niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 czerwca 2017

Włamywacz spał w okradanym mieszkaniu

Dodano: 18.06.2017 [16:19]
Włamywacz spał w okradanym mieszkaniu - niezalezna.pl
foto: policja.pl
Mieszkanka Gryfowa Śląskiego, która po kilku dniach nieobecności wróciła do swojego mieszkania, zastała je zdemolowane. Jeszcze większe było zaskoczenie, gdy zobaczyła śpiącego złodzieja.

Mężczyzna natychmiast uciekł. Kobieta zawiadomiła policję, która szybko go namierzyła i zatrzymała. Złodziejem okazał się 34-letni mieszkaniec pobliskiej wsi. 

Policja ustaliła, że mężczyzna wyniósł z mieszkania wszystkie wartościowe w jego ocenie rzeczy, począwszy od elektroniki i AGD, a skończywszy na jedzeniu z lodówki. Wstępnie straty oszacowano na 10 tys. zł – powiedział asp. szt. Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji. 

Funkcjonariusze namierzyli również 36-latka z Gryfowa Śląskiego, który zajmował się paserstwem. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono sprzęt pochodzący również z innych kradzieży. 

Włamywaczowi grozi 10 lat więzienia, zaś paserowi 5 lat pozbawienia wolności.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

tak sie konczy jak sie idzie w nadgodziny. potem jeszcze wypalenie zawodowe i siup.

JAKI TAM WLAMYWACZ KOMRUSKI vel TW Litwin zpalacu prezydenta wyniosl klape od sedesu O OBRAZACH KRYSZTALACH FOTELACH BIELIZNIE RECZNIKACH MYDLE SZAMPONIE NIE PISZE BO WSTYD ze to b prezydent polski

Właścicielka samotna? - no to nima problema, zamiast wiezienia to 10 lat jako stróż i body gard personalnie, ja bym się zgodził, - niech wycofa sprawę, co jej i państwu z tego przyjdzie - same straty.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl