niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Coldplay zagra na Stadionie Narodowym

Dodano: 17.06.2017 [08:51]
Coldplay zagra na Stadionie Narodowym - niezalezna.pl
foto: Nababan; creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en
Angielska grupa pop-rockowa Coldplay wystąpi w niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zespół przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej album pt. "A Head Full of Dreams Tour".

Brytyjski zespół po raz drugi zagra na stołecznym Stadionie Narodowym - poprzednio wystąpił w Warszawie w 2012 r. podczas tournee z okazji wydania płyty "Mylo Xyloto". Rok wcześniej występ Coldplay był gwoździem programu Open'er Festival.

Tym razem grupa promuje "A Head Full of Dreams", swój siódmy album, wydany w 2015 r. W nagraniu uczestniczyli także zaproszeni goście: Beyonce, Noel Gallgher, Merry Clayton czy Gwyneth Partrow. Prace nad nim rozpoczęły się jeszcze w czasie, gdy Coldplay promował swoją poprzednią pracę, wydaną w 2014 r. pod tytułem "Ghost Stories" i, jak przekonywali muzycy w wywiadach, nowa płyta ma się do poprzedniczki jak "noc do dnia", podkreślając różnice w tonie obu albumów. Wokalista Chris Martin zdradzał, że zespół chce nagrać "podnoszący na duchu" materiał.

Zespół został założony w 1996 r. na University of College London przez Christa Martina i Jonny'ego Bucklanda. Po dwóch latach prób, zmian nazw i przetasowań w składzie grupy, przyjęto nazwę Coldplay i nagrano pierwsze piosenki, które złożyły się na płytę pt. "Safety", wydaną w kilkuset egzemplarzach. "Parachutes", debiutancki album Coldplay trafił do sklepów w 2000 r., a zespół ruszył w swoją pierwszą trasę koncertową, w trakcie której wystąpił m.in. na festiwalu Glastonbury. Ogromną popularnością cieszył się m.in. singiel "Yellow".
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

...a ja się na ten koncert dziś wybieram i wcale się nie boję,że mi się ktoś za plecami rozerwie!!!:):):)

...no i fajnie:)
Napisz jak było.

Czy istnieje Jakis Problem Cold Play?
Co to za nowy shit?

To krecia robota mniejszosci brytyjskiej w Polsce, ktora chce oderwania warszawskiego stadionu od Polski. Powinno sie tego brytyjskiego koncertu zakazac, tak samo jak niezalezna chce zakazac niemieckiego koncertu w Opolu. W Polce koncerty powinny byc wylacznie po polsku lub ew. z polskim dubbingiem.

Żałosny burak. Oczywiście polski festiwal po polsku, a światowe gwiazdy w oryginale, natomiast z Niemcami NA ZASADACH BILATERALNYCH - ZERO PRAW dla szkopskiej V-kolumny w Polsce - skoro nie chcą zwrotu Polakom majątku ZPwN ani uznać praw mniejszości polskiej w Niemczech. Po prostu - sprawiedliwie.

...ciekawe, że panowie z FF też za nimi nie przepadają...:)
https://www.youtube.com/watch?...

O: to też fajny kawałek jest:
https://www.youtube.com/watch?...

Chwała ci Niezalezna!Gdyby nie ty,nigdy bym o tych cudakach nie usłyszał!

Ciekaw jestem, czy choc raz slyszales jak spiewaja i graja
Cold Pay ? Z twojej wypowiedzi wnosze, ze nie miales takiej przyjemnosci, a szkoda - bo to nie sa zadne szarpidruty - tylkoporzadna muzyka !
Pozdrawiam

Warszawskim. Stadionie "Warszawskim". To jest zwykly stadion pilkarski, z ktorego korzystaja warszawiacy - co w nim takiego "narodowego"? Ale obecna Warszawa bezwstydnie uzurpuje sobie prawa, ktore zupelnie jej nie przynaleza. Najwiekszym zawlaszczeniem jest nazywanie Warszawy "stolica Polski". Obecnie Polska nie posiada stolicy, a Warszawa to tylko takie centrum administracyjne. No i oczywiscie pasozyt sciagajacy od kazdego Polaka gigantyczny haracz. Panstwo w panstwie, traktujace reszte Polski niemal jak podbita kolonie. Jedynie sami warszawiacy tego nie widza. Ale tasiemiec rowniez nie ma oczu.

Wielki zuchu! Powiedz to tym, którzy za tę stolicę oddali życie... zostali straceni... Ich krew jest na każdym prawie warszawskim domu...
Powiedz im, że pocioty w postaci przyjezdnej szarańczy i wiochy wdarly się do tego miasta ze wszystkimi swoimi przywarami, głupotą, prostactwem i chamstwem... I to chamstwo opanowało moje ukochane miasto... Widać ich i słychać wszędzie - niedomyci, wrzeszczący rozpychający się łokciami... brzuchaci faceci, konusy, baby z tłustymi dupami w trykotach i leginsach, z sadłem na wierzchu i komura w łapie... Przeklinają i bliźnią wszędzie i na cały głos... ano - RASA WYCHODZI! może NAWET PRZYJECHALI Z TWOJEJ WSI..?
Ci, którzy są u władzy bardzo rzadko legitymują się urodzeniem w Warszawie.
Dla inteligentnego człowieka oczywistym jest, że z racji na plany likwidacji Polski, Warszawa, jako punkt decyzyjny, musiała być obsadzona WSI-owa agenturą.
Gdyby na przykład Wrocław, lub Kraków, był miastem ważnym strategicznie, to gwarantuję ci, że tam także władzę sprawowałoby po-psl. I - o ironio - tak właśnie jest, mimo że żadne z tych miast nie jest stolicą Polski...
Jakie to przykre...
Zrozumie to mądry człowiek, cham - niestety nie.

Również pozdrawiam. Kwintesencja tzw. "warszawki". Niestety. Takie tragiczne losy tego wspaniałego niegdyś miasta i takie ich następstwa. Pocieszające, że młode pokolenie, także to z po-ubeckich blokowisk np. na Ursynowie-Natolinie orientuje się mocno po swojemu na patriotyzm (patriotyczny hi-hop, żywe zainteresowanie historią).

Tak; to dobra wiadomość:)
Pozdrawiam!

a8 | 17.06.2017 [15:34]

100/100

Świetny tekst, podpisuję się pod nim.

Dzięki!
Pozdrawiam!

To nie zwykły stadion piłkarski tylko stadion narodowy,główny stadion rozgrywania meczy przez reprezentację NARODOWĄ! Największy,najbardziej reprezentacyjny stadion w kraju. To w nim takie "narodowe" !

Daleko mu do narodowego jak takie POspolite Muchy tam latają.
Dokąd Warszawa nie oczyści się z czerwonego robactwa dotąd nie będzie naszą stolicą tylko zaściankiem Bantustanu.
Chmara szarańczy obsiadła Warszawę i doi ją ile wejdzie.

Nie wiem o czym bredzisz i co to ma wspólnego ze wspaniałym obiektem jakim jest stadion narodowy?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl