niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

​Unia blefuje, hipokryci łżą

Dodano: 17.06.2017 [15:30]
​Unia blefuje, hipokryci łżą - niezalezna.pl
foto: arch. GPC
To trzeba powiedzieć bardzo wyraźnie: Komisja Europejska nie ma żadnych instrumentów formalnoprawnych, aby ukarać jakikolwiek kraj za nieprzyjmowanie imigrantów. Dodajmy: przybyszów spoza Europy, obcych kulturowo. To, co do tej pory robi KE, to są typowe strachy na Lachy. To czysto polityczny szantaż, presja medialno-propagandowa. A może Polacy się ugną? Czesi złamią? Węgrzy pękną? Lecz daremne unijne żale, daremny brukselski trud. Politycy tych trzech państw Grupy Wyszehradzkiej wolą słuchać własnych obywateli niż unijnych „elit”. Tym się różnią od wielu rządów „15”, które są zakładnikami nie tylko rozkazów Brukseli, ale też własnej błędnej polityki imigracyjnej. Teraz chcą karać Polskę, żeby ich właśni rodacy nie zrozumieli, że można było uniknąć przyjmowania setek tysięcy „gości” – głównie wyznawców Mahometa – tak jak zrobiła to Rzeczpospolita. Tu jedno porównanie: zachodnie kłamstwa o imigrantach, których politycy hipokryci z krajów Unii nie chcą odwołać mimo dziesiątków zamachów, jest jak kłamstwo smoleńskie – jego autorzy też wciąż łżą. Jednym i drugim chodzi o ocalenie własnych karier. I jednym, i drugim może się to nie udać.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Już bardzo, bardzo Kauffman w swej publikacji wzywał do całkowicie radykalnych działań. Mianowicie głównym jego hasłem było „German must perish!” czyli „Niemcy muszą zginąć!”. Głównymi założeniami była całkowita likwidacja państwa niemieckiego i jego rozbiór pomiędzy sąsiadów. I tak doszłoby do tego, że mapa Europy wyglądałby tak:”. (Więcej)

Panie Czarnecki!

Kiedy im ktoś w końcu powie, że są bandą oszołomów na usługach Merkelowej?
I kto ma odwagę spytać o to, kiedy mocarstwa przestaną tańczyć do muzyki (a fałszują i to nieźle) zgrai patałachów opłacanych przez korporacje i milionerów?
Kiedy Unia przestanie być totalitaryzmem i zacznie szanować zasady państwa prawa i prawa człowieka? Kiedy zacznie szanować Demokrację i Praworządność?
Dlaczego w Parlamencie EU nie ma takich głosów?

No właśNIE ! Kto i kiedy ?

POlecam MOcno m.in. :

Odszkodowania dla Polski: kiedy Niemcy zapłacą za II Wojnę Światową?
https://www.youtube.com/watch?...

II Wojna Światowa trwa - Niemcy ciągle atakują Polskę
https://www.youtube.com/watch?...

Podobna jest sprawa emerytur – w NRF wprowadzono 67 lat a Polska musiała się dostosować – teraz w N na emerytury 63 lata poszło prawie 800 tys. ludzi.
Znowu Tusk zadeklarował wprowadzenie czegoś do propagandy w wyborach w N i znowu skończy się zaniechaniem w samym N.
To w ich mediach wygląda, jako zwykły propagandowy eksperyment (ZDF). Właśnie połączony z propagandowymi wpisami na tym forum.
Jeżeli jest to prawdziwe spostrzeżenie, to można wyciągnąć wnioski i przeciwdziałać.
Moim zdaniem aktualna do wyciągnięcia jest sprawa zabójstwa vice premiera Leppera.
To byłaby powierzchnia przenikających się spraw prowadzona przez niezależne prokuratury – jak boisko a trzecia sprawa rozpatrywać sprawę Zdrady, jak to działanie w UE wpływa na polskie sprawy.
Na razie ich propaganda posługuje się sloganem wielkich strat jakoby z naszej winy (tu nawet jeden wyliczył 15 % na inwestycjach zagranicznych – stara zagrywka, ze my jesteśmy winni, bo nie możemy być niewolnikami za grosze).
Przecież ten Tusk potrafi tylko sprzedawać nas, jako „tania sile robocza” – nie walczy z PIS tak jak mówi, lecz z nami abyśmy byli tani – dowodem sa jego działania w sprawie transportu z Polski, utracenia pewnych spraw pracownikom oddelegowanym i ponizanie nas i naszych firm na rynku UE.
Czy to trudno zrozumieć, ze my tracimy za granica na zarobkach a te pieniądze i zyski zagarniają obce firmy?
Tusk i Bieńkowska musza być, aby zajmować miejsca przynależne dla nas i sa po to abyśmy nie mieli, z kim rozmawiać o naszych sprawach.
Samo to, ze sa ci ludzie wystarczy, aby ocenić zakres dyskryminacji uderzający także w inwestorów zza Odry.
Faktycznie mur berliński jest nadal, ale już z betonu.

To miłe Panie pośle, że zauważył Pan to co większość naszych obywateli. I nie ukrywam, czasem pomaga trochę fakt, że europoseł ten lub inny myśli podobnie. Ale nie na myśleniu i pisaniu ładnych felietonów polega "europosłowanie", prawda?
Podobnie jak kolega przede mną, proszę się zabrac do roboty i zacząć "naciskać" na lewackie elity aby zatrzymały zgodnie z wolą większości obywateli, wciąż napływających muzułmanów. Każdy, który ma jakikolwiek problem z prawem w Europie powinien zostać deportowany bez prawa powrotu. Są dobre pomysły, są możliwości - proszę zacząć robić politykę w Brukseli a nie przekonywać nas w Polsce, którzy i tak jesteśmy już przekonani.

Mam w nosie fakt, że łujnia blefuje. Do szału doprowadza mnie indolencja PiS. Czy w partii, na którą głosowałem i na rządy której czekałem cierpliwie brakuje facetów z jajami? Dlaczego to Polska zawsze reaguje na zaczepki pijaków i narkomanów unijnych, którzy co rusz stawiają Polskę pod ściną i okładają bezlitośnie? Gdzie i kiedy doczekam się inicjatywy europosłów PiS-owskich, którzy zaczną odpłacać pięknym za nadobne?
Jak długo jeszcze będę czekał, aż ktoś odważny postawi na forum unijnym alkoholowy problem unijnych urzędasów wycierających sobie gęby Polską? Jak długo czekać muszę, aż Polska postawi na unijnym forum ŁAMANIE TRAKTATÓW unijnych przez merkelkę i jej pudelki umieszczone w europarlamencie? Kiedy PiS-owscy eurodeputowani podniosą problem działania rządów państw ojrokołchoza na szkodę swoich obywateli poprzez narażanie ich na zamachy i całe zło związane z muzułmańskim najeźdźcą?
Dlaczego to Polska czy Węgry mają się tłumaczyć z wydumanych problemów? Jeżeli europosłowie z PiS nie potrafią samodzielnie sformułować zapytań i zarzutów, niech wezmą do ręki dowolny tekst ferchofsztata, czy innego szkopa i przepiszą go dokładnie, a w miejscu, gdzie lewactwo ojrokołchoza pisze Polska wstawi Niemcy, Holandię, Francję. Wszystkie wydumane zarzuty co do praworządności, solidarności i troski o wspólnotę Europy kierowane pod adresem Polski czy Węgier są realnymi (nie wydumanymi) problemami państw, które nas oskarżają. Tradycyjne już dla lewaków odwrócenie pojęć trzeba demaskować i atakować na unijnym forum. Dość dyktatury makreli i jej piesków!

Europosel Henkel wymienil 300 razy zlamano traktaty a nas sie rozlicza - byl oburzony takimi praktykami i nic nie pomoglo.
Tez moglbys sie pohamowac, bo wyglada to tak, ze zapomniales ze to europoslowie popsl i sld robia taki gnoj!
Pamiec za krotka?
W kraju tez robia thuny, lewandowskie, tuskie wielkie szkody i co zrobiles - co ty zrobiles?
To jest ciekawe a nie jakies koeraskie nerwy i glupota.

Od kiedy to Panie Czarnecki jestes Pan w Brukseli ,zeby pojecia nie miec ze sam fakt wszczecia postepowania przeciw Polsce odstraszal bedzie potencjalnych inwestorow ,juz poziom zagranicznych inwestycji w 2016 roku spadl przeciez o 15 % w stosunku do 2015 roku !..wiec za co Pan kase bierzesz Panie Czarnecki pytam sie ?

oj zalecialo Walensom czytaj Bolkiem. Ten sam styl wypowiedzi i pisowni :) a co do inwestycji w Polsce, to wlasnie dwie dunskie firmy chca przeniesc swoja produkcje do Polski.

Przeciez to wy wymyslacie te problemy a teraz sie chwalisz - ladny wynik przeciw nam.
Ile lat macie zamiar tak walczyc jako niby swoi w imie obcych interesow?

No wlasnie. Komisja nie ma praw, a jednak nas karze. Chyba juz pora wyciagnac wnioski z tej sytuacji. Nie zmienimy UE: to postepowanie komisji jest wlasnie dowodem na zupelne nieliczenie sie z naszymi pogladmi. Na dzisiaj Polska nie ma z kim rozmawiac na forum UE. Nikt nas nie chce sluchac.

Nie wiem dlaczego sprawę uchodźców nie łączy się z problemem kury. Wyjaśniam :" Daj kurze grzędę, ona zaraz wyżej siędę!" Gdy przyjmiemy jakąś ilość uchodźców, to następnym krokiem wynikającym z naszej uległości będzie narzucenie nam dziesiątków tysięcy, a z czasem ich setek tysięcy. Ciągle dowiadujemy się ile milionów czeka na przybycie do Europy. Czyli jeszcze raz : "daj kurze grzędę!"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl