niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Pogonimy z pomnika bolszewika!

Dodano: 14.07.2017 [14:31]
Pogonimy z pomnika bolszewika! - niezalezna.pl
foto: GP
„Wyrażamy nadzieję, że polskie władze nie ulegną ekstremistycznie nastawionym politykom i nie będą prowadzić działań, które rzeczywiście graniczą z barbarzyństwem” – oświadczyła rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. Co ma być tym barbarzyństwem? Likwidacja pomników tzw. wyzwolicieli, czyli w rzeczywistości nowych sowieckich okupantów Polski .

„Warszawa powinna rozumieć, że praktyczna realizacja planów zakrojonego na dużą skalę burzenia pomników Armii Czerwonej nie będzie pozostawiona bez reakcji” – dodała Zacharowa. Dzisiejsza Rosja pokazała nam zatem, że jest bezpośrednią spadkobierczynią Rosji sowieckiej, totalitarnego państwa zbudowanego na zbrodni i kłamstwie. I ta dzisiejsza Rosja putinowska pogroziła nam, nie pierwszy raz zresztą, palcem. Nic nowego. Po raz kolejny przykład idzie z góry, bo przecież Putin to KGB-ista wprost odwołujący się do „spuścizny” Stalina.

Dla Władimira Miedinskiego, ministra kultury Rosji, pomysł jest „obraźliwy”: „Obraźliwy dla nas, dla naszej pamięci historycznej. Ale przede wszystkim jest to obraźliwe dla samych Polaków. Wszak chodzi o tę tragiczną i heroiczną stronicę historii Polski, kiedy to jej naród, jej żołnierze ramię przy ramieniu z radzieckimi żołnierzami walczyli o wyzwolenie swojej ojczyzny”. Pan minister „zapomniał” dodać, że wyzwolenie Polski od Niemców oznaczało jednoczesne zniewolenie nas przez Rosjan.

Te histeryczne wypowiedzi to reakcja Rosji na ubiegłoroczną zapowiedź, że będziemy chcieli usunąć z Polski pomniki wdzięczności i chwały sowieckich okupantów i różne „ubeliski”, straszące przed i po 1989 r. Ale ta bolszewia w przestrzeni publicznej wreszcie się skończy. Sejm przyjął nowelizację ustawy o zakazie propagowania komunizmu. Wreszcie, po 28 latach od Okrągłego Stołu, Polska pozbędzie się monumentów czerwonych zbrodniarzy, zdrajców narodowej sprawy, zarówno Sowietów, jak i kolaborujących z nimi Polaków. Pogonimy z pomnika bolszewika! Wbrew rosyjskim groźbom.
 

Autor jest szefem publicystyki TVP Info, prezesem Fundacji „Łączka” i pisarzem

 

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

a jak Rosja zlikwiduje pomniki katynskie ?..to co bedzie ?..przeniesiemy katynskie groby do..Puszczy Kampinoskiej ???

Dlaczego rusek bedzie wyznaczal gdzie bedzie grob jego ofiar by rodzine dobic ktora bedzie przyjezdzac na groby swych bliskich jak w Smolensku? Przeciez jak ktos zginie na ulicy to juz mu sie grobu przy drodze nie stawia z tej ziemi nadzorowanej przez Rosje uciekac i gonic bolszewika z Polski z sejmu i cokolu a co bedzie z pomnikiem armii radzieckiej bo nawet Trump jadac Zwirkami go widzial tym byscie sie zajeli szybciej.

Dobry pomysł. Ci pomordowani ludzie nie powinni leżeć w sąsiedztwie ruskich bandytów i morderców i być zdani na ich łaskę i niełaskę. Niech ruscy zlikwidują Katyń, a wtedy my odeślemy Auschwitz kontenerami do Izraela i skończy się epoka "polskich obozów" i paralizatorów udających zatroskanych Polaków.

W Oswiecimiu od 1940 gineli najpiew Polacy bo Zydow zaczeli przywozic od 1941 wiec ten oboz niemiecki powinien byc tu w Polsce swiadectwem zbrodni niemieckich tak abysmy dostali kontrybucje za zniszczenia wojenne. Cos czuje ze jestes zwyczajnym lewakiem i tu podkrecasz Niemcy potrzebuja swych nazizostowskich obozow by trzymac w nich uchodzcow.

a Potrafi Pan pogonic ich z sejmu bo medialnie walczycie a prawnie ich zostawiacie bezpiecznymi np hgw?

HEJ SZABLE W DŁOŃ

Hej szable w dłoń
Czas pogonić już stąd bolszewika
Hajda na koń
Ucho pieści bojowa muzyka

Ciąć poprzez łeb
To najlepsze co możesz Sarmato
Więc nie bądź kiep
I nie kłaniaj się ruskim psubratom

Berling był "chwat"
Przywlókł z sobą sowieckie kochanki
Cóż - taki świat
A ich wnuczki dziś w sejmie posłanki

Więc w mordę lej
Czas sromoty już włóż do lamusa
I krzyknąć chciej
Niech wypieprza Tatiana Marusia

A chłopcy ich
Których ojce w walonkach chodzili
Z drewnianych mich
Kipitok po kołchozach sączyli

Zdies paszli won
Nie potrzeba nam tu czynowników
Wynocha stąd
Namnożyło się band bolszewików

I własnych gnid
Też zapmieć nie wolno nam wcale
Bo srom i wstyd
Kiedy rządzą rodzimi "moskale"

Wię trzymaj szyk
Przejedź konia ostrogą po brzuchu
Zamień się w krzyk
Czas pogonić z Ojczyny komuchów

Przypominam o koszmarku, pomniku utrwalaczy zlokalizowanym na skwerku między al Jerozolimskimi a Smolną, tuż przy Nowym Świecie.

Nie beda nam Bolszewiki mowic co mamy robic w Polsce,dobra rada dla kacapow.Zabierzcie wszystkie pomniki do Moskwy my nie porzebujemy tego gowna.Putin pocaluj nas w dupala=Smacznego kacapy.

Odwieźć to BARACHŁO, które oni nazywają "pomnikami" pod sowiecką/rosyjską ambasadę do ich parku. Niech sobie zabierają razem z całą dotychczasową polską biedą i nieszczęściem. Dołożyć krzyż na drogę - oczywiście prawosławny, żeby we łbach im nie postało profanować.

Bolszewicy nie tylko stoją na pomnikach ale łaża po Warszawie chmarami. Siedzą w sejmie i senacie i próbują, przy wsparciu szkopów i kacapów, obalić ulicą i zagranicą (pucz) legalny rząd. Straszą, a są to groźby karalne, że uwięzią ministrów, posłów, dziennikarzy którzy w/g ich mniemania wspierają rząd. Destabilizują państwo narażając Polaków na izolację, agresję Rosji i rozlew krwi. To jest aktualny i realny problem.

Tylko ta pani nie wspomina o wysiedleniu polakow i zasiedleniu ruskich na wschodnich terenach od granicy do wisly w roku 1939 tuz przed udezeniem hitlerowcow kiedy to rus siedzial i czekal na hitlerowskie wojska!

To właśnie ci, "bohaterscy" żołnierze radzieccy zamordowali mojego dziadka. Sowieci won z Polski!

Zamiast rozbierać od razu ruskie pomniki najpierw zróbcie przy każdym mały happening, na przykład zawody i rzut puszką z czerwoną farbą w bolszewicką mordę dla dzieci do lat 16, a obok wystawę ukazującą armię sowiecką całującą się z hitlerowcami w usta w 1939 w Brześciu nad Bugiem, gdzie był ówczesny środek Polski. Niech taki właśnie przekaz pójdzie w świat wraz z protestami stalinowców z Rosji.

jak na razie to bolszewiki machają nam konstytucją i immunitetami, siedząc na cokołach z całymi rodzinami.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl