niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Wizyta książęcej pary w Polsce. Internauci: A teraz wyobraźcie sobie Komorowskiego...

Dodano: 17.07.2017 [15:41]
Wizyta książęcej pary w Polsce. Internauci: A teraz wyobraźcie sobie Komorowskiego... - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Dziś po godz. 14. prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przywitali na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego parę książęcą Cambridge Williama i Kate. Spotkanie to pierwszy punkt trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce - pierwszej w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszej poza krajami Wspólnoty Narodów, w której biorą udział ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotta. Internauci komentują wizytę w mediach społecznościowych. W jej kontekście zwłaszcza jeden z filmików zwraca na siebie uwagę - z Bronisławem Komorowskim w roli głównej.

Na Krakowskim Przedmieściu brytyjskich gości witały tłumy warszawiaków i turystów, wiele osób trzymało brytyjskie oraz polskie chorągiewki. Księżna Kate i Agata Kornhauser-Duda otrzymały bukiety kwiatów od dzieci stojących przy Pałacu Prezydenckim. Obie pary rozmawiały również z dziećmi przez dłuższą chwilę.

Spotkanie z polską parą prezydencką było pierwszym punktem trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce, w której biorą również udział ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotta.

Obie pary książęca i prezydencka udadzą się potem do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie spotkają się z weteranami. Para książęca weźmie też udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire. Wieczorem odbędzie się przyjęcie w Łazienkach Królewskich, na którym książę William wygłosi przemówienie.

Drugi dzień wizyty William i Kate spędzą w Gdańsku. Wizyta pary książęcej zakończy się w środę prywatnym spotkaniem w Belwederze z parą prezydencką. Następnie Kate i William udadzą się do Berlina.


Internauci puścili też wodze wyobraźni. Jak mogłoby to wyglądać z Bronisławem Komorowskim?


Frekwencja też całkiem niezła...

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

I po co tan zjadkiwy komentarz dotyczacy ex prezydenta, Mysle ze hrabia Komorwski potrafi sie zachować. Nie jestem wilbicielka jego polityki ale nie znosze prostackich atakow , wysmiewajacych np. tusze zony czy sugerowanie ze nie ma klasy.

a ma klasę?

Wolałbym nawet sobie nie próbować wyobrażać co ten cham i prostak komoruski jak by się zachowywał w czasie wizyty młodych następców tronu Wielkiej Brytanii. To byłaby pełna konsternacja i coś niezwykle trudnego do wytłumaczenia.

CYMBULLA nie trzeba sobie wyobrażać , on naprawdę istnieje , niestety . Nie nazywajmy bo BURAKIEM ~ botwinki z niego nie będzie . Co najwyżej coś komuś z domu zginie . To tak po dziadzi Osipie.

Para prezydencka - znakomicie ubrana, reprezentacyjna (nie jakieś tam spaślaki), umiejąca się znaleźć, a przede wszystkim swobodnie porozumiewająca się z gośćmi po angielsku. A jak by taka impreza wyglądała w wykonaniu pary Komoruskich?!

No księciunio bronek to po krzesłach by skakal jak pszczułka maja z krzesła na krzesło ha ha alem sie ubrechtał to burak jeden

Wyobrażam sobie IMPRĘ Brunka i Anki dzięki ci PANIE że nie muszę dzisiaj się tak wstydzić.

Para książęca to rozum elegancja i co najważniejsze - etykieta , zasady kultury nabyte i wyuczone . Do bula nie chcieli przyjechać z prostego powodu : nie chcieli go poniżać a jako tzw. głowy państwa nie chcieli poniżać narodu polskiego w ozach świata .Przecież po występie bula w USA i Japonii ( ale nie tylko ) cały świat się zastanawiał kim są ci Polacy ,naród który na swojego "wodza ' wybrał głupka i chama . Wobec tego rodzina królewska postanowiła że będą często bywali u siebie . Oni u siebie a to chamisko też u siebie .

Bronio by na pewno błysnął intelektem i ogładą. Krok w krok za nim oczywiście Wielka Anka, Jowitka i Gośka Dukaczewska nagrywająca każde słowo dla swojego starego- WSIowego zbira. Parszywa hołota z czworaków. Brrrr...

To jest wzor!Starajmy się,maniery,spokoj,kultura,majestat.Co nam kacap i szkop i gowna pokomiusze odebraly,przywracajmy.Zalosny Strzemboszu! Stoisz nad grobem i idziesz reka w reke z komunistycznymi rzygowinami.

HRABIA Komoruski rozsiadł by się, a para książęca by stała i on by 0p0wiadał o bigosowaniu. Dobrze że nie jest już rezydentem . Tak aktorzy i inni celebryci rozpaczali za Bulem , że nie wygrał wyborów , no i GKoszerna. My cieszymy się , że mamy też piękną i wykształconą parę prezydencką Panią Agatę i Pana Andrzeja którzy pięknie reprezentują naszą ojczyznę.

Tjaaa. Wyobrazić sobie komoruskiego, to cieżki kac moralny murowany! Ale wyobrazić sobie Clintonową Hilarię, ... to dopiero byłby ...syf!!! Ale na nasze szczęście Alzheimer górą!!!!

u Ciebie ten Alzheimer? Współczuje.....

Nie Wiliam, a Wilhelm, nie Kate, a Katarzyna. Poza tym dobrze.

I nie pierwsza dama, tylko żona prezydenta lub pani prezydentowa.

możemy sobie pogdybać : schettino w szczyrym śmichu zgubiłby "garnitur", swetru witałby "na niedzwiedzia", a-a-adam zaheilowałby, kijowski swoja kitką zamiatałby chodniki przed nimi, frasyniuk robiłby za Rejtana, bolek przedstawiłby się "ja z domu walezy" a lisienko kazałby się im uczyć ruskiego, itd itp

rewelacja ossa, niezle sie usmialem!

Najpierw UK potem PL wyjdzie z EU. Niestety.

Mimo iż głosowałem na Andrzeja Dudę to nie podoba mi się robienie z Pana Prezydenta i jego małżonki jakiejś pary królewskiej. Wg mnie instytucja Pierwszej Damy to przedwojenny anachronizm. W naszym biednym kraju takie wynoszenie pary prezydenckiej jak w jakiejś Anglii jest po prostu nieprzyzwoite i zwyczajnie głupie. Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński i PiS to przykrócą.

ty taki warszawiak jak z koziej dupy traba,warszawiak nigdy by się nie zeszmacil takim wpisem,jestes pokomunistycznym lumpem.

Pewnie w tej czesci Woly, w ktorej mieszkasz panuja nieco inne obyczaje i kiedy przyjezdza jakas rownie wazna osobystosc, dla tego przykladu gruby Rycho ze Szmulek ze swoja slubna, to zeby nie wyszlo nieprzyzwoicie ani glupio w twoich biednych progach, to zamknalbys swoja polowice w komorce, coby nie odebrano jej obecnosci za jakis anachronizm i przywitalbys wysokich gosci alpaszka lepszego gatunku albo nawet jakims leprzym bimberkiem z melyny.

Smutne i nudne powitanie,

Bronek swirowalby szogununa
I gitara.

Ty wywyższał byś robotników tak po bolszewicku.

warszawski chamciuch się odezwał

Ujadanie jakby wsiowego,kundla opłotkowego Szłapki . Oszołomionego ćwoka .

jestem dumna z naszej Pary Prezydenckiej!!! zaczyt mieć Takiego Prezydenta i Pierwszą Damę!!!! Serce się raduje!! DZIĘKUJĘ!!!!

Nie masz innych problemow w zyciu marudo? Jakie ku... wynoszenie?. W kazdym kraju jest tak przyjmowana para ksiazeca a w Polsce tym bardziej bo jestesmy z natury bardzo goscinni. Pewnie bys nie mial nic przeciwko by tam pojawila sie lewacka holota palac opony i samochody zamiast wreczac kwiaty.

Bredzisz jak BK, zwłaszcza w czasie swojej kampanii, a żal ci, że to nie on i jego kaszalot (jak BK mówił o grubych kobietach) jest na świeczniku. Państwo Dudowie z natury mają wygląd bardzo dostojny, iście królewski. W przeciwieństwie do pary KK, z której tysiące stylistów nie dawało rady zrobić godnych funkcji Pierwszej Pary, choć bardzo się starali. O protokole, kulturze i znajomości języków nie wspomnę.

Masz zbyt wybujałą wyobrażnię i to jest twój problem, a nie pana J.Kaczyńskiego

Jak zobaczylem naszą parę prezydencką to aż serce się raduje,co za szyk i klasa ,swobodnie konwersują z parą książęcą i od razu wyobraziłem sobie poprzedniego i aż mnie dreszcze przeszły-t r a g e d i a!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl