Pierwsze przemówienie Donalda Trumpa w Europie - TRANSMISJA

Public Domain/VOA

W czwartek, 6 lipca o 13.00 zapraszamy na transmisję przemówienia Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie. Przemówienie odbędzie się na pl. Krasińskich i zgodnie z planem ma potrwać 20-30 minut. Na placu Krasińskich licznie zgromadzili się m.in. przedstawiciele Klubów „Gazety Polskiej”.

Dzięki transmisji na żywo czytelnicy portalu niezależna.pl będą mogli usłyszeć, co Prezydent Stanów Zjednoczonych ma do powiedzenia Polakom. Po przemówieniu, ok. 14.00 Prezydent Trump odleci na Szczyt G-20 w Hamburgu.

Tłumy oczekujące na Donalda Trumpa na pl. Krasińskich:


Plac Krasińskich podczas przemówienia Donalda Trumpa: 


Reakcje Polaków po przemówieniu Donalda Trumpa:

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

„Gry tajnych służb” Doroty Kani. Kto stoi za śmiercią prof. Szaniawskiego?

/ TV Republika

Zapraszamy na drugą część programu Doroty Kani pt. „Gry tajnych służb”. Dowiemy się, kto najprawdopodobniej stoi za śmiercią prof. Józefa Szaniawskiego. Start dziś o 18.35 w Telewizji Republika.

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl