niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Rosyjski bokser stracił medal olimpijski

Dodano: 17.06.2017 [12:16]
Rosyjski bokser stracił medal olimpijski - niezalezna.pl
foto: andreas160578 (pixabay)
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie podjął ostateczną decyzję o odebraniu Rosjaninowi Miszy Ałojanowi srebrnego medalu olimpijskiego, wywalczonego w kategorii 52 kg w Rio de Janeiro.

Po finale turnieju olimpijskiego, w którym Ałojan przegrał 0:3 z reprezentantem Uzbekistanu Szachobidinem Zojrowem, wyniki badań antydopingowych wykazały obecność w jego organizmie zabronionej substancji tuaminoheptanu.

Rosyjski bokser ormiańskiego pochodzenia wykorzystał wszystkie możliwości odwoławcze. Decyzja Trybunału zamyka sprawę.

Ałojan jest brązowym medalistą olimpijskim igrzysk w Londynie w 2012 r. W dorobku ma także dwa tytuły mistrza świata w wadze muszej, zdobyte w 2011 r. w Baku i dwa lata później w Ałmatach. 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ten bokser to Ormianin nie Rosjanin. Tak jak Polak to przede wszystkim Polak a nie Europejczyk.

Kiedyś było wszystko jasne. W dokumentach pisało jak wół - narodowość, obywatelstwo, wyznanie. Dziś takie wpisy nie obowiązują i dlatego każdy po otrzymaniu obywatelstwa w Polsce określa siebie Polakiem co zaciemnia stan faktyczny.

Michnik i Tusk to nie-Polacy. Nie róbcie (zwracam się do poprawiaczy i zwolenników poprawności politycznej) nam wody z mózgu.

misza , grisza i anton..padniesli siebia testastieron !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl