niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Troll Michnik pluł i kichał na TVN24

Dodano: 19.06.2017 [21:57]
Troll Michnik pluł i kichał na TVN24 - niezalezna.pl
foto: GP
Zapowiadało się na wielkie święto w TVN24: oto sam Adam Michnik zaszczycił obecnością studio przy Wiertniczej i dał wywiad równie prawdomównemu Andrzejowi Morozowskiemu. Miałem nieszczęście obejrzeć to widowisko i chociaż cały Internet huczy tylko o fizjologicznych dźwiękach, jakie z siebie wydawał redaktor Michnik, zacznę od czegoś innego.

Ile razy słyszeliśmy o Jarosławie Kaczyńskim, że jest niewydarzonym kurduplem w obłoconych mokasynach i mlaszcze? Od 20 lat przedstawia się Kaczyńskiego jako abnegata z ciemnogrodu i „typowego Polaka niedomytej, nienawistnej, pijanej, katolickiej Polski”. Wizerunek wykuwał się w kuźni na Czerskiej i każdego dnia klepie się te zohydzające frazy. Po drugiej stronie estetyki postawiono właśnie Michnika, który wraz ze swoją ekipą uznał się za pachnącego, trzeźwego i nowoczesnego „Europolaka”. Wtem... Przyszedł Michnik do TVN24 i od razu człowiekowi szczęka opadła. O co chodzi? To ma być ten modelowy Europejczyk? Gdzie ja go widziałem? Aha! Siedzi przed komputerem zapocony typ, w ufajdanej podkoszulce, w spodniach ledwie przykrywających pośladki i stuka w klawiaturę: „Cześć, ja też mam 13 lat”. Proszę Państwa, nie ma co owijać w bawełnę, zobaczyliśmy w TVN24 trolla, zapuszczonego osobnika w bazarowych sandałach, prychającego, kichającego, bekającego i opluwającego redaktora Morozowskiego. Jednak najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Michnik i jego ekipa przez całe lata patrzyli w lustro i na siebie, a potem opisywali odrażających katolickich Polaków. Piękna alegoria i szczęście Morozowskiego, któremu pozostaje powtórzyć słowa Igora Śmiałowskiego skierowane do Gustawa Holoubka, słynącego z soczystej wymowy: „Dziękuję ci, żeś mnie nie osr.ł”.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nic mi wprawdzie do tego ale ciekawe czy sie Mordka zdezynfekował po tym spotkaniu. Mikrobiolog powiada że takie wydzieliny, wydaliny to siedlisko bakterii / np Mycobacterium tuberculosis,/ Treponema pallidum, wirusów to całe listy, grzyby i drożdżaki. Oj chyba p. Mordkę wreszcie szechterowe jestestwo dopadnie. Założę się że wszystkie te mikroby i jeszcze więcej p. Mordkę właśnie zasiedlają. I.... jest to sprawiedliwość dziejowa i socjologiczna. CBDO

GW i jej akolici opisują tych, których widza w lustrze, a co w lustrze widać ? Widać gnidy niedomyte, odra żające i prychajace jadem na wszystkie strony.
Oto cała GW i jej tzw. redaktorzy.

Czcigodny Redaktorze, Drogi Panie Adamie, Umiłowany Obywatelu Pośle!

Demokratyczna i obywatelska Polska dziękuje Ci za niezłomną obronę fundamentów państwa prawa oraz determinację w działaniach na rzecz propagowania imponderabiliów drogich sercom Europejczyków i kulturze cywilizowanego nowoczesnego Człowieka XXI Wieku.
Twa postawa okazała się skuteczną tamą dla ciemnogrodzkiej powodzi; powodzi, która niechybnie zalałaby naszą umiłowaną Ojczyznę, gdyby nie szlachetny, odważny i pełen poświęcenia przykład takich jak Ty Heroldów Demokracji.
Łącząc się z Tobą w pięknym dziele, w imieniu rozmiłowanych w imponderabiliach forumowiczów wołam: "Plurimos annos Tibi! Plurimos!"
Sobiepański Petroneliusz Bonifacy Junior

Obaj to resortowe pociechy.
Morozowski to przyjete nazwisko.Tate był Mordka, imię też z typu ozajaszowego.I walczył,oczywista sprawa.
Nawet mu ta mordka pasuje.I to wieczne zdziwienie w oczach niczym wypłosz...Gdzie on pójdzie jak kacapska łże tv upadnie?Gdzie?
Jąkała zawsze Polaków osr***ł.A sam niechluj zakodowany,zatrzymany w czasie.
I DLACZEGO NIE CHCE POZDROWIĆ BRATA???!

Mam nadzieję, że wykichana, wykropelkowana zaraza michnikowa spłynęła na i do Morozowskiego i za jakiś czas, będzie on tak samo zionął jak jego mistrz.
Przypominam sobie ostatni wywiad "mistrza " Kałużyńskiego, ze swoim trzpiotkiem Raczkiem. Jak oni słodko sobie w oczka patrzyli. A Zygmuś w końcu popłakał się i wyglądał okropnie (taki strzaskany życiem i troskami za swoje wypowiedziane łgarstwa i fałsze) i za parę miesięcy odmeldował się, na osobiste spotkanie z Leninem ai może i samym Stalinem.

Szreter nigdy nie grzeszył urodą fizyczną ni intelektualną,i myślę że dobrą robotę robi dla Polski.Flegma tego pana dla
Morozowskiego to miłe doznanie,jednak po wsiach obwozić go należy w słoju z formaliną.

oj grzeszył, grzeszył ale nie inteligencją i urodą. Wystarczyło by mu doczepić baranie rogi i mefisto jak się patrzy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl