niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Szykowali zamach na kościół

Dodano: 19.06.2017 [23:39]
Szykowali zamach na kościół - niezalezna.pl
foto: sbamueller \ https://creativecommons.org/ licenses/by-sa/2.0/
Kościół Temppeliaukio w Helsinkach, tzw. kościół w skale będący jedną z głównych atrakcji turystycznych stolicy Finlandii, miał być celem zamachu terrorystycznego - potwierdziła fińska policja.

Przed kościołem ustawiono tego samego dnia betonowe zapory.

„Według posiadanych informacji Kościół Temppeliaukio mógł być celem zamachu terrorystycznego. Policja zastosowała wszystkie możliwe procedury w celu wyjaśnienie zagrożenia” - głosi opublikowany w internecie policyjny komunikat.


Jak zaznaczył dziennik „Helsingin Sanomat” policja nie potwierdziła, czy zareagowała w ten sposób na doniesienie od osoby prywatnej, czy też informacje o możliwym akcie terroru pochodziły z jej własnych działań operacyjnych.

W niedzielę w okolicach kościoła Temppeliaukio policja przeprowadziła poszukiwania osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa, ale nikogo nie zatrzymała. Policja nie informowała, że akcja ta ma związek z potencjalnym atakiem terrorystycznym, ponieważ nie chciała wzbudzać niepotrzebnej paniki wśród mieszkańców.

W poniedziałkowym komunikacie policja zapewniła, że stale ocenia zagrożenie i stara się zagwarantować bezpieczeństwo obywatelom. Poinformowała również, że nie będzie kontynuować poszukiwań osób podejrzanych. Postawione przed kościołem betonowe zapory nie zostaną na razie usunięte.

W środę fińska służba kontrwywiadu SUPO przedstawiła nową ocenę zagrożenia atakami terrorystycznymi. W Finlandii obowiązuje obecnie podwyższony czyli drugi w czterostopniowej skali stopień zagrożenia aktami terroru.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Z tego artykułu można wywnioskować że Finowie chcieli dokonać zamachu na kościół.Kiedy Finowie tak się zradykalizowali.Moze to nie byli Finowie.Z artykułu nie da się wywnioskować.Chyba że popatrzymy na ostatni import imigrantów i ich pojawienie się w Finlandii.Nie minęły 2 lata i już zagrożenie zamachami.Wcale nie można tego kojarzyć z imigrantami jak przekonuje lewatywa antyeuropejska

No i co to za sensacja ? chcą to mają i mieć będą !! Korytarz dla uchodżców przez Polskę to jedna wielka manipulacja i oszustwo na większą skalę jak AB ostrzegałem wcześniej włączył się kościół Dominikanów w tą całą imprezę o czym wiadomo ,że milczały obce media w Polsce ale ,że prawicowe milczą to skandal , który nie przejdzie .

Tak patrzę na zdjęcia tego "kościoła" i domyślam się, że chcieli się 'zamachnąć' ze względu na turystów, a może jakiś koncert miał się tam odbyć? Bo świątynia Boża to to nie jest. Protestancka sala spotkań.
Z zewnątrz już wygląda na meczet, wystarczy dostawić wieżyczkę. Niech pastor odda muslimom, to się nie będą zamachiwać (choć doświadczenie księdza z francji mówi inaczej).

Nie " stoczniowiec " tylko dupek !

Nie nie ma zgody Narodu Polskiego na przyjmowanie Uchodzców, nawet tych uchodźców co niby zadeklarują się że zostaną w Polsce)))a dlaczego nawet tych ponieważ mówić to jedno a robić to drugie czyli panie Podsekretarzu Jarosław Sellin niech pan wraz z Kardynałem Kazimierzem Nyczem sam przyjmie sobie w swoim domu tych Uchodzców i zobaczymy w ogóle jak to hula, a nie wrabiać teraz Polaków w takie sytuacje.
A teraz znowu Apel:
Nie zgadza się Naród Polski na przyjmowanie Uchodżców i czy to tak trudne do zrozumienia dla kardynała Kazimierza Nycza?
Na poparcie moich słów posłużę się przeprowadzanymi wcześniej sondażami w Polsce na ten temat i ponad 70% a nawet i więcej bo blisko 805 Polaków-Rodaków-Patriotów jest aby NIE PRZYJMOWAĆ NAWEJ JEDNEJ OSOBY!!!!Czy to nie powinno wystarczyć dla Przedstawiciela Koscioła w Polsce? W czyim Imieniu występuje wymieniony teraz Kardynał Kazimierz Nycz??
Czy w imieniu tych-70-80% Polaków czy tylko załóżmy że tak jest tylko tych 20,ponad 20 % Polaków-Rodaków!!!!!!
Czy tych "Trzech Króli" jak wszyscy mówią co zdradzili Polskę tj. Prymas Polski-Wojciech Polak, Arcybiskup Wiktor Skworc z Katowic i właśnie Metropolita Warszawski kardynał Kazimierz Nycz to nie są czasem Polscy A.......ści.
Przypomina się Mnie Targowica w tym momencie co póżniej nastąpił rozpad Państwa Polskiego!!.
Niech Kościół Polski w osobach Episkopatu Polskiego przestanie się wtrącać w sprawy polityki państwa i tyle w temacie!!
P.s.Posłużę się słowami jakie wypowiedział kardynał Kazimierz Nycz co nawiasem mówiąc jest na "Ty" z byłym Prezydentem Polski panem Bronisławem Komorowskim, oto słowa wypowiedziane-"Nie dajmy sobie wmówić, że jest konflikt między pomaganiem a bezpieczeństwem - mówił metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz w kontekście korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Jak podkreślił, polskie państwo jest na tyle mocne, że potrafi zabezpieczyć korytarze humanitarne. -Koniec wypowiedzi!!
A może Biskupi Polscy jak już chcą coś uczynić dobrego dla Polski to ZAJELIBY SIĘ SPROWADZANIEM POLAKÓW-RODAKÓW ZZA WSCHODNIEJ GRANICY POLSKI / CO NP NA JUZ JEST PONAD 30.000 TYSIĘCY CZEKKAJĄCYCH POLAKÓW NA POWRÓT DO OJCZYZNY SWOICH PFRZODKÓWCO? MOŚCI HIERARCHOWIE!!Macie pole do popisu teraz i nie mieszajcie w Ojczyżnie Naszej Polsce .jak już to modlitwa i widać wyrażnie że spotkanie Kanclerz Niemiec Angeli Merkel z Papieżem Franciszkiem w ubiegłym tygodniu daje te "SWOJE OWOCE" -oj wyrażnie widać i już nikt myślący trzeżwo człowiek nie powinien już dać sobie wciskać ciemnotę

No tu jest dokladnie napisane o co chodzi muzumanom widac ze juz nie ma co tlumaczyc.Wylapac to dziadostwo na statek I wyladowac w Afryce przy brzegach SAHARY BEZ PRAWA POWROTU DO CIWILIZOWANYCH KRAJOW.

Czemu akurat zamach na Kościół ? Czemu nie na budynek EU w Brukseli ? Bo te zamachy to będzie sprawka tych przestępców z Brukselówki , przecież to lewackie ścierwa najbardziej nienawidzą Kościoła i to oni organizują te zamachy .

Bo muzułmanie może i nie zgadzają się z naszą religią, ale szanują Chrześcijan. Najbardziej Chrześcijan nienawidzą ateiści, antyklerykałowie, masoni. Widuję na osiedlu paru takich "nowoczesnych" co się obnoszą z ateizmem i apostazją, jakie to są wulkany chamstwa, prymitywizmu, to tylko w mordy lać i patrzeć, czy równo puchnie. Dopóki nie zdelegalizujemy ateizmu jako ideologii szkodliwej społecznie, tak będzie.

A mnie ojciec zawsze powtarzał, że przymusowy pacierz Panu Bogu nie miły, ale może to dlatego, że jest wyznawcą religii rzymsko-katolickiej, a nie toruńsko-pisowskiej.

Ten zamach , to dowód wdzięcznościdla Finlandii za to , że wzorowo wywiązała się ze zobowiązań - r e l o k a c y j n y c h.

Szkoda, że kościoły w Europie zachodniej, są głównie atrakcjami turystycznymi, a nie miejscem kultu

Na co Finlandia czeka ?

Ustanowić specjalne prawo wg którego maja egzystować migranci , maja przyjąć zasady jakie panują w Finlandii , żadnych meczetów ,
kto sie nie podporządkuje deportacja choćby i wpław.

Trzeba kraje oczyścić by spokojnie żyć

Finlandia czeka na twoje rady !Suomi kuoiivista

Prawde napisal !!!!

Kazdy europejski narod, to SAM powinien pozamiatac wlasny DOM z muzulskich odpadow oraz smieci - - - aby mogl w nim sam ponownie BEZPIECZNIE zamieszkac !!!!

ENDE

Nie duracz.. jak zamiatać skoro miotła lewacka? 40% poparcie ma lewak Macaron a deklarował w kampani wyborczej przyjmowanie na maxa uchodźców 2 tygodnie temu WYGRAł wybory !!! Jarzysz co piszesz ?? To jeszcze specjalnie na twoją głowe odkurzą i naostrzą gilotyne he he

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl