niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Szef MON ostro o byłej minister zdrowia: Ewa Kopacz wprowadza państwo polskie w błąd

Dodano: 19.06.2017 [20:15]
Szef MON ostro o byłej minister zdrowia: Ewa Kopacz wprowadza państwo polskie w błąd - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Mamy do czynienia z dwoma różnymi relacjami i wydaje się, że pani minister Kopacz, która była tam z zespołem fachowców i nadzorowała ich w celu identyfikacji ofiar, wprowadzała wówczas i dzisiaj państwo polskie w błąd – powiedział szef MON, Antoni Macierewicz, komentując informacje zawarte w dokumentach opublikowanych przez dziennikarzy Telewizji Republika.

Ujawnione dokumenty wskazują jasno, że Ewa Kopacz do Moskwy poleciała, aby pomagać rosyjskim patomorfologom w identyfikacji ofiar katastrofy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tak działał rząd Tuska po katastrofie smoleńskiej. SKANY DOKUMENTÓW

Pani Kopacz składała Sejmowi sprawozdanie ze swoich prac i w tym sprawozdaniu mówiła bardzo jasno, że takie prace były realizowane pod jej kierunkiem i że przebiegały znakomicie - powiedział w rozmowie z Telewizją Republika szef MON.

Pani minister Kopacz nie wspomniała o możliwości pomyłek lub działań ze strony rosyjskiej, które by były świadectwem niechlujstwa lub świadomego działania na szkodę państwa polskiego lub na szkodę ofiar i ich rodzin

– stwierdził Antoni Macierewicz.

Przypomnijmy, Ewa Kopacz jeszcze kilkanaście dni temu twierdziła, że do Rosji tuż po katastrofie smoleńskiej jechała z poczucia „wyższej konieczności, obowiązku i powinności” oraz że jej „jedyną rolą na miejscu” było pełnienie funkcji reprezentanta rządu ds. opieki nad rodzinami ofiar.

Tymczasem ujawnione dokumenty pokazują jasno jak, działali urzędnicy rządu PO-PSL i jak ma się to do ostatnich wyjaśnień po ujawnieniu wyników sekcji zwłok tragedii.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jakoś nie widać aby dokonała się burza po publikacji tego newsa :D Czy ktoś jeszcze na nadzieję że to wszystko zostanie wyjaśnione od deski do deski? Ja już dawno taką pewność zatraciłem... :/ Chyba że miłościwie nam panujący mnie zaskoczą :D

Panie Ministrze Macierewicz...zacznijcie w końcu coś robić w sprawie, postawcie wreszcie komuś konkretne zarzuty. Codzienne utyskiwanie w mediach do niczego nie prowadzą, a w nas budzą tylko złość i rozgoryczenie. Tu trzeba coś wreszcie zrobić!!!

W 100% się zgadzam.Dodam jedynie ,że takie wiadomości nadal robią na mnie wrażenie i potwierdzają jak wyglądały poprzednie rządy.Istotne jednak jest to ,że jeśli PIS nie zacznie wsadzać do pierdla to w 100% przerżnie wybory na 100%.

posadzic to wstretne babsko dozywotnio ,oszustke, ktora cala Polske oszukiwala,

Ona z domu jest Lis.

Coś Wam to mówi?

Kopacz, tak służyła wiernie Putinowi,że zapomniała skąd pochodzi, bo to właśnie Polsce miała służyć a nie być w układzie z Rosją. Ciekawe czy to Putin dał rozkaz ,żeby kłamać i mataczyć czy ona tak z siebie? Bezczelność Kopacz przekracza granice. Czy ona ma już tak stępiony rozum ? Ta cała bandyterka z Tuskiem na czele ma Polaków za durni i idą w zaparte,ale czego się można spodziewać po antypolskiej platformie obcych agentów? Oni sami się wybrali w sfałszowanych wyborach po to tylko ,żeby służyć i donosić wrogim nam państwom i jednocześnie rozwalać Polskę.

Obecnie gdy parasol ochronny został zwinięty a i nad Tuskiem zbierają się coraz bardziej czarne chmury ,to nie dziwmy się że teraz każdy POpapraniec próbuje się wybielić , udając głupiego ,że on o niczym nie wiedział a działał jedynie z pobudek wyższych ,chcąc jedynie pomóc rodzinom ofiar ?
Wobec tego warto by było przytoczyć przed prokuratorem jej słowa zapowiedzi odnośnie trumien które nie będą otwierane w Kraju. Czy ktoś kto pojechał tam jako wolontariusz byłby upoważniony do wydania takiego oświadczenia w imieniu Państwa i rządu Polskiego , a jeżeli nawet to kto udzielił jej takiego pozwolenia na wydawanie takich oświadczeń ? Gdyż takiego oświadczenia nie mógłby udzielić nawet sam premier rządu polskiego zanim by się wcześniej nie skonsultował ze stanem prawnym jaki obowiązuje w Polsce. Próba takiego fałszowania stanu faktycznego jako wysoki polityk tego państwa zasługuje na tym bardziej surowe potraktowanie karne ,a zwłaszcza w tak kontrowersyjnej sprawie ,gdzie już niejednokrotnie dochodziło do fałszerstw i zacieraniu śladów przestępstwa.Jak chociażby tajne narady z Rosjanami w restauracjach na terenie Moskwy a przecież nie tak przewiduje to protokół dyplomatyczny pomiędzy oba państwami w sprawie ustalania szczegółów wizyty głowy państwa na terytorium Rosji.

Zaraz, zaraz! Po co ona poleciała do Moskwy? Żeby pomagać kacapskim patomorfologom w identyfikacji ofiar katastrofy? Przecież ten skończony matoł nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek, a o lekarskiej profesji w szczególności? Nikt nie uwierzy, że ona zdobyła dyplom lekarza w normalny, zgodny z prawem sposób!!! To niemożliwe, żeby taki jołop zdał jakikolwiek egzamin na jakiejkolwiek akademii medycznej!!! "Pomagała patomorfologom ..."???!!! Chyba tylko w wyjmowaniu z kacapskich mord petów i gaszeniu ich ... nie chcę nawet myśleć na czym!!! Bo ci mieli zakrwawione i zabłocone ręce. Dlatego później w workach z ciałami znajdowano również niedopałki! Ona powinna zgnić w kryminale razem z ryżym, gajowym i całą resztą POpaprańskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!

I żadnych konsekwencji ...
Przyczają się ścierwa,
zaczekają na okazję
i gdy ta się POjawi, dostaniecie kulkę w POtylicę.

Śledztwa będą się ciągnąć tak długo dopóki nie nastąpi przedawnienie. To jest celowe działanie, za batonik pójdziesz siedzieć, za miliony wolność. Ta cała mafia sędziowsko prokuratorska jeszcze działa, a aby to się zmieniło potrzeba co najmniej pół wieku.

Sledztwo w sprawie katastrofy smolenskiej NIGDY nie powinno ulec przedawnieniu. Polska jest winna ofiarom tej tragedii, i ich rodzinom pełne jej wyjasnienie i rozliczenie winnych - powieszenie zdrajcow. Powiem wiecej, tylko po wyjasnieniu tej tragedii bedzie mozna budowac społeczenstwo obywatelskie o ktorym mowi PAD. PAD znow ładnie mowi ale na tym konczy. PUSTOSLOWIE.
A ANEKS WSI nadal w prezydenckim sejfie. Dlaczego??? Panie Prezydencie - PRAWDA cie wyzwoli.

Popierajmy PiS wstępując do tej zwycieskiej partii, -wtedy nie będziemy tacy słabi i te przemiany pójdą szybciej. Mamy wielu PiS-oplujców ,rozzuchwalonych BEZKARNOŚCIA.

Chrzanić dyplomację i eufemizmy.
Mówiąc krótko, zwięźle, lapidarnie.

Ewa Kłamczucha-Kopacz kłamała i kłamie dalej.

Pzdro Panie Antoni

chodza juz wiecej niz plotki to cale towarzystwo a ta kopac czy kopoc to na wyglad jest pijanica a ze scierwo polityczne to plotki juz nie sa to pewnik
po co tym gow..m sie zajmowac?

Ta raszpla p.t. Kopacz kiedys skladala przysiege lekarska ! Widzimy ze doskonale o tym zapomniala ......
ba, raszpla! Taka raszple nalezy niszczyc kazdym dostepnym sPOsobem.

moji znajomi (kiedys PO ) zaczynaja otwierac oczy i PO prostu ta banda zaczynaja zygac co znacza WOLNE MEDIA a co do smolenskiej kopaczki to ta wywloka POwinna PO prostu siedziec

Kiedy zarzuty ??????????????????????????

nigdy mason nie podlega sadowi polskiemu zyd mason to nietykalna osoba każdy ma dwie rece sprawiedliwość zależy w ich rekach

Gdyby to było normalne państwo, to ta baba i wielu innych już dawno by siedzieli w ciupie. Zwykłych ludzi zamykają za byle co, a taki to nawet jak zamorduje kogoś to i tak mu nic nie zrobią. Az sie nie chce pisać o tym dziadostwie.

Tak jak mówisz. Chociaż areszt śledczy by się przydał, a tu co dzień njusy i wielkie nic... Minęły miesiące, lata, minie następna dekada, a ludziom już nawet się czytać nie będzie chciało jak ta Kopaczowa zła była, bo jak zobaczą takiego njusa to się wyrzygają.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl