niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Liczba ofiar pożaru w Londynie wzrosła

Dodano: 19.06.2017 [12:45]
Liczba ofiar pożaru w Londynie wzrosła - niezalezna.pl
foto: Sky News/print screen
Najnowszy bilans pożaru londyńskiego wieżowca mieszkalnego Grenfell Tower to 79 zabitych bądź zaginionych, którzy - jak się przypuszcza - zginęli - poinformował komisarz Stuart Cundy z policji metropolitalnej. Wcześniej podawano liczbę 58 ofiar.

Cundy powiedział też, że odnalazło się pięć osób, które były uznane za zaginione. Ludzie ci są cali i zdrowi.

Komisarz zastrzegł, że liczba ofiar może jeszcze wzrosnąć, choć zapewne nie tak bardzo, jak rosła w ostatnich dniach; cały czas trwa przeszukiwanie zgliszcz.
Zbudowany w 1974 roku blok mieszkalny Grenfell Tower zapalił się krótko przed godz. 1 w nocy czasu lokalnego (godz. 2 w Polsce) 14 czerwca.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

budynek zamieszkiwalo okolo 600 osob. w nocy nawet jak glodni muzulmnie w zwiazku z tym nie spali ale przebywali w budynku znaleziono tylko 80 spalonych to cos ze zdolnosciami matematycznymi angielskiej policji szwankuje. Nie wiedza ile zywych ucieklo? pewnie beda wyciagac odszkodowania z ubezpieczen. Zastanawiaja sie co jest lepsze czyzby podanie prawdziwych danych czy udawac ze muzulmanie bawili sie na ulicy w gwalcenie angielek.

wielka brytania...nie stanowi. to widac slychac i czuc. oczekiwanie na zglaszanie kolejnych zaginionych po to aby dopisac do listy denatow. Ile tam osob zamordowali wlasciciele obiektu?-czterysta? z angolami podobnie jak z ruskimi i pozostalymi euroeuromiszczami lepiej nie robic zadnych interesow. to glupcy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl