niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Dziennikarka Polsatu w Brukseli. Zrobiła tam coś wyjątkowo bulwersującego – WIDEO

Dodano: 14.07.2017 [08:46]
Dziennikarka Polsatu w Brukseli. Zrobiła tam coś wyjątkowo bulwersującego – WIDEO - niezalezna.pl
foto: twitter.com/print screen
Podczas konferencji rzecznika Komisji Europejskiej w Brukseli doszło do bulwersującej sytuacji. Grupa kilkunastu dziennikarzy – w tym z Polski – chciała wymóc na przedstawicielu unijnej instytucji, aby… skrytykował nowelizację ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Wśród nich była też korespondentka Polsatu. I to właśnie na jej zachowanie szczególną uwagę zwrócili internauci.

Uchwalona przez sejm nowelizacja ustawy o KRS przewiduje m.in. wygaszenie kadencji 15 członków rady będących sędziami. Ich następców ma wybierać parlament – dziś robią to środowiska sędziowskie. Opozycja odmówiła udziału w głosowaniu. W przychylnych jej mediach również podniósł się zwyczajowy wrzask. Jednak to, co wydarzyło się podczas wczorajszej konferencji prasowej rzecznika Komisji Europejskiej Alexandra Wintersteina, wzbudziło spory niesmak. 

Na briefingu KE doszło do niecodziennej sytuacji. Grono dziennikarzy, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, próbowało przez prawie 15 minut wymóc na rzeczniku jakiekolwiek słowa krytyki za nowelizację ustawy o KRS. Nadaremnie. Rzecznik stanowczo odmawiał. (…) Rozczarowanie dziennikarzy było ogromne 

– relacjonowała z Brukseli dziennikarka RMF FM.

Internautów oburzyło szczególnie zachowanie Doroty Bawołek. Jak podkreślił jeden z nich, korespondentka Polsatu „dociskała przedstawiciela KE”, by w końcu zajął się Polską. „Nie jest Pani wstyd? Tak po ludzku?” – zapytał internauta.


Fragment nagrania z udziałem Bawołek – opatrzony polskimi napisami – trafił do sieci. 

Nie rozumiem, dlaczego nie chce pan skomentować tej nowej sprawy z Polski. Skomentował ją komisarz Rady Europy, szefowie grup politycznych w Parlamencie Europejskim również, a pan woli mówić o kraju, który wychodzi z UE 

– skarciła Wintersteina dziennikarka Polsatu.
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Bawołek kołek lepiej by zapytała się niejakiego SOLORZA skąd miał dokumenty na kilka różnych nazwisk ? ; a w ogóle skąd miał pieniądze na założenie telewizji POLSAT ? ? ? ?

Adieu Polsat! Kończę z wami umowę.

Oczywiste, że zamordowali Prezydenta.

Ach, te to są mordy zdradzieckie!
Polsce wrogie podłe kreatury.
One zwichnęły podstawę mych skrzydeł i wyłamały do góry.
Że już nie mogłem w górę skręcić lotu.

a to s U k A

Do wszystkich zdziwionych zaklamaniem POLSATU !
Przypominam, ze wlasciciel POLSATU ma w kieszeni 5 (piec)
paszportow !!! Czy to wam cos mowi ?

Czy ta pusta baba jest Polką? Ona judzi przeciw tylu milionom Polaków mieszkających w swej ojczyźnie. Zapamiętajcie sobie ją Polacy tą Targowiczankę z Polszmatu.

Ja wam doradzę,kończy mi się umowa ze zdradzieckim Polsatem i nigdy już więcej z tym niemieckim ścierwem umowy nie podpiszę.Zróbcie to samo.

wiadomo, w Posce bawołków pełno, a nawet bizonów. No w każdym razie pełno tu tępych krów.

Acha, wg Bruknera dawniej w Polsce słowo krowa brzmiało korwa, stąd znane określenie pań lekkich obyczajów. Nie ma ono nic wspólnego z curve czyli krzywizną/zakrętem, itp.

Inne określenia na panie i panienki to koza, gęś, owca, cielę itd. Jasne!?

mimo calego swojego zakompleksienia, ta pani probuje demonstrowac swoja dumna, butna postawe, jeszcze ta lamana angielszczyzna, tak bardzo zalosne, ze az straszne!

Czego mozna sie spodziewac po bawole? Cholota i jeszcze raz cholota, chamskiego pochodzenia. Wpuszczono bawolke do biura i to chciala atrament wypic!

Kolejna prostytutka szkaluje Polskę. Ciekawe, gdzie w przyszłości zamieszka?

Czasem wydawało mi się, że Polsat jest obiektywny, ale to chyba była fatamorgana. szczekają jak nasi sąsiedzi z zachodu, więc chyba wszystko jasne! Bierzecie pieniądze z zachodu- to i tam działajcie, a nie udajecie Polaków!

ALE MY W SPADKU,
Mnoga szpionów dostali,
Oni wprost jawnie działają.
Takich sąsiadów mamy,
Tych band nasyłają.
Niemiekich i sowieckich,
Tak jak przed wojną było!
Wszystko do kasty do łączyło,
Wszyscy wykrztaciuchów udają,
Swoją dusze sprzedają!
Nie patrzą kto kupuje,
Tak Polskę sprzedają!
Trzeba dobrze ich policzyć,
Aby można było ich rozliczyć!

Ta ba-WOŁEK choruje na gąbczastość mózgu i stąd jej DEBILNE zachowanie!

Ja bym odpowiedział tej pani tak: Przecież pani doskonale wie jak wyglądają przepisy prawa w krajach UE dotyczące sądownictwa! Na co pani liczy że się ośmieszę krytykując wasz parlament? jeżeli takie prawo jakie tworzy wasz prlament jest w innych krajach? Mam z siebie zrobić idiotę bo pani i tacy jak pani szukacie absurdalnego poparcia? Pani redaktor, proszę się przygotować w sposób merytoryczny do zadawania pytań!

Brawo, kolego.

ba wołek -to szkodnik Polski w Europie.
gatunek ... z rodziny ryjkowcowatych, szkodnik występuje w Polsce i Europie. Ryjkowcowata dociskała przedstawiciela KE mając na kolanach logo nadgryzionego jabłka i przed sobą osobną włączoną kamerę. Czy ta ustawka to był przypadek?

Polsat news jest zdecydowanie anty-polski.Gugala i reszta tych polsatowych reporterow, sa typowymi lewakami--komunistami.Tyle lat mialem do czynienia z gnojami , najgorszymi bydlakami z PZPR i niestety w dalszym ciagu,
parszywe owce, redaktorow udajac, jak tylko moga Polsce zle swiadectwo daja.Kazdy Polak mam na mysli tych co przezyli komune, co w kolejkach godzinami stali,glos Amerki sluchali
i do sasiada odzywac sie bali--powinien przestac Polsat
w jakikolwiek sposob popierac.Precz ze zlodziejami, oszustami, Polsatami.

Po prostu szmata i wycieruch, a nie dziennikarka. Mam nadzieję że jej kariera będzie po tym wybryku zakończona. Nawet w takich gadzinowskich mediach jak polszmat czy tefałen.

Skąd takie bawoły się biorą. Całkowity zanik odruchów ludzkich.

Mam nadzieje, że ktoś już tworzy listę zdrajców Polski, dziennikarzy, polityków, aktorów,sędziów, wojskowych i tej całej zdradzieckiej-radzieckiej "yylity". Tak po prostu, by pamiętać, a może nawet najbardziej zajadłych szkodników postawić kiedyś przed sąd, za zdradę narodu polskiego.

Czy krowina bawołek umie szczekać po miemiecku ?

Z Polszmatu Bawołek , po ludzku ?Przecież to jest przeżuwacz parzystokopytny postawiony pionowo , z parą racic dolnych i parą górnych .

Bawołek właśnie zasłużyła sobie na miano zdziry.

zdziry najpodlejszego sortu

To czystej krwi rodowita polka,
Z bolszewickim pochodzeniem,
Napewno ojciec był ubowcem!
Taka maść sowiecka!

Nie można liczyć na rzetelność takiej prasy. Tego nawet poprawić się nie da. Za zmianami w sądach, przyjdą zmiany mediach. Z tym dłużej żyć się nie daje. Ich działania są nie tyle kompromitujące co szkodzące polskiej racji stanu.

Bawołka ciagnie do żłoba.

Polsszmat i wszystko jasne

******** Redakcjo czy Ty oszalałaś ? ***** Jak możecie zajmować się tak różnymi kobietami Polkami ? . Pani Bawołek powinna stracić mandat reprezentowania strony polskiej w Brukseli a Pani Aleksandra Rybińska powinna zostać Honorowym Konsulem w Ministerstwie Spraw Zagranicz nych RP . Jeżeli jest takowy etat w MSZ, bo to jest "Ma tka Polka" troszcząca się o Swoją Ukochaną Ojczyznę Polskę.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl