niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

​Dramatyczne sceny podczas meczu Ajaksu

Dodano: 09.07.2017 [07:33]
​Dramatyczne sceny podczas meczu Ajaksu - niezalezna.pl
foto: Abdelhak Nouri - facebook
Do dramatycznych scen doszło podczas towarzyskiego meczu Ajaksu Amsterdam z Werderem Brema. W 72. minucie piłkarz holenderskiej drużyny, Abdelhak Nouri, usiadł na ziemi, a chwilę później stracił przytomność. Sędzia przerwał mecz. Piłkarze z wymalowanym na twarzy strachem czekali na karetkę, a następnie śmigłowiec, który odwiózł poszkodowanego do szpitala.

Do wydarzeń doszło podczas sparingu, jaki drużyny rozgrywały w trakcie obozu przygotowawczego w austriackiej miejscowości Hippach. Początkowo nie wyglądało to groźnie - napastnik usiadł na ziemi tak jakby złapały go skurcze lub bóle mięśniowe. Sędzia podszedł do piłkarza aby sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Chwilę później 20-latek stracił przytomność - na murawie pojawiła się karetka, piłkarz był reanimowany. Wkrótce przysłano po niego helikopter medyczny, stwierdzając niewydolność krążenia.

Nouri utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Nie oddycha samodzielnie, ale na szczęście jego serce podjęło już pracę. Bliscy zawodnika i klub czekają na informacje i wyniki badań.

Spotkanie w Austrii nie zostało już wznowione, zostało przerwane przy stanie 2:1 dla Werderu.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak przyjmuje się do narodowej drużyny (sponsorowanej z budżetu państwa) zbieraninę ciapatą z całego świata bez certyfikatów, badań i fałszywymi paszportami , to wcale mi ich nie żal.

Wiadomo przyjeżdżają do Europy na fałszywych papierach to mogą mieć różne ukryte choroby, bo przecież tak na prawdę nikt nie wie kto to jest i ile ma lat.

Wyścig "szczurów" , walka o jak najlepsze miejsce w szeregu i wizerunek medialny. Niestety, niejeden ludzki organizm, takiego obciążenia nie wytrzymuje. Każdy sobie, sam wybiera jak zarabia na chleb i czy na boisku, czy przy warsztacie pracy, takie sytuacje się zdarzają.

Ciekawe czy jak tego Araba przywiedli do szpitala to czy jak w PRLbis lekarz sie w Izbie Przyjęć pojawił po czterech godzinach jak to jest z chorymi z podejrzeniem zawału serca.

A co on zażywa na doping? Może amfetaminę?
To ćpun, tylko oni będą go kryli, bo on jest Pan piłkarz jak ten Messi.

To co, teraz tak bez pardonu i jakiejkolwiek wiedzy o temacie napiszemy teraz fantazje na temat twojego nicka, że może błąd literowy, bo miało być Gey, że pewnie ty ćpasz, bo "każdy sądzi według siebie"? Złota zasada: "Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe".
Zajmij sie dziś czymś produktywnym, a nie pisaniem z nudów.

Zajmij się sobą. Pierwszy raz w życiu usłyszałeś jego nazwisko i piszesz takie głupoty. Może Twoją osobę pooczerniamy?

oby wrócił do zdrowia bo piłkarska kariera to już chyba nie dla niego

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl