącego obecnie PiS-u.
Obserwuję dziwną prawidłowość, że wszystkie zarzuty stawiane przez totalną opozycję PiS-owi są trafną charakterystyką ich własnego środowiska.To dzisiejsza totalna opozycja ma inklinacje destrukcyjne i łamie zasady demokracji.Przykładów jest wiele.

To jest dla mnie niesamowite. Przecież każda, inna normalna partia dawno by ja wy...ała, albo przynajmniej gdzieś schowała, lub zakazała wypowiadania się. Zaczynam podejrzewać, że to Prezes Kaczyński stworzył "Nowoczesną", żeby rozpier...PO. ;-D

Kabaret z tą opozycją :)

I to cos, co z pozoru wyglada jak czlowiek zasiada w polskim parlamencie.
Dlaczego nie jest zakotwiczone w polskim prawie, ze biletem wstepu do Sejmu jest IQ powyzej 100.

Błagam, nie opisujcie kolejnych kompromitacji tej osoby i jej podobnych, bo to przecież nie o niej żle świadczy, tylko o tych, co na takie coś głosowali. Przecież ta osoba nie zgłupiała będąc w Sejmie, ale była zawsze tak dennie głupia. Do wyborów może kandydować każdy , kto nie jest pozbawiony praw - głupi, podły,zły człowiek,dewiant i ograniczony umysłowo, jeżeli mieści się w granicach normy. Ale to wyborcy dają szansę na wybór. Jeżeli głosują na kogoś takiego, to sobie dają świadectwo - kim sami są. Tak lubię miasto Toruń - nigdy nie myślała,że tam mogą być tak durni ludzie,że zagłosowali na tą chodzącą głupotę i kompromitację.

powtórzę za "uzu" krowy doić, a nie do polityki. Przecież ta kobieta nadaje się tylko i wyłącznie do przerzucania gnoju i to drewnianymi widłami bo metalowymi zrobiłaby krzywdę sobie albo komuś innemu. Swoja drogą jak można było oddać głos w wyborach na takiego tępaka?

Teraz daję wiarę autorom powieści o średniowiecznych dalekomrskich wyprawach, że niektórzy żeglarze zamiast brzydkich i głupich kobiet, woleli w długie rejsy zabierać na pokład po prostu... kozy. Zresztą w niektórych przypadkach trudno by znaleźć aż tak dużą różnicę.

Krowy doić a nie do polityki!

A Ci krowy zrobiły, że chcesz na nie napuścić S-W? Wpuścić ją do obory, to byka wydoi.

Trójpodział władzy według tej sitwy to: partia, UB i WSW; i im tylko przysługuje "demokracja". A reszta: bydło, frajerzy i złodzieje, co zapierniczają za mniej niż sześć koła, choć żyć za 10 tys. można tylko na prowincji.
Boże miej nad nimi litość.

Półgłówków się nie komentuje.

Homo sapiens - po polsku w wydaniu .N = czlowiek sapiacy umyslowo-> wielgus

Tą kobietą powinna zaopiekować się rodzina.O ile jeszcze ma jakąolwiek

Szukam cymbałów, którzy z takich jak ta Scheuring, Laubner, Petru, Gasiuk, Pomaska, Gajewska,Neuman, Szczerba, Olszewski-Kierbulow. Nitras zrobili posłów???? nie przyznają się?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl