niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

17:20 SPECJALNE WYDANIE TV Republika. O kłamstwach Kopacz

Dodano: 19.06.2017 [13:12]
17:20 SPECJALNE WYDANIE TV Republika. O kłamstwach Kopacz - niezalezna.pl
foto: telewizjarepublika.pl
Dziś o godzinie 17:20 w Telewizji Republika oraz na stronie telewizjarepublika.pl wydanie specjalne, które poświęcone będzie kłamstwom Ewy Kopacz.

Z przedstawionych dokumentów z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dowiemy się m. in. prawdy na temat wyjazdu Ewy Kopacz na miejsce tragedii w Smoleńsku i jej prawdziwej roli jaką tam odgrywała.
 

Dowiemy się również o tym, że Donald Tusk (ówczesny Premier), który za wszelką cenę opowiada, że nic nie wiedział nt. identyfikacji ofiar tragedii smoleńskiej, mówi ... nieprawdę! TO WSZYSTKO czarno na białym widać w dokumentach, które zostaną opublikowane na antenie Telewizji Republika o 17:20 oraz na stronie portalu! DZIŚ o 17:20 BĄDŹ Z NAMI!

– czytamy na portalu Telewizji Republika.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kiedy TV Republika na DVBT.

Dajcie czadu, dajcie czadu bo to działa ! Oczywiście popierajcie prawdą filmową to naprawdę działa wierzcie mi !Niektórzy nie przyznają się do oglądania TV prawicowych ale są tacy co nasza prawda na nich zadziałała .

Nie ma "naszej" czy "waszej" prawdy. Jest jedna prawda. Te 3 stopniowanie prawdy wg Tischnera można sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dociera...

A to sobie je wsadż tam gdzie słońce nie dociera ja mam naszą prawdę i jak widzę nie pasuje ci a mi to wisi piórkiem .

Ale ty bezmyślny jesteś...

Jako demony uczciwości z pewnością jaką następną nadacie audycję "O kłamstwach Szydło". Na mur. Jako jedyna uczciwa telewizja na świecie. No może oprócz Russia Today.

To wymień te "kłamstwa Szydło"

Ciebie trudno było by przesiać, ciebie trzeba odsączyć sama woda.

No cóż trolujesz niczym ruski troll.

bez przesady, aż taka uczciwa jat twoja ulubiona WSI24 to ona nie jest....

Odezwał się prawdziwy demon? Nawet na najnowszej płycie Alison Moyet, jest utwór o nazwie April 10th...

Będziesz oglądać czy przełączysz na swoją ulubioną TVN?

Ty z tej mafii "prawdomównych" od kopaczki "na metr w głąb". Wracaj do swoich do Russia Today.

Bardzo dobrze.
Obnażać te antypolskie kreatury z wierchuszki 8 lat rządów PO coraz bardziej.
Nie cackać się z nimi, bo oni mieli, mają gdzieś Polaków i prawdę.
Dla nich tylko koryto było i jest ważne.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl