niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

​Nouri ma trwałe uszkodzenia mózgu

Dodano: 13.07.2017 [16:47]
​Nouri ma trwałe uszkodzenia mózgu - niezalezna.pl
foto: Abdelhak Nouri - facebook
Fatalne informacje w sprawie piłkarza Ajaxu Amsterdam Abdelhaka Nouriego, który w sobotę zasłabł podczas towarzyskiego meczu z Werderem Brema. Mimo hospitalizacji zawodnik nie odzyskał przytomności. Lekarze poinformowali, że 20-latek doznał poważnych i trwałych obrażeń mózgu.

O dramatycznej diagnozie poinformował na swoim Twitterze Ajax Amsterdam. Piłkarz od wypadku przebywa w szpitalu w Innsbrucku. 

"Ajax jest głęboko zasmucony wieściami, że u Abdelhaka Nouriego zdiagnozowano głębokie i nieodwracalne zmiany w mózgu. W tym trudnym czasie łączymy z nim i jego rodziną myślami i modlitwą. Nie mamy jak zareagować na wyrazy wsparcia, które do nas docierają. Chcemy powiedzieć, że dodają nam one sił, aby wytrwać w tym trudnym czasie" - napisał klub.

Wcześniej można było mieć nadzieję - media informowały, że wszystkie badania Holendra marokańskiego pochodzenia wypadają pomyślnie i niebawem lekarze będą wybudzać go ze śpiączki farmakologicznej. 

Jak doszło do wydarzenia, w wyniku którego piłkarz znalazł się w szpitalu? Problemy Nouriego zaczęły się w 72. minucie spotkania w austriackiej miejscowości Hippach. Na początku nie wyglądało to groźnie, bo zawodnik po prostu położył się na ziemi, jak gdyby złapał go skurcz lub ból mięśnia. Sędzia przerwał grę, aby sprawdzić, co dzieje się z piłkarzem, ale nie było żadnej paniki. Arbiter pozwolił nawet na dokonanie zmiany. Chwilę później na placu gry była już karetka, a Nouri był reanimowany. Został przetransportowany helikopterem do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili niewydolność układu krążenia.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sprawę można podsumować krótko
"Niech zyje to coś, co już dawno przestało być SPORTEM"

Obawiam się, że zostanie poddany najbardziej postępowej obecnie w tym kraju terapii.

Czyżby wada genetyczna? A może doping?

W jakiej modlitwie? Do kogo? Miasto lewaków burdeli i narkusów, w kraju, gdzie kościoły przerobiono na knajpy i mieszkania. Jak trwoga to do Boga.

Skąd wiesz jaki on był? Wielka szkoda chłopaka, miał pasję, robił to co kochał, dbał o siebie, dawał z siebie maksa i spotkało go takie nieszczęście, ale trudno to zrozumieć tym, dla których hobby jest siedzenie i stukanie hejtów w internecie. Nikomu nie wolno czegoś takiego życzyć, nieważne czy jest muzułmaninem, katolikiem, ateistą czy buddystą. Jak czytam niektóre komentarze, to się normalnie po prostu wstydzę, mimo, że nie ja je pisałem...

I po co się rzucasz niepotrzebnie? Przeczytaj najpierw o czym on napisał i dopiero się odnieś. A napisał on nie o tym chłopaku, a o Ajaxie i o mieście Amsterdam. I ma on pełną rację, bo to miasto takie jest. Państwo zresztą też- to naprawdę jest państwo, które wyparło się Boga, a kościoły są adoptowane na knajpy, mieszkania, a nawet ośrodki dla uchodźców. I nie pisał on źle o tym chłopaku, a o Holendrach, którzy nawet w takiej sprawie piszą wyświechtane frazesy o "łączeniu się w myślach i modlitwie"...podczas gdy zapewne nie ma ani jednej osoby w Ajaxie, która się za niego pomodliła. A jeśli ktoś się pomodlił, to był to wyjątek. A wiadomo, że wyjątek potwierdza regułę.

Jak nie pisał o nim, to za kogo niby nie chce się modlić? W artykule jest napisane, kto potrzebuje modlitwy, więc chyba wszystko jasne?

Był z Maroka.Niech śniade się o niego modlą do swego diabła.

W Maroku mieszka około 400 tys. chrześcijan, z czego katolików ponad 43 tysiące.

Osoby kryjące się pod nickami w poprzedniej informacji o piłkarzu:

Felek | 09.07.2017 [16:41]
neskens | 09.07.2017 [12:07]
dokładnie | 09.07.2017 [09:29]
Goy | 09.07.2017 [09:12] (w szczególności ten typ)

Czy teraz jest Wam do śmiechu? Walczymy ze zbydlenceniem lewaków? Sure... ale nie bądźmy hipokrytami i walczmy też niby po tej prawicowej stronie.

Chociaż dla mnie prawicowiec może nie chcieć inwazji obcej kultury i religii to nie życzy źle ciężko pracującemu na treningach chłopakowi.

Na obecnym poziomie diagnozy medycznej, nie jest możliwe dopuszczenie zawodowego piłkarza do gry przy jakichkolwiek zaburzeniach.

Po prostu,wziął z rana nie te prochy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl