Znakomite wyniki Niezalezna.pl! Zostawiliśmy w tyle portal Tomasza Lisa

niezalezna.pl

  

Niezalezna.pl po raz pierwszy w historii przegoniła - pod względem oglądalności - portal natemat.pl kierowany przez Tomasza Lisa. W maju odnotowaliśmy ponad 600 tysięcy wizyt więcej niż strona Hieny Roku 2015.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Niezalezna.pl jest najczęściej odwiedzanym i najpopularniejszym portalem informacyjnym o profilu konserwatywnym, a nasza przewaga nad konkurencją się powiększa. Dane międzynarodowego branżowego portalu Similar Web nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

Czytaj więcej: Niezalezna.pl najczęściej odwiedzanym konserwatywnym portalem w Polsce!

Okazuje się, że śmiało możemy rywalizować z witrynami, które uchodziły za potentatów w branży. Portal natemat.pl jest tego przykładem. W maju br. wyniki Niezalezna.pl były lepsze od strony kierowanej przez Tomasza Lisa.Czytaj też: Hiena Roku znowu plunęła jadem. Lisa perfekcyjnie podsumowali internauci

Znacznie lepiej wypadamy też na tle wpolityce.pl. 
Dane pochodzą ze strony Similar Web. To uznany międzynarodowy portal specjalizujący się w badaniach rynku cyfrowego. Klientami Similar Web są m.in. takie giganty jak PayPal, eBay i Adidas.

Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za zaufanie!

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: similarweb.com,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polscy piłkarze po klęsce z Kolumbią. "Na tyle było nas stać"

Robert Lewandowski / screen z Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=uuCg9kDAsZs

  

Tylko dwóch reprezentantów Polski zdecydowało się na rozmowę przed kamerą "na gorąco" po klęsce 0:3 z Kolumbią, bo której straciliśmy szansę na wyjście z grupy na mundialu. Robert Lewandowski przyznał

Myślę, że chyba na tyle było nas stać. Nie było tak, że przegraliśmy minimalnie. Walczyliśmy, chcieliśmy jak najlepiej, ale na ten moment nic więcej nie możemy zrobić. Myślę, że wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało jak powinno. Samą walkę meczu się wygrywa na mundialu, a u nas tej jakości było za mało.

- powiedział po meczu Robert Lewandowski. 

Drugim rozmówcą Rafała Patyry z TVP był Maciej Rybus. On również nie tryskał dobrym humorem. Trudno bowiem mieć dobry nastrój po tak kompromitującej porażce. Jakie były jej powody?

Robili przewagę, nie raz było dwa na jeden, trzy na dwa. Pierwsze 20 minut w miarę ich wysoko łapaliśmy, później oddaliśmy pole gry i Kolumbia grała w piłkę na jeden, dwa kontakty, my nie nadążaliśmy. Wydaje mi się, że Kolumbia jest lepszym zespołem od Senegalu, gra szybciej piłką. Nie nadążaliśmy nawet, by wejść w kontakt z przeciwnikiem.

Cóż, pozostaje nam tylko mecz o honor. Historia zatoczyła koło - znów mamy powtórkę dramatu z 2002 i 2006 roku. Tylko czy tym razem stać nas na to, by pokonać przeciwnika w trzecim spotkaniu grupowym?

Źródło: TVP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl