niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Konferencja prasowa komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji - TRANSMISJA

Dodano: 09.07.2017 [21:26]
Konferencja prasowa komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji - TRANSMISJA - niezalezna.pl
foto: YouTube/Kanał "LIVE SWS"
W poniedziałek, 10 lipca, około 11.30 zapraszamy na transmisję na żywo z konferencji prasowej komisji weryfikacyjnej. Komisja została powołana w celu zbadania nieprawidłowości podczas tzw. reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie.

Przed konferencją, o godzinie 11.00 odbędzie się posiedzenie niejawne komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości położonych przy ulicy Twardej 8 i Twardej 10, na którym zapadną decyzje we wspomnianych sprawach. Na konferencji prasowej opinii publicznej zostaną przedstawione decyzje wraz z uzasadnieniem i opisem sposobu, w jaki w/w nieruchomości zostały zreprywatyzowane.

Na transmisję zapraszamy około 11.30 (termin rozpoczęcia konferencji zależy od terminu zakończenia posiedzenia):
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

czy PO czy PIS ... nikt idealny nie jest

ale tak krasc i w zywe oczy kłamać tak jak politycy PO to nikt nie potrafi

To chyba nie przypadek ze najwieksze afery polityczne... finansowe...rozkradanie panstwa i obywateli zawsze maczaja w tym palce politycy PO ... tutaj "godnie" reprezentuje PO pani Gronkiewicz ! Brawo!!!

zwrócenie majątku to jedno... bardzo dobrze ze komisja to wreszcie wyjasnila ... ale nie mozna pozwolic na to zeby ci klamcy i zlodzieje z PO z pania Hanna na czele nie poniesli zadnej odpowiedzialnosci karnej za to ! zwykly obywatel za kradziez batonika siedzi pare lat a politycy miliony zlotych moga krasc i smiac sie w twarz bo nic im nie grozi ? dosc !

Co za upadek. Od prezesa NBP, do osoby unikającej komisji, kręcącej, mataczącej karanej raz po raz grzywnami. Dno, proszę państwa. Decyzja o skierowaniu zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez HGW i urzędników ratusza, jak najbardziej słuszna, tylko długo trzeba było na nią czekać. To po pierwsze. Po drugie, HGW nie stawi się na żadne wezwanie Komisji, stwierdziła to wielokrotnie i tak będzie. Żadne kary finansowe (patrz grzywny) nie spowodują stawiennictwa tej pani bo to żadne pieniądze, Sic! oczywiście dla tej pani. Należy niezwłocznie znowelizować Ustawę z dnia 9 marca 2017 r. o szczególnych zasadach usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa w części dotyczącej przepisu art. 19 (nakładanie kar grzywny na świadka) i uzupełnić przepisy tej ustawy o środki przymusu(kary porządkowe) wzorem Rozdz. 31 kpk (przymusowe doprowadzenie, aresztowanie porządkowe). Nie będzie takich problemów jak dzisiaj, wiadomo! Także już najwyższy czas na "czystki" w prokuraturze / sądownictwie, w policji, w szkolnictwie i w kościele.

.......!(14:00) W calosci Popieram! Nawet w kosciele, na
gorze, nie mylic z organami koscielnymi, ktore sa na gorze.

Dlaczego "kukizowcy" chca reprywtyazji dla całej Polski? - Szczecin, Wrocław, Gdańsk, oliwa, Sopot, tam Niemcy z aktami notarialnymi w zębach czekaja na ogólnopolska ustawę reprywtyzacyjną.

Bardzo dobrze ,ze chca. Jedynie polska nie przeprowadzila Ustawy Reprywatyzacyjnej!!!! A oszustwa, przekrety byly w calym kraju.Prawdziwi spadkobiercy jeszcze zyja, zyja w biedzie , a oszusci oplywaja we wszystko. Mamy wreszcie wolna Polske, polski Rzad , a gdzie swiete prawo wlasnosci ? To trzeba wreszcie zalatwic !!!! Nie wiem na co czeka PIS, czy na to aby wszyscy spadkobiercy poumierali.

Za zniszczenia, grabież i śmierć naszych elit odpowiadają Prusak z Ruskiem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl