niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Giganci rocka wystąpią we wtorek w Trójmieście. Przed nimi zaśpiewa Doda

Dodano: 19.06.2017 [12:13]
Giganci rocka wystąpią we wtorek w Trójmieście. Przed nimi zaśpiewa Doda - niezalezna.pl
foto: www.gdansk.pl
20 czerwca o godz. 19 w Trójmieście odbędzie się długo oczekiwany koncert Guns N' Roses. Giganci rocka zagrają na Stadionie Energa Gdańsk. Jako support wystąpi Doda z zespołem Virgin.

Guns N' Roses zagrają we wtorek o godz. 19 na Stadionie Energa Gdańsk - na scenie zobaczymy Axla Rose’a, (wokal), Duffa McKagana (bas), Slasha (gitara prowadząca), Dizzy’ego Reeda (klawisze), Richarda Fortusa (gitara rytmiczna), Franka Ferrera (perkusja) i Melissę Reese (klawisze). Dzięki pojednaniu Axla i Slasha będzie to pierwsza taka okazja od 1996 roku aby zobaczyć i usłyszeć tych dwóch muzyków na jednej scenie.

Ostatnie wolne bilety można kupić przez internet (najtańszy kosztuje 333 zł), np. na stronie www.alebilet.pl. Jako support wystąpi Doda z zespołem Virgin.

Koncert będzie częścią trasy "Not In This Lifetime Tour 2017", która rozpocznie się pod koniec maja w Dublinie. Będzie to trzecia wizyta grupy w Polsce.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Widziałbym jako support np. SBB, Comę, ale przecież nie botoks obleczony w człowieka.
A po drugie... ten rock jest zawsze raczej liberalno-lewicowy, szanowny Portalu (kiedys tłumaczyłem sobie teksty Gunsów, miałem wrażenie wertując tomy słownika, zagłębiając się w coraz to bardziej odstręczające wyrazy, że spaceruję po szpitalu psychiatrycznym, po oddziale dla zboczeńców seksualnych).To country jest prawicowe, może promowac na łamach co innego?
Aha, to dlatego supportem jest ta lala? Z opóźnieniem załapałem...

Czego GnR potrzebują najbardziej, to support w wykonaniu Dody.
A w ogóle, to co to za bełkot - support? Wstyd pisać po polsku, co? Jakiś bęcwał kiedyś chlapnął tak ozorem a teraz całe stado baranów za nim powtarza.

Ciekawe czy Axel Rose odniesie się do swoich slow wypowiedzianych u szczytu kariery w latach 90 tych ze,dla Żydów i Polaków nigdy grac nie bedzie.Byli mlodzi,glupi.Byly dragi i alkohol(nierzadko polska wódka)ale jakas nutka pokory i zwykle przepraszam dla fanów by nie zaszkodzilo.

To jest jakas legenda. nigdzie nie mozna znalezc potwierdzenia takich slow.

za strone Polskiego Radia.

"Przy okazji warto rozwiać mit krążący od piętnastu lat. W Polsce przyjęło się, że Rose wyznał kiedyś, że nigdy nie zagra dla Polaków i Żydów. Bzdura. Axl użył zwrotu "polished jews", czyli "wypolerowany Żyd", co w slangu oznacza karierowicza i generalnie jest to deklaracja niechęci grania do kotleta na eleganckich bankietach"

Przy okazji, bylem na ich koncercie w Londynie dwa dni temu. Miazga. prawie 3h granie, 27 utworow!

Doda przed Gunsami?! Co to ku... jest?! W Krakowie powinien być supportem Zenek Martyniuk, też "gigant rocka", jak Doda!!

i tu może być kolejna dywagacja niemieckich mediów w Polsce, spowodowana niezrozumieniem „Nowoczesnej” interpretacji obowiązków służb publicznych „wolnego” miasta Gdańska,... a monitorowanych przez „specjalistę” od czyszczenia kominów fabrycznych... kałmucko – chazarskiego nieuka, volksdeutscha Pawła Adamowicza,... kto wie mogą nawet być „spontaniczne” wystąpienia antypolskich konfidentów obcych państw z immunitetami p...osłów w polskim Sejmie i polskim Senacie,... a na koniec nawet interpelacja prezesa???...

ponieważ grupa rockowa Guns & Roses nie będzie mogła zabezpieczyć, we własnym zakresie, bezpieczeństwa zdrowia, a może nawet życia wszystkich fanów przybyłych na ich koncert... a jednocześnie skonfudowanych niepewnością o terrorystycznej nieagresji muslimów,... właśnie tych muslimów, którzy wbrew zapewnieniom pana Błaszczaka i obecnego rządu,... jednak przybyli już... i mieszkają na terytorium Polski ... tylko dzięki konekcjom kałmucko – chazarskiego nieuka, volksdeutscha Pawła Adamowicza z polskojęzycznym „jego ekselencją” sowieckim antypolskim kryminalistą volksdeutschem Donaldem Tuskiem w EU,...

Mieliśmy z żoną ogromną ochotę na ten koncert, ale doda ?... bez przesady...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl