niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Brutalnie pobili 75-latka i zabrali mu 12 zł

Dodano: 16.07.2017 [13:13]
Brutalnie pobili 75-latka i zabrali mu 12 zł - niezalezna.pl
foto: Stiopa/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl
Brutalnie pobili 75-letniego mężczyznę i zabrali mu 12 zł. Napastnik i ofiara znali się wcześniej. 36-latek został aresztowany, jego wspólniczka została oddana pod dozór policji. Grozi im kara nawet do 12 lat więzienia.

Jak poinformowało biuro prasowe łódzkiej policji, do zdarzenia doszło na osiedlu Karsznice w Zduńskiej Woli. Do mieszkania 75-latka przyszedł znany mu mieszkaniec gminy Zapolice wraz z 39-letnią znajomą.

W pewnym momencie napastnik przewrócił mężczyznę na tapczan i pięściami zaczął zadawać mu uderzenia po głowie. Grożąc dalszym pobiciem i pozbawieniem życia, zabrał mu 10 zł. Następnie wraz ze wspólniczką przeszukali kieszenie pobitego mężczyzny i zabrali kolejne 2 zł. Po napadzie opuścili lokal.

O pobiciu została poinformowana policja. Z uwagi na poniesione obrażenia 75-latek nie mógł otworzyć mieszkania. Funkcjonariuszom pomogli strażacy, którzy przez okno dostali się do lokalu, a następnie od środka otworzyli drzwi. Zastali 75-latka z groźnie wyglądającymi obrażeniami twarzy. Mężczyzna nie mógł swobodnie mówić z powodu bólu.

Lekarze zdecydowali o przewiezieniu go do szpitala WAM w Łodzi. Tam stwierdzono u niego m.in. pęknięcia i złamania kości twarzoczaszki. Dopiero po udzielaniu pomocy mężczyzna opowiedział przebieg zdarzenia.

Napastnicy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty rozboju. Grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat. Sąd w Zduńskiej Woli aresztował 36-latka. Jego 39-letnia wspólniczka została oddana pod dozór policji.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Za czynny udział w napaści, ciężkim uszkodzeniu ciała, rozboju i naruszeniu miru domowego 39-letnia wspólniczka została oddana pod dozór policji.
Zupełnie jak nastolatki za pomazanie sprayem klatki schodowej.

Jezeli skurwiel dozyje tak sedziwego wieku,to zycze mu aby codziennie dostawal wpierdol.Zadnego szacunku dla starszych,kurewska MAC!!!

100% się zgadzam. Tacy ludzie z automatu powinni być przetrzymywani w więzieniach i pracować przy kamieniołomach do końca swoich dni.

Jednego nie rozumiem. Jak sluzby ratujace zycie " pierdolaaa " sie po drabinie przaz okno jesli szybciej mozna wylamac drzwi i dostac sie do potrzebujacego pomocy? A gdyby mieszkal na 40 pietrze?

Szukali kasy na wyjazd na ciamajdan2.

na piersiowke do kasprzaka z RP ZADYMIARZY

,, mlode wilki ,, ze zdunskiej woli

Tej bandyckiej parze trzeba zapewnić odpowiedni komfort , bo Tuleya zasądzi im jakieś 200.000 odszkodowania.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl