niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Chłopiec do bicia i gra pozorów

Dodano: 16.06.2017 [14:52]
Chłopiec do bicia i gra pozorów - niezalezna.pl
foto: Archiwum GPC
Kraje Europy Środkowej są dla polityków starej Europy i biurokratów z Unii Europejskiej wygodnym chłopcem do bicia. Sami nie mają pojęcia, jak poradzić sobie (albo nie chcą nic zrobić) z kryzysem migracyjnym oraz szerzącym się w Europie Zachodniej terroryzmem, ale oto są Polska, Czechy i Węgry.

Wobec nich poprawność polityczna nie obowiązuje. Za zmuszaniem do przyjęcia imigrantów i propozycją ukarania naszych krajów za to, że się na to nie zgadzają, kryje się takie oto przesłanie: zobaczcie, robimy, co się da. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie oni, kmiotki ze Wschodu! Trudno się nawet dziwić takiej postawie. Z tym że to wszystko to i tak gra pozorów. Nawet gdyby te trzy kraje, dziś stawiane pod pręgierzem, przyjęły te kilkadziesiąt tysięcy ludzi, niczego by to nie rozwiązało. Problem dotyczy przecież potencjalnie nawet milionów (wywiad niemiecki mówi o 6,5 mln). Poza tym należy spytać po raz kolejny: co to znaczy „przyjąć” imigrantów z Afryki i Azji w krajach Europy Środkowej? Przecież oni tu nie chcą żyć. Jak mielibyśmy ich tu zatrzymać? Siłą, w specjalnych obozach? Przecież to bez sensu.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Był taki Hitler,
Co z demokracią radził,
On co chciał to robił,
A głupki słuchali,
Bo wojny się bali
I dla Hitlera,
Ofiary składali,
Jeden podrugim,
Kraje oddawali!
Wreszcie i donich się dobrał,
A Stalin mu pomógł!
Głupkom udowodnił,
Jak handlowali,
Rozumu całkiem postradali!
Tosamo teraz się stało.

Sprawa jest prosta jak krzywizna banana w UE. Lewactwo sprawujące władzę normalnie nie widzi dalej niż koniec własnego nosa. Najpierw lewactwo niemieckie zaprosiło hordy islamskie z myślą, że będą na nich pracować. Gdy się zorientowali,że kasa z powodu socjalu się kończy, postanowili podzielić się hordami z innymi państwami. Prawdopodobnie zaczynają nareszcie odpowiadać sobie na pytanie; co się stanie jak kasa się skończy. Co te hordy islamskie z nimi zrobią gdy nie dostana kasy. "Mądry" Niemiec po szkodzie.

Jeżeli cała ludność Afryki przeniesie się do Europy, to kto tam zostanie? Czy tylko światowe konsorcja wydobywające to co pod ziemią?
A kto będzie utrzymywał ten potop islamski w Europie? Przecież oni nie przyjeżdżają do pracy, a tylko po wikt, opierunek i walkę z niewiernymi.

Mam prostą propozycję: przyjmijmy w Polsce wszystkich NIELEGALNYCH imigrantów z Ukrainy, Czeczenii, Wietnamu itd; po prostu, tak jak Angela Markel zaprośmy ich do Europy, otwórzmy na oścież granicę wschodnią Unii Europejskiej.

I nie martwmy się, ilu nielegalnych imigrantów przyjedzie (ręczę, że będą to miliony!).
A potem NAKAŻMY wszystkim krajom UE przymusową ich „relokację”, po kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy do każdego kraju (do Niemiec coś koło miliona).

I co wtedy będą robili unijni biurokraci w rodzaju Tuska, Junckera?

Czy będą finansowo karać Niemców, jeśli ci nie zechcą podporządkować się naszym pomysłom. Że co, że nikogo nie zapytaliśmy o zdanie? Że nasze decyzje nie mają umocowania w prawie europejskim, że są nielegalne, bezprawne?

A czy pani Merkel kogokolwiek pytała o zdanie, gdy „otworzyła” na oścież granicę południową UE?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl