niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Lisa trzeba wytresować

Dodano: 19.06.2017 [18:31]
Lisa trzeba wytresować - niezalezna.pl
foto: Archiwum GPC
Znamy aż nazbyt dobrze takich jak on. „Kozak w internecie, tchórz w realnym świecie”. Internetowi hejterzy, frustraci. Plują jadem, a gdy spojrzeć im w oczy, spuszczają wzrok i proszą o przebaczenie, mamrocząc pod nosem nieszczere przeprosiny.

„Nikt nie ma lepszego wzroku w Polsce niż obywatel Duda. Na zaproszenie szamba odwiedził szambo i dostrzegł tam społeczeństwo obywatelskie” – napisał na Twitterze Tomasz Lis, laureat dziennikarskiej antynagrody Hiena Roku 2015. Postanowił tym samym obrazić blisko tysiąc osób, które przez trzy dni brały udział w zjeździe klubów „Gazety Polskiej”. Cóż, Tomasz Lis nie ma ani zdolności honorowej, ani intelektualnej, by obrazić nasze środowisko. Chyba jednak zapomniał, że nie jesteśmy mydłkami, z którymi zwykł przebywać i pomiatać nimi przez lata triumfów w agitpropie III RP. Kto wie, być może gdy wytrzeźwieje, będzie znów przepraszał za swoje słowa. Jednak powinien pamiętać, że w naszym środowisku jest jak w kibolskim świecie: „Bóg wybacza – Kluby »GP« nigdy”.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba spuścić charty, zagrać wsiadanego i załatwić sprawę z lisem po angielsku. Nawet okresem ochronnym gatunku sie nie przejmować, bo to wściekły lis.

Jeżeli LIS udławi się szambem wlewającym się do RYJA LISA, to pozwólcie mi przybrać postać SZAMBA.

Na marginesie - Lis to zając, żaden lis. LIS to takie ubeckie zabawy słowem: mianować zająca "lisem". Kuternogę - "skoczkiem". Szpetnego - "amantem".

LIS to mięczak.

A nie lepiej wyciągnąć lisa z nory, wypatroszyć, skóre wygarbować i zrobić z niej wycieraczke przed drzwiami do gabinetu prezesa ?

Wścieklizna jest nieuleczalna. Chore zwierzę się usypia.

Czy aby nie Syzyf ?

ha ha ha

Zostań na dole lisku, a poznasz cel pracy Syzyfa.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl