niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

KOD-Kapela (więzienna)

Dodano: 14.06.2017 [07:54]
KOD-Kapela (więzienna) - niezalezna.pl
foto: GP
„Czarny walc” grany przez KOD-Kapelę podczas jej sabatów to nieformalny hymn KOD. Właściwie to antyhymn, bo zamiast podniosłego utworu o charakterze pochwalnym mamy grafomańską przyśpiewkę obrażającą Jarosława Kaczyńskiego. Dziś zyskał nowy wymiar. Konrad M., lider KOD-Kapeli, został skazany na 6,5 roku więzienia za przewodzenie innej grupie, o jawnie przestępczym charakterze. Jego banda sprzedawała nieświadome kobiety do domów publicznych na zachodzie Europy, czerpiąc z tego ogromne zyski. Oczywiście teraz wszyscy, którzy podrygiwali w rytm „Czarnego walca”, natychmiast nabrali wody w usta. Pozostały jednak zdjęcia czołowych polityków opozycji w obślizgłych objęciach Konrada M. Temu ostatniemu zamiast „Czarnego walca” pozostaje przyśpiewka „Czarny chleb i czarna kawa”. A politykom opozycji? Cóż, może „Znamy się tylko z widzenia”?
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zdjęcie tego kod-alfonsa z euroPOsłanką Thun powinno być publikowane przy każdej wzmiance o tej pańci! Podobnie zresztą jak foty z alimenciarzem kod-złodziejem. Niech się kobita nastawi, że swym ulubionym chłoptasiom będzie mogła targać paczki do piehrdla. Będzie miała okazję bredzić (a lubi) przed kamerami, że: broni "praw człowieka" POkrzywdzonego przez "reżim kaczystowski".

Szanowny Autorze
Szanowny Panie redaktorze

to proszę POKAZYWAĆ te zdjęcia!
Dobrze Pan wie, że jedno FOTO warte 1000 słów!

ja takich możliwości technicznych nie mam
ale PAN Panie Redaktorze - TAK!
proszę żeby we wszystkich mediach: rano w południe i na wieczór te ZDJĘCIA i FILMY BYŁY!
ma Pan znajomości, ma Pan możliwości
więc trzeba lemingom PRZYPOMINAĆ!
ZAWSTYDZAĆ
WBIJAĆ do ich durnych głów ich własne "PO.glądy"
do upojenia!
metodą "na misiewicza"

Może to i prawda, ale chciałbym widzieć jak wchodzi (lub jest wprowadzany) do więzienia. Dobrze też byłoby wiedzieć w jakim więzieniu siedzi. I kto go odwiedza. Bo wierzyć to znaczy kontrolować (© Feliks Dzierżyński)

Czarna Walcowa następnego śpiewaka z jej komitetu poparcia chciała nagrodzić wykupem bez spełnienia kryteriow najmu? Czy ktos rozliczyl za ile ona faktycznie dawala wykupic mieszkania po zmarlych albo po wyrzuconych bezprawnie na bruk? Kijowskiemu wynajela biuro w PKiN za 200zl miesięcznie bo zbieral na alimenty.

Może to bydle zostało nawet skazane, ale na pewno nie siedzi. Nikt nie siedzi. Magdalenka otacza swoich. 30 000 do 70 000 ubeków ma GWARANTOWANE w ustawie, ze nie dostaną mniej niż 20050,00 zł, renty czy emerytury, za to, ze prześladowali i represjonowali ludzi. Ci represjonowani w liczbie około 2000 (!) [gdzie tu porównanie?] otrzymają jałmużnę w wysokości 400 zł ! Taki to nasza Ojczyzna. Jedyny kto siedział w tych naszych czasach, to Miernik, Słomka i Rybak.

pozdrawiam
Zygmunt

Z jakiego tam widzenia. Ze spacerniaka.A najlepiej z wyrobiska kamieniołomu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl