niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

​Dziesięć osób rannych na włoskiej plaży

Dodano: 16.07.2017 [19:00]
​Dziesięć osób rannych na włoskiej plaży - niezalezna.pl
foto: bslax28 \ CC BY 2.0
Dziesięć osób zostało rannych dziś w wyniku przejścia trąby powietrznej nad nadmorską plażą w rzymskiej dzielnicy Ostia - poinformowała lokalna służba zdrowia. Obrażenia wywołały leżaki i parasole uniesione przez gwałtowne porywy wiatru.

Włoskie media informują, że trąba powietrzna nadeszła nagle i uformowała się nad samą zatłoczoną plażą całkowicie zaskakując tysiące przebywających tam ludzi.

Załogi karetek pogotowia, które przybyły niemal natychmiast po przejściu żywiołu, udzielały pomocy na miejscu, a kilka osób z większymi obrażeniami głowy i klatki piersiowej odwieziono do szpitala. Na pogotowie w dzielnicy Ostia zgłosili się następnie także inni plażowicze, którzy odnieśli niegroźne kontuzje.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Myślałem, że był desant emigrantów....

Ciekawe kto teraz zapłaci za całą akcję ratunkową. Plaża niezabezpieczona, ludzie przyszli odpocząć sobie w spokoju, a tu odpoczynek przeradza się w horror. Winnych powinno się pociągnąć do odpowiedzialności i ukarać z całą surowością Prawa!

Takie czasy, czasy albo miłosierdzia, bądź bardziej oczyszczenia, wydarzenia i anomalie, przypadkowe czy nie, mają swój cel z góry nadany, nic się temu nie poradzi, trzeba być duchowo przygotowanym na ewentualności, czas względny, my nic nie wiemy, a znaki dają o czymś znać, ale w świecie technologii smartfonów, większość nie widzi poza nim innego świta w którym żyją analogowo. Bodajże jak patrzymy na zegarek na godzinę, to ile mamy czasu na czas, przeważnie na taki jaki nam wybije, bądź wytyka "tik tak", tok pętli sprawia nam wrażenie że kontrolujemy czas, a tak na prawdę sam czas nas pilnuje. Rzeczy o których nie mamy pojęcia, są zastawiane tymi aspektami, które mają dawać nam pojęcie o czymś co nie jest związane z pierwotną niepojętą rzeczą.

Zalecam rezygnacje z metnych pseudomistyczno-pseudofilozoficznych wywodow. Zmiana klimatu prawdopodobnie rzeczywiscie w koncu nastapi. Planeta jest ukladem samoregulujacym sie. Nie jest wyjatkiem. Akcja niesie kontreakcje. Wychladzanie(zbyt dlugotrwale) musi przyniesc podgrzanie. To nie sytuacja typu "krakatau" - nastapily wtedy "efektowne" opady sniegu w lecie i inne anomalie. Najobrzydliwsze jest to ze tak wielu bliznich swietnie wie o co chodzi i nie informuje pozostalych. Niektorzy lekarze ze wzgledu nasilajace sie dolegliwosci(okreslone) zalecaja spacery w miejscach z dobra wentylacja. Najgorzej maja mieszkancy dolin - oczywiste jest ze partykuly TAM najgesciej zalegaja. Osrodki miejskie to pulapki. Inni mysla, no coz - przezylismy Slask, rewolucje przemyslowa, dziewietnastowieczny Londyn..czyli no problem, poczekamy az zalatwia to za nas, bo co my mozemy male zuczki...nie po bozemu. To niezgodne z Wyzszymi Naukami.

Italien überlegt eine alte EU-Richtlinie aus der Zeit der Jugoslawienkriege wiederzubeleben, um 200.000 illegale Einwanderer nach Norden zu schicken, damit sie letztendlich in Ländern wie Deutschland bleiben.
Italiency rozwzajz wystawienie afrykańskim chuliganom w ilości 200 tys. EU-Visy na modłę jeszcze kiedyś trwającej wojny w Jugoslawi, aby ci analfabeci marzyciele mogli przejść do RFN i takm sie oddac rozpuście i obżarstwu na koszt Niemcow, którzy o 5 rano zrywają sie do roboty, a wracają o 19 do domu, bo w Niemczech 8 godzin pracy to czysta teoria, taka zmilka.

To zdjęcie to nie jest Ostia, po drugie Ostia jest 45 km poza obrzeżami Rzymu, pociąg elektryczny jedzie 50 minut i do Rzymu nie należy, nie jest dzielnicą stolicy Italii.

Co do zdjęcia to się zgadzam, ale co do przynależności administracyjnej już nie. Ostia to obecnie dzielnica Rzymu. Widać, że Pan tam nie był, skoro pisze takie bzdury. Jak ktoś nie wierzy, wystarczy przeczytać w pierwszym zdaniu z wikipedii: "obecnie w granicach Rzymu".

Po prostu ..... Lido di Ostia (antica)

ENDE

na tej plazy tysiace k..ow az obrzydzenie bierze, poszlam nieswiadoma nie wiedzialam w ktora strone sie ruszyc bo nie zdawalam sobie sprawy gdzie ide , chcialam zobaczyc morze srodziemne, po prostu obrzydliwosc , moze Pan Bog sie rozezlil?

oto grzechow sa konsekwencje. oto zemsta jest oburzonego Boga. Tak, tak - na pewno. Cuda, plagi ostateczne, plaze - nawet tam spokoju nie znajdziecie https://www.youtube.com/watch?...
I nikt nic nie wie? Nawet redaktorzy "Niezaleznej"...czyli - nie ma winnych, sa tylko zaskoczeni, nie ma winnych - sa tylko zadziwieni. Tak tak. Bez zmian. To ci sami ludzie. Najblizsze gradobicia tez beda bardzo grozne. Przygotujcie sie i zapomnijcie o dobrej pogodzie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl