niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Szkolenie z obsługi radiostacji

Dodano: 19.06.2017 [20:25]
Szkolenie z obsługi radiostacji  - niezalezna.pl
foto: mat. CSŁiI \ http://cslii.wp.mil.pl/pl/151_734.html
W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbyły się szkolenia z zakresu zaawansowanego posługiwania się radiostacjami Harris AN/PRC-117G oraz AN/PRC-150C.

Szkolenia przeprowadzili przedstawiciele Wojskowych Zakładów Łączności z Czernicy (WZŁ-2 Czernica). Były one przeznaczone dla żołnierzy – specjalistów łączności z jednostek Sił Zbrojnych RP. Zajęcia miały na celu poszerzenie wiedzy z zakresu zaawansowanego posługiwania się nowoczesnymi radiostacjami Harris AN/PRC-117G oraz AN/PRC-150C - czytamy na portalu zegrzyńskiego Centrum.

W zajęciach uczestniczyło ponad 40 osób z różnych jednostek wojskowych SZ RP. Przydatne i ważne szkolenia z pewnością przyczynią się zwiększenia wiedzy specjalistów łączności. 

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Udało mi sie jeszcze posłużyć w "armii poborowej" Potem w Gromie, a potem w Legii nie nie gralem w pilke nie tej legii. Jestem za PiS chociaz wiecej meszkam we Francji to i tak glosuje za PiS! ale to co robicie tu i co robi Macierewicz to smutne hcial dajcie nam bron palna a Macierewicz robi wojsko ilosc a nie co potrafia... takie wojsko nie dzala walczylem z takim wojskiem, i nie zmieni tego to ze zamiast czarnych da sie karabiny bialym take wojsko dzisiaj ginie na poczatku. Ukraina i Rossia nie to nie przyklad Rosja nie udezyla cala sila militarna udaje ze to separatysci ale gdyby udezyla Ukraina pada po 2-3 dniach Polska po 4-7 dniach. Maciarewicz robi partyzantke z czasow 2 wojny swiatowj nie taka jaka teras ma dzialac. Nie zabijajcie co? Mowie co mysle !

Widzę, że Grzyb jest dwu- lub wielojęzyczny, ale j.polski zna nie najlepiej. Czy mógłbyś spróbować jeszcze raz napisać o co ci chodzi w języku, który znasz najlepiej? - Przetłumaczymy.
Byle nie po hebrajsku, bo tego nikt w tej witrynie nie zna.

stary grzyb jesli tuła sie po swiecie to był chyba i wlegionie ,takim co to zbierał zółd a nie wiedze i praktykę.Marzy mu sie by wzorem reprezentacji w futbolu zjechała sie miedzynarodówka i rozgromiła co trzeba kasujac za to wielka kase.Z kazdym rokiem bycia cywilem grzyb przy piwku wspomina kiedy uczył sierzanta, kapitana strategii ba generał tez prosił swojego Prógzajtera o dobra rade w walce o ..!?damy sobie rade bez progzajtera,koniunkturalne swinie dalej nie odpuszczaja by coś zrobić mądrego i dobrego trzeba byc tu i teraz.stary grzyb bądz w kontakcie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl