Pierwsze przemówienie Donalda Trumpa w Europie - TRANSMISJA

Public Domain/VOA

W czwartek, 6 lipca o 13.00 zapraszamy na transmisję przemówienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie. Przemówienie odbędzie się na pl. Krasińskich i zgodnie z planem ma potrwać 20-30 minut. Na placu Krasińskich licznie zgromadzili się m.in. przedstawiciele Klubów „Gazety Polskiej”.

Dzięki transmisji na żywo czytelnicy portalu niezależna.pl będą mogli usłyszeć, co Prezydent Stanów Zjednoczonych ma do powiedzenia Polakom. Po przemówieniu, ok. 14.00 Prezydent Trump odleci na Szczyt G-20 w Hamburgu.

Tłumy oczekujące na Donalda Trumpa na pl. Krasińskich:


Plac Krasińskich podczas przemówienia Donalda Trumpa: 


Reakcje Polaków po przemówieniu Donalda Trumpa:

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

To się nie spodoba Putinowi. Będzie bezprecedensowa akcja krajów UE i USA za atak na Siergieja Skripala

/ Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Zgodnie z doniesieniami brytyjskiego "The Times" 20 krajów Unii Europejskiej oraz Stany Zjednoczone, przygotowują się do wydalenia rosyjskich dyplomatów. Akcja ma rozpocząć się już w poniedziałek.

"The Times" informuje, że akcję rozpocznie wydaleniem na miesiąc unijnego ambasadora w Moskwie, Markusa Ederera.

Według nieoficjalnych informacji gazety aż 20 stolic unijnych przygotowuje szerszą akcję - wydalenie rosyjskich dyplomatów, podobnie jak uczyniła to Wielka Brytania. "Szybką reakcję na zamach" zapowiedziało wielu europejskich przywódców, między innymi Niemiec, Francji, Polski oraz państw bałtyckich.

Rada Bezpieczeństwa Narodowego USA podjęła decyzję o rekomendowaniu wydalenia rosyjskich dyplomatów, którą wczoraj przekazała prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Zgodnie z doniesieniami agencji Bloomberg, prezydent USA zgodził się z tą rekomendacją, ale chciał mieć pewność, że Europa podejmie takie same kroki. Swoją decyzję Donald Trump ma ogłosić w poniedziałek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Polska podejmie kroki wobec Rosji? Szef Gabinetu Prezydenta RP odpowiada tajemniczo

 

 

Źródło: thetimes.co.uk, twitter.com, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl