niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Płock

Dodano: 13.07.2017 [16:08]
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Płock - niezalezna.pl
foto: wisla-plock.pl
Wisła Płock znalazła następcę Marcina Kaczmarka. Nowym trenerem Nafciarzy został Jerzy Brzęczek. 46-krotny reprezentant Polski podpisał roczny kontrakt.

Tuż przed startem sezonu z Wisłą pożegnał się Kaczmarek, który prowadził drużynę od 2012 roku. Zwolnienie trenera odbiło się głośnym echem w piłkarskim światku - 43-latek miał stracić pracę, bo… jego metody szkoleniowe nie przypadły do gustu gwieździe zespołu, Dominikowi Furmanowi.

Porządek w drużynie ma przywrócić Brzęczek, który uważa, że czeka go niełatwe zadanie. - Nie od dzisiaj wiadomo, że dla beniaminka drugi sezon po awansie jest najtrudniejszy - mówi były kapitan reprezentacji Polski.


- Myślę, że chociaż nie znam drużyny jako organizmu, to sporo wiem o grających w niej piłkarzach i wysoko oceniam ich indywidualne umiejętności. Jestem również przekonany, że Marcin Kaczmarek odpowiednio przygotował zespół do sezonu. Oczywiście w trakcie kilku dni, które pozostały do meczu, nie będę w stanie wywrzeć swojego piętna na ekipie, ale obiecuję, że w spokoju skoncentrujemy się na takim przygotowaniu do spotkania, by skutecznie powalczyć o komplet punktów - deklaruje Brzęczek.

Wraz z Brzęczkiem w sztabie szkoleniowym Wisły znaleźli się także drugi trener Tomasz Mazurkiewicz, asystent Leszek Dyja i analityk Michał Siewierski. 

Cel na ten sezon to utrzymanie drużyny w ekstraklasie.
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl