niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Wynegocjować Smoleńsk z Trumpem

Dodano: 19.06.2017 [22:01]
Wynegocjować Smoleńsk z Trumpem - niezalezna.pl
foto: GP
Na wiadomość o wizycie prezydenta USA w Polsce, Rosjanie, głosem Alieksieja Morozowa, potwierdzili większość tez dotychczas głoszonych przez kolejne, niezależne od ekipy PO, zespoły badawcze.

6 lipca, w przededniu Szczytu Państw Trójmorza, do Polski przyjeżdża Prezydent USA Donald Trump. W dniu, kiedy ogłoszona została ta wiadomość, do Świnoujścia przypłynął pierwszy transport amerykańskiego gazu łupkowego. Tego samego dnia w rosyjskich kanałach propagandowych pojawiły się informacje, zmieniające dotychczas prezentowaną przez Rosjan perspektywę związaną ze Smoleńskiem. Rosjanie, głosem Aleksieja Morozowa, potwierdzili większość tez dotychczas głoszonych przez kolejne, niezależne od ekipy PO, zespoły badawcze. Przyznają, że w zapisach rejestratora QAR brakuje ostatnich 3 sekund, że istniejące zapisy potwierdzają awarie silnika oraz radiowysokościomierza, a w „ostatnich sekundach lotu samolot chaotycznie i intensywnie rozpadał się, odpadały od niego części, czemu towarzyszyła informacja o zaprzestaniu pracy różnych systemów i przyrządów”. Co prawda, nadal kwestionują fakty już ustalone, jak odnalezienie fragmentów samolotu kilkadziesiąt metrów przed „pancerną brzozą” oraz wciąż obstają przy jej kluczowej roli w zdarzeniu. Jednak z drugiej strony publikują również dokumenty, które mają zdjąć z nich odpowiedzialność za oczywiste i bezspornie udowodnione skandale. Z dokumentów tych wynika jasno, że strona polska zgodziła się na to, aby „nie ujawniać bez zgody strony rosyjskiej jakichkolwiek wyników badań DNA” ofiar zdarzenia z 10 kwietnia 2010 r., a także że Polska „nie zgłasza żadnych pretensji” względem strony rosyjskiej, jeśli chodzi o sposób postępowania z ciałami ofiar. W języku polityki oznacza to tyle: topimy Tuska i jego ówczesną ekipę. „Umywamy ręce” w nadziei, że z samych Rosjan zdjęte zostanie odium odpowiedzialności za doprowadzenie do tego zdarzenia. Dlaczego Rosjanie decydują się na ten ruch? Jeśli w Europie Trump będzie chciał dogadać się z Polską, to ta może próbować uzyskać w zamian od USA wiedzę o rosyjskiej roli w wydarzeniach z 10 kwietnia. Im mocniej niemieckie elity dzisiejszej Europy atakują Trumpa, tym bardziej zwiększa się znaczenie Polski i pojawiają się perspektywy wynegocjowania otwarcia amerykańskich baz danych dotyczących Smoleńska.

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zgadzam się z Panem Rachoniem.
Bardzo logiczny wywód.

To "topmy wreszcie Tuska i jego ekipę" ! Bo ich działania jako "totalnej opozycji" są bardzo pracochłonne dla naszej ekipy rządzącej i coraz bardziej niebezpieczne dla najważniejszych osób w RP. Już mieliśmy jednego Cybę. Wystarczy.

logiczne rozumowanie,
mocarstwa maja wywiady i swoje wiedza, ale za darmo nie powiedza,
wszystko ma cene polityczna a ta ekonomiczna i inne,

wg mnie to zamach terrorystyczny na 99% i na 1% awaria samalotu, jestem technikiem mechanikiem obrobki skrawaniem (czyli wyksztalcenie kierunkowe srednie techniczne),
zatem wiem ze w blocie samolot nie mogl sie rozpasc na tysiace czesci, to prawie niemozliwe z punktu widzenia fizyki,

te tysiace czesci byly rozrzucone na znacznym obszarze zatem cos musialo sie stac nad ziemia z samolotem / a nie podczas uderzenia samolotu w ziemie,
najbardziej prawdopodobna defragmentacja samolotu w powietrzu,

byc moze mial szanse odleciec znad tego jaru ale na to zamachowcy nie mogli pozwolic i cos zrobili z samolotem,
wczesniej byl naprowadzany samolot tak by sie rozbil poza obszarem lotniska,
to wyglada na plan zamachu w kilku wariantach,

Z punktu widzenia fizyki, to niemożliwa jest eksplozja, która nie pozostawia żadnych śladów. Skąd to wyobrażenie o błocie, skoro wiadomo, że grunt był zmarznięty i stwardniały ?

''Z punktu widzenia fizyki, to niemożliwa jest eksplozja, która nie pozostawia żadnych śladów.''
Niemożliwe też jest zatopienie czegoś niezatapialnego. Tylko czy z tego faktu wynika ,że Titanić wciąż pływa?
Ale załóżmy ,że masz racje masz racje. Tylko mam pytanie. czy fakt , że po 7 latach nie znaleziono śladów eksplozji JEST RÓWNOZNACZNY z z faktem ,ze takich śladów niema Niejeden morderca, po 20 latatach peweny ,ze nie zastawił żadnych śladów swojego przestepstwa mocno się zdziwił jak go dopadło archiwum X. Dotychczas przeprowadzono ekshumacje tylko ok 1/4 ciał ofiar. masz pweność że na którymś z pozostałych ciał nie będzie śladów wybuchu. jeśli tak to zapewne jesteś jasnowidzem .

zostawia, zostawia, ta też zostawiła tylko nie powiedzieli tego w twojej tv i w twojej gazetce
jaki był grunt to wiesz bo tam akurat wtedy przechodziłeś (a to ty jesteś tym dziadem z nagrania z komórki)

A w której tv/gazetce coś takiego powiedzieli ? Niezależni fizycy na podstawie ogólnie dostępnych danych obliczyli, że maksymalna głębokość bruzdy po uderzeniu mogła wynosić do 30cm. Nie ma mowy o żadnym kraterze i to mówią prawa fizyki. Cóż, na podstawie badań komisji Nowaczyka, prawa fizyki trzeba będzie zmienić. Newton pójdzie na indeks postaci zakazanych.

Hahahaha, 30 centymetrów! Coś pięknego! A teraz wpisz w wyszukiwarkę internetową w trybie wyszukiwania zdjęc hasło "plane crash" i pooglądaj sobie te "30 centymetrów", szczegolnie gdy samolot rozbijał się o twardsze struktury/podłoża.
Od razu podaj też nazwiska tych "niezależnych fizyków", chętnie popatrzę na ludzi, którzy twierdzą, że w Smoleńsku gleba jest twardsza od żelazobetonu.

Edward zapewne kończył wieczorne kursy fizyki w siedzibie GW.

Uważam , że Rosjanie bez uzgodnienia z Zachodem nie zrobiliby zamachu na Prezydenta RP, a Tusk był tylko słupem i uzytecznym idiota wykonawcą tego uzgodnienia i jeżeli wychodziłyba podczas sledztwa jego rola , zagrażająca interesom zleceniuodawców, to jego fizyczna likwidacja jest w każdej chwili mozliwa.

Prosze nie zapraszac do TVP info posla Szczerbe. Tego co ta POwska karykatura wygaduje, nie da sie ani ogladac a tym bardziej sluchac. Majac jednoczesnie na uwadze zdrowie moich rodzicow, ciotek i wujostwa (wszyscy sa w sedziwym wieku) nie chce, azeby przezywali dodatkowy stress ogladajac tego intelektualnego karla. Serdecznie pozdrawiam :)

Dobrze,ze Redaktor Rachoń się ukazał.
Też myślę, że będzie sie działo.Amerykanie pewnie wiedzą więcej niż chcą nam powiedzieć.Idą ciekawe czasy.Ruski wie, że oni wiedzą.

Redaktorze prosimy jak najwięcej tych mądrych inaczej w ,, Minęła 20,,Ale żeby nie mówili wszyscy jednocześnie ,bo wtedy nie ma beki!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl