niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Dziennikarka skrytykowała miesięcznice smoleńskie. Takiej riposty jednak się nie spodziewała

Dodano: 10.07.2017 [16:08]
Dziennikarka skrytykowała miesięcznice smoleńskie. Takiej riposty jednak się nie spodziewała - niezalezna.pl
foto: facebook.com/kbiedrzyckaosica, twitter.com
Kamila Biedrzycka-Osica, dziennikarka związana z należącym do Agory radiem TOK FM postanowiła w specyficzny sposób opowiedzieć o swoich uczuciach związanych z miesięcznicą katastrofy smoleńskiej. Na profilu społecznościowym skomentowała dzisiejsze uroczystości, które odbędą się w Warszawie. 

„Europejska Stolica. XXI wiek. Lipiec. Turyści. Najbardziej reprezentacyjna część miasta zamknięta z powodu politycznej religii. Smutne” - napisała Biedrzycka-Osica.

 

 

Takiej reakcji internautów na pewno się nie spodziewała. Tego się nie da nazwać inaczej: zaoranie.
Kamila Biedrzycka-Osica pracowała w radiu Tok FM, RMF FM, była też reporterką TVN 24. Od 2012 roku była zatrudniona w TVP Info jako dziennikarka relacjonująca prace Sejmu. Do niedawna była także gospodarzem programu „Gość Poranka”, od którego została odsunięta. Jej miejsce zajął Adrian Klarenbach. Dziennikarka na początku lipca zakończyła również pracę w telewizji WP, w której współprowadziła poranny program „Dzień dobry WP”.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A już się cieszyłam,że tej bezczelnej baby nie będę oglądać!

Kamila Biedrzycka-Osica
...to nie tylko zez optyczny...
...to również zez umysłowy...
scorpion valdi

Ta Kamila to PO prostu folksdojcz, maskuje sie ale to napewno folksdojcz.

proponuje tej paniusi zmienic nazwisko bo obecne nie przystoi do jej intelektu Kamila biedrzycka-Osilica pasuje jak ulal do tej larwy

Jak zwykle przedstawianie opinii INTERNAUTÓW. To jest bardzo ważne. Oczernianie i wyśmiewanie jest cool. Kolejny świetny, merytoryczny artykuł. Może czasem jakiś sport, wakacje, gdzie spędzić urlop albo w której rzece jest dużo ryb? Duszna, klaustrofobiczna atmosfera WASZEJ STRONY. Życzę powodzenia. Efekty działania waszej partii zobaczymy już niebawem, cierpliwości.

A spieprzajże stąd, skunksie tam , skąd cię tu przywiało!

W oczernianiu i wyśmiewaniu WAS nikt na świecie nie prześcignie - to WY przez oczernianie i wyśmiewanie Prezydenta Kaczyńskiego doprowadziliście do Smoleńska. Bo jesteście współmordercami i sumienie wyrzuca wam to w postaci nienawiści do prawdy - dlatego chcecie ją zagłuszyć przez atak na pokojową manifestację czci dla poległych patriotów, wy obłudnicy.

Efekty działania PiS są już widoczne dla przeciętnie rozgarniętego Polaka. 74% młodych ludzi popiera tę: "duszną, klaustrofobiczną atmosferę" która według ciebie panuje w Polsce. Nie wszystkim jest duszno tak jak tobie :)

Kamila Biedrzycka-OŚLICA i wszystko jasne.

Pani jest zlosliwa ma powody ale zlosc pieknosci szkodzi .
Czy warto?

a szastac nie ma czym

A to ta zezowata idiotka gdzie wszędzie się na niej poznają jaka z niej jest dziennikarka

To jest przykład pustej, tępej dzidy zamkniętej na myślenie jakich wiele w środowisku dziennikarskim. Smutne, że w XXI wieku w stolicy dużego europejskiego kraju spotykamy się z taką ciemnotą. Masakra.

Ot prawdziwy babski SŁOIK. Taki sam jak zniewieścieli w spodniach typu RURKI i BALETKACH na girach SŁOIKI ponoć rodzaju męskiego..

I to ma być dziennikarka. Z tak miernym poziomem umysłowym i z tak dużą dozą zawiści i złośliwości. Jak to mówią - Bozia rozumu poskąpiła to trzeba podjąć "pracę" byle gdzie , to znaczy tam gdzie zgłoszą zapotrzebowanie na odmóżdżone indywiduum jakim zapewne jest KBO. Dodatkowo jak widać to Bozia oprócz rozumu również urody poskąpiła. Jedyne co jej zatem pozostało to pluć na wszystkich i wszystko co znajduje się po prawej stronie sceny politycznej , do której ona poziomem umysłowym nie dorasta.

K. Biedrzycka, a z jakiej wioski ją przywiało do Wwy...? Straszy nas ';turystami". Ojej, "co o nas powiedzą.." ? To działa tylko na wieśmaków - jak widać...

To radio, to rynsz_TOK-FM.

Ten radiowęzeł lewaków z G.Wna to ślino-TOK FM (Fekali Marksistów) i jadu nienawiści do wolnej, suwerennej Polski.

Nic nie wie przez to spięcie w oczach.
Durna babina.

Nie za bardzo jestem w temacie. Ale czy oni nie mogą porostu odprawiać mszy w intencji w jakiś w większych kościołach w całej Polsce, zamiast latać po ulicach jednego miasta. Tak mi się wydaje że upamiętniać zmarłych to świątynie są odpowiednim miejscem.

A parady Równości ci pasują?
Obrzydliwe typy z kondomami na głowie i wypinaniem penisów na samochodach w centrum miasta?

A niepodoba procesja Bozego Ciała z dziećmi rzucającymi kwiatki?
Polacy to odróżniaja od 1000 lat..
Nie pasujesz tutaj.

Durnoto sowiecka ty niczewo nie ponimajesz.

Weź się za naukę historii polski, a zostaniesz patriotą i wszystko zrozumiesz.

Posluchaj kacapie--pio--pisze do ciebie z nadzieja, ze moze rozum odzyskasz.Czy ty rozumiesz co demokracja znaczy.Ja moge po ulicach chodzic i prosic Boga o rozum dla ciebie. Po drugie co cie obchodzi jak ja chce wykorzystac swoi czas.Wy lewacy z braku zainteresowan zglupieliscie zupelnie,macie checi do pouczania ale wszystko to jest nie do zrealizowania.

To zainteresuj się tematem. Zbadaj dogłębnie, a potem się wypowiadaj. A tak w ogóle, to proponuję tobie przenieść się na onet. Tam znajdziesz pokrewne sobie dusze przez Polaków zwane "Targowica"

Nie pyskuj.

Kiedy pracowała w TVP doskonale widziałem, że ma wadę wzroku. Ale żeby do tego stopnia? A głowa?

Jedyną kulturę jaką ta "cieńnikarka" zna to zachowanie jej babki: taniec na golasa na stole w śród ruskich sołdatów!

Osica ma oczy zbyt blisko siebie , przez co wygląda paskudnie.
Taka operacja odsunięcia oczu na właściwe miejsca to chyba z 500 mln $ w Mongolii kosztuje

Jaaakk ?? Kamila Biedrzycka -OŚLICA ?????

Chamila Pierdzicka-Wscieklica :-)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl