niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Brawo PiS, stanowczość się opłaciła. Nie będzie kar za nieprzyjmowanie uchodźców

Dodano: 19.06.2017 [21:43]
Brawo PiS, stanowczość się opłaciła. Nie będzie kar za nieprzyjmowanie uchodźców - niezalezna.pl
foto: Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska
Unia Europejska nie nałoży żadnych kar finansowych na Polskę za nieprzyjęcie uchodźców. Nie ma powiązania pomiędzy wypłatami pieniędzy z budżetu UE a kryzysem migracyjnym – powiedział Günther Oettinger, komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną".

- Unijne fundusze są oparte na funkcjonujących już wieloletnich ramach finansowych i nie ma powiązania między wypłatami pieniędzy z polityki spójności czy funduszy strukturalnych a nieprzestrzeganiem pewnych zasad. W tym przypadku związanych z kryzysem migracyjnym – podkreślił Oettinger.

Jednocześnie komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich powiedział, że trzy państwa „sprzeciwiają się unijnym zasadom” i kara za to może je spotkać w przyszłości.

CZYTAJ WIĘCEJ: Minister Witold Waszczykowski: nie ma kar za nieprzyjmowanie uchodźców

Analizy pokazały, że obecnie trzy kraje zachowują się w sposób sprzeczny z zobowiązaniami UE. Austria to zupełnie inna historia, ponieważ ten kraj zobowiązał się w sposób konkretny do przyjęcia uchodźców w szybkim tempie. Natomiast Polska, Czechy i Węgry w sposób zdecydowany sprzeciwiają się unijnym zasadom

– powiedział.

- Za nieprzyjmowanie uchodźców Polsce nie grozi wstrzymanie wypłat z budżetu UE. Jeśli miałaby zdarzyć się taka sytuacja, to najszybciej byłoby to w perspektywie budżetowej po 2020 roku – powiedział Günther Oettinger, komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Polski europoseł stanowczo ws. uchodźców: Nie ulegniemy szantażowi!
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

NIE BĘDZIE SZWABKA PLUŁA NAM W TWARZ !!! Niemcy to naród który ciągle jest powodem wszelkiego nieszczęścia w naszej częsci tej planety. ZLIKWIDOWAC !!!

Po 2020 roku???
Bez obaw:)
Do tego czasu posprzątane zostaną lewackie zapędy i ich nowo unijne przepisy w kategorii "GOŚCINNOŚĆ"...

To nie są zasady unijne, tylko zasady niemieckie, a do tego zmieniają się one az ze zmianą interesów Niemiec. Niemcy to mistrzowie obłudy. Wymagają solidarności w sprawie przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu, których zaprosiła Merkel, a zapominają o unijnej solidarności jak mowa o Nord Stream.

Chcę kupić psa ,owczarka niemieckiego i zastanawiam się czy imię tusk będzie odpowiednie.Krótkie ,charakterystyczne -podobno dobre. Nie chcę żeby pies się z tym źle czuł.Poradzcie...

Człowieku , szkoda psa , to dobre i mądre istoty , nie obrażaj go!!

Chłopie pies to jest kochana istota ,już lepiej daj mu na imię np."Konrad".

Jak będzie suka to nazwij : LIPA

Świetny pomysł. Dziękuję. Mój znajomy w czasie stanu wojennego, nazwał psa, wrona. WRON-wojskowa rada ocalenia narodowego. Psu nie będzie to przeszkadzało. A ile będziesz miał przyjemności i ludzie wkoło. Nagraj film i wstaw do internetu. Mnóstwo lajków zapewnione.

Trzeba folksdeutscha tfuska za jaja powiesic za atk na Polakow i Polske. Nie wspomne juz innych antypolskich czynow kryminalnych tego niemiecko-zydowskiego kryminalisty!

A CO NA TO PIES NIEMIECKI FOLSKDOJCZ RUDZIELEC ZDRAJCA POLSKI I POLAKÓW ZŁODZIEJ I MAFIOZO PEOWCOW ..JAK PANI MERKEL KAŻE TAK PIES TUSK DO NOGI I CICH SIEDZIEĆ

Akurat budżet nie ma nic wspólnego z karami.
Kary nakłada się oddzielnie.
Co to niezależna robi z waszymi małymi móżdżkami :D

Od niezależnej się odwal sowiecka pało z wielkim sowieckim wypranym mózgiem i sierpem pod szyją zamiast krawata a młot na głowie zamiast kapelusza, sznur zamiast paska, żeby ci gacie nie opadły, walonki na nogach a w kieszeni w sowiecką prawdę zawinięty kawałek słoniny, żebyś mógł go na kromce chleba nosem przesuwać a jak skończysz, to słoninkę w prawdę i do kieszeni - to jest twoja sowiecka idea i wolność. Bujaj się na swój portal.

udowodniłeś swoją mądrość
cyborgu

imbecylu czytaj ze zrozumieniem

Gdy w 2004 roku wstępowaliśmy do UE nigdzie w Traktacie Unijnym nie było zapisu, że mamy przyjmować najeżdzców z Arabii i Afryki, nic takiego nie podpisaliśmy. Nigdy i nigdzie.
Zobowiązaniem Kopaczki na 1 metr, która podpisała w pijackim widzie nie wiadomo co z kim i za co, i gdzie, mogą sobie unijni POdetrzeć te swoje smrodliwe czerwone tyłki.
Nie ma takiej opcji która zmusiłaby nas do przyjmowania jakiś ich wymyślonych relokacji, a faktycznie to handel ludżmi, ciapatych i czarnuchów do Polski.
Raus od Polski Sowjetunion!

Spotkanie państw na szczycie G20, niesie za soba takie podejscie Unijnych włodarzy do kwestii kar za nie przyjmowanie uchodzców. Unia na razie przeczeka szczyt na którym bedzie Donald Trump, podejrzewam,ze ze wzgledu na niego i stanowisko USA Unijni "włodarze" chca przeczekać ten moment...jak podkresla komisarz, moga powrócic takie sugestie w przyszłości o karaniu Polski..wiec...po G20 zacznie sie znowu nagonka na nasz piekny kraj!!!!

To prawda !!!! POkłamacz chwiejąca się na czerwonym dywanie u makreli POdpisała coś ??? ale za dużo było promili i wyszło na to że każdy GANGSTER z Przestępczej Organizacji ma przyjąć POd swój dach PO 10 osób na swoje utrzymanie !!!! OKRADLI POLSKĘ przez 8 lat - stać ich na gościnność !!!!!! Niemiaszki-nowoCzerskie Czerwone i POkomuchy WARA OD POLSKIEGO RZĄDU !!!!!! WARA od Naszej OJCZYZNY " krulu eurokołchozu " WARA ......Najlepiej POdsumował " krula" pan Jacek Syriusz Wolski !!!!!!! I MY POLACY też tak POmyśleliśmy o GRABARZU POLSKI tuffffffffffffu .Z POd cmentarza-bredzia kompromitowska

Brawo Rząd.
Kiedyś w stasi stasia waliła z gwinta a teraz jest postęp jak widać.

Chciwość, kradzież, nie zabijaj....? - a w Berlinie, Moskwie i Brukseli, mamy chciwców - gotowych do użycia wszelkich metod, taaa..,

Makrela niemiecka nawoływała uchodźców do swego państwa,bo gryzie Ją sumienie za niemieckie mordy podczas II wojny światowej.Proponuję,aby przyjęła do swego kraju tyle milionów ludzi ile Niemcy zamordowali w czasie wojny !!!!!!

Ludzie czy w tej unii są same cekaemy,dumali, usiłowali aż się w końcu połapali.Ale jak samej unii spaskudzili obawiam się ,że nieodwracalnie image.

Jeśli w tej EU będą rządzić takie tumany jak ten tusk, to po 2020 roku Polska będzie suwerennym Krajem (jak Anglia)

Tusku - bycie królem, czy chociaż królikiem Jweropy to coś więcej niż haratanie w gałę z Grasiem. Pan Oettinger już zabezpiecza się i dostanie azyl w Polsce. Tobie przyjdzie długo na niego czekać. Może się okazać, że nawet nie zdołasz wydać gorących srebrników, którymi przebiegli Teutoni tak hojnie obdzielają Cię comiesięcznie.

Odzyskany VAT za nielegalne paliwa wyniósł tyle ile otrzymaliśmy dopłat z UE - WNIOSEK z tego prosty ,gdyż wypłaty z UE już się równoważą z wpłatami Polski na rzecz UE.
PYTANIE CO ROBIĆ -otóż ROZLICZYĆ I ODEBRAĆ MAJĄTKI TYM KTÓRZY OKRADALI SKARB PAŃSTWA NA "Vacie" ORAZ ZAWIESIĆ WPŁATY DO BUDŻETU UE jeśli będą chcieli nam coś zabrać lub obniżyć.

Napisz ile pieniędzy otrzymaliśmy z UE. Napisz ile pieniędzy jest z VAT za 'paliwo'. Napisze ile Polska wpłaciła do UE. Jestem ciekawe.

jakie pieniądze otrzymalismy z uni , przecież otzymalismy dla konkretnych działan realizowanych przez zachodnie koncerny tak ze z tych pieniedzy to w Polsce zostało z 10%
na pewno nie obetną funduszy bo sobie by zabrali
mozemy miec ich grożby głeboko ;-)

No to Tusk będzie nieutulony w żalu.Przecież mówił,że Polska musi zapłacić,bo w "Europie tak już jest".

Niewątpliwie jest to zła wiadomość dla całej PO oraz dla krula Europy.

Od początku było jasne że to Polska ma rację a cała afera została wywołana na polityczne zamówienie Merkiel rękami jej pachołka TuSSka Po to wykupili media w Polsce żeby rozsadzać Polskę od środka i jeszcze znaleźli usłużnych idiotów którzy im dzielnie POmagają Te wszystkie Niemieckie Instytuty to V kolumna która służy tym samym celom Przecież to jest mieszanie się w wewnętrzne sprawy Suwerennego Niepodległego kraju Niemcy same nie pozwoliły by na coś takiego u siebie !!!!!!

Brawo PiS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl