niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

​Komuszy skandal!

Dodano: 14.07.2017 [08:24]
​Komuszy skandal! - niezalezna.pl
foto: arch.
Wystarczy wejść na rosyjski portal „Sputnik Polska”, żeby się dowiedzieć o II Zlocie Braterstwa Polsko-Rosyjskiego. Organizatorzy zachęcają: „Spotkanie jest symbolem bliskości naszych narodów. Zachodnie siły uderzają w nas z ukrycia, aby osłabić lub zneutralizować ogniska, które sprzeciwiają się zaborczej polityce Stanów Zjednoczonych”. Relacja z poprzedniego zlotu okraszona jest zdjęciami uczestników w rosyjskich mundurach i z pepeszami w rękach. Jak to możliwe, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za łamanie art. 13 Konstytucji RP: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się (...) do nazizmu, faszyzmu i komunizmu”. Dlaczego KRRiT nie cofnęła koncesji radiu Hobby za transmisje radia Sputnik? Przecież procedury zostały wszczęte już w 2015 r.! Jak to możliwe, że Maciej Poręba, syn Bohdana Poręby, w mundurze bolszewickim udziela skandalicznych wywiadów na tle Grobu Nieznanego Żołnierza? Dlaczego nie zdelegalizowano takich partii, jak np. Komunistyczna Młodzież Polski, Komunistyczna Partia Polski czy partia Zmiana?
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak to możliwe, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za łamanie art. 13 Konstytucji RP: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się (...) do nazizmu, faszyzmu i komunizmu”. Ma pan na myśli panie pożal się boże felietonisto nazistowsko-faszystowski onr? Czy onr jest ok?

Wania, wasz kocyk nie bedzie ani cieply ani miekki.

Portal prawda2 tez w parze z wolnapolska.pl manipuluje podaje prawde prawde i polprawde by zmanipulowac oni przejmuja mlodych narwancow. W Warszawie w czesci poludniowej jest pelno rusujezycznych Urbany sie z nimi trzymaja. HGW daje mieszkanie islamistom bez kolejki badz ida mieszkac do Polek ktore od HGW dostaly mieszkanie to sa ich bojowkarze. Kod2 i opozycja atakuje wladze i niedlugo Putin wezmie w ochrone opcje ruskojezyczna w Polsce bo Polak ma sie bac i pracowac tak nami sie rzadzi a jak przestaniesz dla takiego pracowac to jak w Radomiu strzelac do Polaka jak ruskie albo hucpy zakodowane robic.

dokładnie, to samo powinna spotkać komunistyczną partię Razem i marksistowski program 500+

no właśnie, dlaczego ? to było zrozumiałe do 2015 r. ale teraz ???

Ciekawe kiedy i gdzie ma się odbyć ten SABAT KOMUNY zwany ZLOTEM?
Czy jego celem nie jest przypadkiem zbrojna napaść na Polskę jakichś RUSKICH UFOLUDKÓW?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl