niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Schetyna o castingu na lidera opozycji

Dodano: 17.07.2017 [16:14]
Schetyna o castingu na lidera opozycji - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
To nie jest casting na lidera opozycji, tylko rozmowa o tym, jak lepiej zorganizować współpracę opozycji - tak szef PO Grzegorz Schetyna odniósł się do słów lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, że była premier Ewa Kopacz mogłaby być osobą łączącą dla opozycji.

Petru pytany dziś w należącym do Agory radiu TOK FM o ewentualnego lidera opozycji i czy dopuszcza możliwość, że ktoś inny niż on zostanie takim liderem, odpowiedział, że tak. - Przecież musimy odłożyć własne ambicje. Normalne jest to, że dwie partie konkurują ze sobą, tylko że w sytuacjach tak krytycznych, jak wokół Sądu Najwyższego, trzeba zapomnieć o konkurencji - powiedział. Dodał, że „szuka osoby, która w parlamencie mogłaby być taką łączącą”. Według niego, „na pewno Ewa Kopacz byłaby taką osobą łączącą”. Zaznaczył przy tym, że najważniejszą kwestią jest przede wszystkim ustalenie „wspólnego frontu działań” w parlamencie i poza parlamentem.

Schetyna powiedział dziś dziennikarzom, że „trzeba stworzyć przestrzeń rozmowy” partii opozycyjnych w sprawie wspólnych działań dotyczących proponowanych przez PiS zmian w sądownictwie. Podkreślił, że przed partiami opozycyjnymi wiele rozmów, co do wspólnych działań przeciwko obecnej władzy. Zaznaczył, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Ważna jest - podkreślił - niezależność środowisk i ugrupowań. Schetyna dodał jednak, że musi być to głos „jednobrzmiący”.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Schetyna prawdopodobnie nie przejdzie w castingu, dlatego że ma problemy z ząbkami i gdyby coś wypadło temu panu z ust....

Fajnie by było,gdyby KOPACZKA została liderem TOTALNEJ OPOZYCJI? Zakopała by do reszty to towarzystwo i Polska by naprawde odżyła od tej HOŁOTY!!!

To nie jest żadna opozycja to jest banda bankrutów politycznych, którzy utracili władzę, częściowe przywileje, ograniczono im możliwości okradania Polski i zawłaszczania wszelkich stanowisk dla rodzin. To jest banda w skład której wchodzą targowiczanie, zdrajcy, potomkowie ubeckich agentów i obłudnicy oraz ......ogłupiona garstka społeczeństwa. Obecne sądownictwo nic nie ma wspólnego z wymiarem sprawiedliwości to reprezentanci wyżej wymienionej totalnej "opozycji" sami głoszą hasło : "SĄDY SĄ NASZE " i jesteśmy nadzwyczajną kastą. Oni nawet nie wiedzą, że sądy sa dla wszystkich Polaków.

Czy kretyna może być głupszy , raczej niemożliwe .

HGW, HWDP - można się pomylić.

Kaczyński będzie musiał wyznaczyć lidera opozycji. Tusk, Kopacz, HGW i Schetyna będą mieli postawione zarzuty karne. Na razie lidera opozycji nie widać. Dawajcie Bolka. Opozycja godna takiego lidera!

a gdzie sie podział gwiazdor kasprzak ...może poszedł malować skrzaciki

Cmentarnemu Griszy, albo się pępek spocił, albo się tak pępek odbijał, na tej jego modnej koszulinie z ciucholaka... Dukał jak zwykle, a charyzmą nawet nie powalił, milczącej, zatopionej, terakotowej armii chińskiej (która pewnie więcej, mądrzej i składniej by przekazała o co jej chodzi. Mimo, że jest z terakoty). Rico Erotico Maderski, to wyskoczył w ogóle, jak robotnik amerykański przy torach z lat '20 ych. Brakowało mu sumiastego wąsa i kapelusza. P!#%&olił jak po opium od chińskiego kumpla z torów. Brakło jeszcze w tej menażerii, znanego w Polsce, a może w galaktyce - I lekarza, a z zamiłowania - teoretyka rolnika III RP dwojga nazwisk, apelującego zawsze o rozmowy i porozumienie (żeby chyba CBA, kumpli nie zawijało :) ). Reszta tej i pozostałej, antypolskiej kundlerii, nawet nie zasługuje na wspominek :)) ChIWD i kawałek szkła. CWP i ŚWO! ;)

Alez to wredne,zaciete geby na tym zdjeciu!

Oj maly czlowieku z rozdetym ego. Na lidera czegokolwiek trzeba miec naturalne predyspozycje poparte wiedza, samozaparciem, praktyka, zdolnosciami i odpowiednimi umiejetnosciami pozwalajacymi porwac za soba i przekonac do wlasnych idei i planow tlumy. Niestety nikt z waszej szajki niczego takiego nie posiada, ani pan, ani cale wasze szemrane towarzystwo. Gorzej! Nie posiadacie zadnych idealow, z ktorymi madry czlowiek moglby sie utozsamic, zaakceptowac i przyjac za swoje, a plany wasze rozbijaja sie o asfalt stolecznych ulic.
Proponowana jakowas 'koparka smolenska' na zwornika czy tez "lacznika" czegokolwiek tam, oderwana jest od rzeczywistosci od 04.2010 r z tej przyczyny, ze dotychczas pracuje pod ziemia na glebokosci 1m, niczym Lysek z pokladu Idy, a nie sprawdzila sie jak dotad na zadnym stanowisku jakie piastowala na powierzchni ziemi. Najlepiej wybierzcie sobie na wodza 'puczyste' Scyrbe z duchowym wsparciem dla niego nijakiego Grabca. Nazwijcie ten nowy twor, np: "Swiat sie smieje", zakceptujcie jego konstytucyjnosc u rzeplinskiego, nastepnie w Brukseli u tymermansa. Zaden kabaret nie tylko w Polsce, ale w UE waszych wystepow nie przebije. A rozglos, ze hej!

Przestrzeni do szemranych rozmów , Schetyna ma wiele- hazardowy cmentarz, stacje benzynowe, śmietnik Hajdarowicza , spelunka Sobiesiaka, żarłodajnia u Sowy itp.

Ciekawe czy on wierzy w to co mówi?

proszę - niech to będzie Joanna szlezwig-holsztajn...

Diabeł tkwi w Schetynie, a nie w szczegółach

Jakie gęby zanim stoją,
Widać że należą,
Do czerwonej zarazy!
Ostatni bastion im został,
Tej reduty jeszcze bronią,
Bo odpowiedzialności bardzo się boją!
Wiedzą ile nakradli,
Ile POLSKI SPRZEDALI?
Im wszystkie chwyty dozwolone,
Bo to robi banda czerwona,
Do zdrady przyzwyczajona,
Zamienili Moskwe na BRUKSELE!
Są tacy co wkładają,
Ciemne okulary!
Wiemy kogo naśladują,
Wiemy kim się czują!

Na antypolskiej gebbelsowskiej wirtualnej propagandzie de zrobili sondazyk na lidera łopozycji, ale ludzie zamiast brac udzial w tej manipulacji robia sobie jaja i wypisuja swoje kandydatury takie jak Jas Fasola, Józef Bąk, Renia Grabowska, Pamela Henderson, Forrest Gump, etc. Ale jaja!!!!:)

Na forum RMFu jest podobnie. Eatowi trolle sa bezsilni:))

Ja tylko podpowiem, że dużo takiej "przestrzeni do rozmowy" jest np. na cmentarzach, u Sowy, w salonach z jednorękimi bandytami...

tera u bula na herbatce :) frytownice ma tose nawet podjesc mozna :D

17 tysięcy uczestników demonstracji jest tym samym co przekopywanie 3 metry w głąb.

Jestem w 100% żeby to była Kopacz.
To ich wspólnie pociągnie na samo dno dna....

Kopaczka-Klamczynska przekopie opozycje na metr gleboko.

Czy do tych debili nie dociera, że przejąć władze mogą jedynie wygrywając wybory parlamentarne. Każda inna metoda przejęcia władzy w demokratycznym państwie to zamach stanu, co skutkuje aresztowaniem, osądzeniem i finałem przed plutonem egzekucyjnym.

Brawo Schetyna tak trzymać, kandydatką na lidera opozycji desygnowana przez PO - Kopaczka!!!!!! Pomyślcie jak inni z tzw. totalnej opozycji muszą być umoczeni skoro Kopaczka na ich tle jest "krystaliczna".

Schetyna, Pietru i im podobni,czytać, czytać i nauczyć się na pamięć.... czytaj 200 razy dziennie przez m-c:....W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski

w PRL-u przezylem 39 lat, pamietam "afere miesna" i wyroki kary smierci za tow. Gomulki ......, obserwujac Polske po 1989 r. widze, ze od osocza po Ciech zadna afera nie jest rozliczona, co przeszkadza? kto przeszkadza?, napiszcie cos o tym SYSTEMIE na swoich lamach, FAKE MEDIA o tym nic nie napisza, konflikt interesow......, ostatnie "przesluchanie" nt. reform Sadow w Sejmie przypomina troche probe zdefiniowania terminu KORUPCJA przez Pania Minister ds. walki z korupcja !!!!!, dzis ta osoba siedzi sobie jako EURO-posel w Brukseli i komentuje problem uchodzcow & fundacje Esterka......, czy to jest NORMALNE?

"stworzenie przestrzeni rozmowy" bedzie bardzo trudne albowiem z definicji wynika, ze rozmowa pomiedzy zlodziejem a Okradzionym / tzw. transformacja, glownie majatkowa z lat 1989-2016/w wiekszosci przypadkow jest niemozliwa, wczoraj pod Parlamentem D. Stalinska wprawdzie cytowala Poete: "sa w Ojczyznie rachunki krzywd", ale ani slowem nie wspomniala o tych, ktorzy rachunek uregulowali.....

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl