niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Trump w USA jak PiS w Polsce: wściekłe ataki lewactwa i świetne wyniki gospodarcze

Dodano: 13.06.2017 [07:58]
Trump w USA jak PiS w Polsce: wściekłe ataki lewactwa i świetne wyniki gospodarcze - niezalezna.pl
foto: White House
Mimo wściekłych ataków lewackich mediów i organizacji oraz szeregu problemów prawnych, z jakimi boryka się administracja Donalda Trumpa, niezwykle pomyślne dane z gospodarki amerykańskiej są mocnym atutem obecnego prezydenta wobec jego krytyków. Czy nie przypomina to sytuacji w Polsce?

Bezrobocie w maju wyniosło w USA zaledwie 4,6 proc. To najniższy poziom od 16 lat. W górnictwie, dzięki zniesieniu przez Trumpa szeregu regulacji, wprowadzonych przez jego poprzednika, Baracka Obamę, zatrudnienie, od 16 października ub. roku, kiedy osiągnęło najniższy poziom w historii, do maja br. wzrosło o 47 tys. osób.

Najważniejszy indeks giełdy nowojorskiej, Dow Jones Industrial, obejmujący notowania 30 kluczowych przedsiębiorstw, głównie o profilu produkcyjnym, od inauguracji Trumpa wzrósł o prawie 8 proc., natomiast wskaźnik Nasdaq, obejmujący akcje wielu przedsiębiorstw opartych o technologię IT - o ponad 12 proc., a wartość indeksu S&P 500, obejmującego akcję 500 dużych przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki amerykańskiej wzrosła o prawie 6 proc.

Wzrost wartości akcji ma olbrzymie znaczenie dla Amerykanów, ponieważ oszczędności zdecydowanej większości Amerykanów, bezpośrednio lub pośrednio, ulokowane są w papierach wartościowych. Eksperci przewidują w tym roku wzrost amerykańskiego PKB o 2,3 proc., o prawie 1 proc. więcej od mizernego tempa wzrostu PKB (1,6 proc.) w roku 2016, w ostatnim roku sprawowania urzędu przez Baracka Obamę.

Amerykanie tradycyjnie uzależniają swoją ocenę dokonań prezydenta od stanu gospodarki, jednak w przypadku Trumpa - nienawidzonego przez lewicowy establishment - widoczna od jego zaprzysiężenia poprawa gospodarcza nie ma póki co odzwierciedlenia w ostatnich sondażach opinii publicznej.

W opublikowanym w ubiegłym tygodniu sondażu Uniwersytetu Quinnipiac poczynania Trumpa w Białym Domu pozytywnie oceniło zaledwie 34 proc. badanych wyborców - mniej niż kiedykolwiek od jego zaprzysiężenia (przeciwnego zdania było 57 proc. badanych)

Prezydent w serii tweetów w niedzielę obarczał winą za swoje słabe notowania w sondażach i ignorowanie pomyślnych danych o stanie gospodarki tzw. "fałszywymi wiadomościami" ("fake news") mediów głównego nurtu.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No, kto może mieć lepszą głowę do interesów niż z miliarder, który cztery razy bankrutował i wracał się za każdym razem na salony. Ale jego wrogowie w Kongresie nie szarpią go za wyniki gospodarcze, tylko za domniemaną pomoc uzyskaną z Rosji.

Nie pękać , w USA robotnicy głosują przy urnach , a nie w komuszych MENDACH ::))!!!

Prezydenta Trumpa i PiS atakuje ta sama mafia

http://www.polskacanada.com/al...

ale w ten sposob nie uda nam sie uroczyscie otworzyc nowego rozdzialu w historii naszej mlodej cywilizacji p.t. ZJEDNOCZONA LUDZKOSC. Polityka Trumpa jest egoistyczno-nacjonalistyzna. Nie che ten Trump aby Stany wygladaly jak reszta swiata, nie che ci on Hameryki w Afryke przeksztalcic. Krnabrny prezydent, krnabrny, niedostosowany narod amerykanski. Wstyd, bo on chce aby bylo tak jak bylo przedtem jak bylo ostatnio. .

Bla bla bla, bełkot i tylko bełkot.

a pytal sie cie kto o zdanie? ktoby sie pytal typa ktory zapodaje puste tezy? ..pustak..he, he...

<><><>
Lewactwo - łajdacto, utrudniające działania PiS-owskiego rządu w Polsce, zachowuje się podobnie w USA. Dla lewactwa demokracja istnieje wówczas, kiedy to ono sprawuje władzę. Donald Trump, podobnie jak Jarosław Kaczyński nie ma pod tym wzgledem łatwo, ale to zdecydowane i mocne charaktery. Mówią za nich wyniki i ich osiągnięcia, więc nie ma powodow do obaw.
Społeczeństwa nie są aż tak ślepe, żeby nie dostrzegały pozytywnych zmian w obu wspomnianych przypadkach...

PL + US = PLUS...Polskie Stany Zjednoczone Europy na bazie tylko i wylacznie krajow wyszehradzkich.

A kto jeszcze wierzy sondażowniom z natury lewackim? jak są zwodnicze pokazują ostatnie wybory w W Brytanii...

Straszliwa zaraza "LWM" (Lewacka Wścieklizna Medialna) niszczy USA, Polskę, Europę, Ludzkość i Cywilizację ! Aby uratować

Ludzkość trzeba temu choremu na wściekliznę faszystowskiemu, genderowemu lewactwu odebrać media i zakazać - tak jak ich

duchowym pobratymcom - gebelsowskim, hitlerowskim niemcom po II-WŚ w niemczech (dziś niemcy pod wodzą Makreli znów powrócili

do gebelsowskiego, medialnego mordowania! ) uprawiania jadowitej, perfidnej, zabójczej propagandy, która zawsze poprzedza

ludobójcze mordowanie ludzi ! W przeciwnym razie, wkrótce powstaną lewackie obozy koncentracyjne na wzór niemieckich obozów

śmierci ! gdzie milionami będą zagazowywani Cyklonem B i paleni w piecach krematoryjnych Chrześcijanie !

No i po co tyle nienawisci, ujadania, szczekania jak nawet nie masz zielonego pojecia o czym mowisz,wez sie za nauke czlowieu o marnym mizernym swiatopogladzie.

..co ty bredzisz chlopie ?...przeciez od 250 lat wszystkie wojny w Europie bez wyjatku rozpetaly prawicowo nacjonalistyczne Partie ! Lewakom mimo usilnych staran nie da sie tego w zaden sposob przypisac !!!!

Ty na głowę upadłeś czy jak ? Podium największych LUDOBÓJCÓW wygląda tak:
1 KOMUNISTYCZNE CHINY - < 50 milionów ofiar ludobójstwa
2 KOMUNISTYCZNY ZSRR - < 40 milionów ofiar ludobójstwa
3 Socjalistyczna III Rzesza - < 20 milionów ofiar ludobójstwa
A dalej KOMUNISTA POL POT < 2 miliony zamordowanych.
Wymień mi jedno prawicowe państwo które ma podobne wyniki choćby do miejsca 4 tego ? Najwięcej ofiar prawicowych reżimów ale spowodowanych przez KOMUNISTYCZNE REWOLUCJE w Ameryce Południowej to max kilkadziesiąt tys ofiar.

..co ci na gruche uwalilo ?...Hitler byl nacjonalista i to on napadl na Stalina ,a ludobojstwo nie ma nic do tego !

Narodowosocjalistyczn partia niemiec to konserwa prawicowa jak sama nazwa wskazuje. Zwiazek socjalistycznych republik radzieckich to typowa koscielna watykanska reakcja - prawica w czystej formie. Rasista i socjalista Karolek Marksowski to kapitalista z krwi i kosci - zreszta napisal KAPITAL. Jestes idiotą? Lepiej nie zabieraj glosu zanim sie nie doksztalcisz - po co sie kompromitowac, nie?

Hitler był NIEWIERZĄCYM SOCJALISTĄ i nie miał nic wspólnego z PRAWICĄ. On prawicę wsadzał do obozów koncentracyjnych. W wyborach w których NSDAP dostała najlepszy wynik 30 % głosujących na nich to byli KOMUNIŚCI którzy przestali popierać skrajną lewicę na rzecz socjalistów Hitlera.

On byl wierzacy. Wierzyl ze osiagnal wysoki poziom rozwoju w cxyklu inkarnacyjnym. Europejska pseudomistyka zawiera takie szalone koncepcje zwalniajace z odpowiedzialnosci za popelnione czyny. Brak skutku dzialan jest "nowatorska" koncepcja i "przelomowa". Niestety nie ten kierunek. Blad. Pieklo. Musicie sobie zdawac sprawe ze przecietny "euromistyk" uwaza mieszkancow europy srodkowowschodniej za gorszy sort, bo urodzili sie w mniej rozwinietej spolecznosci, czyli sa na nizszym stopniu rozwoju duchowego. To jest nielegalne, niezgodne z prawda i ich los bedzie im "zapodany" i to nawet niezaleznie od stanowiska naszego spoleczenstwa(problem, bo to rowniez nasi sasiedzi w zw. z tym sila rzeczy musimy miec na nich oko, ale jak wiemy czesc naszego socjalu "zeuropeizowala sie-zamienila w barbarzyncow i w kazdej chwili moze ponownie dyktowac "zasady gry")). Owe "euromadrosci" i ich glosiciele zostalna wytlumione/wytlumieni(nie chodzi o zbrodnicze rozwiazania). Serio. W zasadzie sa/jestesmy w trakcie likwidacji.

TAAAAK a pod Warszawę w 1920 r. to przyszli AMERYKANIE W BOLSZEWICKICH ONUCACH - to ty BREDZISZ !!

Głupi lewacki szechterowcu i ruska onuco ! Zamiast czytać GWno poczytaj sobie prawdziwej historii ludzkości !
to dowiesz się, że wszystkie wielkie ludobójstwa były "dziełem" komunistów, lewactwa i niemieckich hitlerowskich

socjalistów ! - Liczby są szokujące ! 20 mln ludzi zamordowanych przez niemieckich hitlerowskich socjalistów !
60 mln ludzi zamordowanych przez rosyjskich komunistów w CCCP w gułagach, 50 mln ludzi zamordowanych w Chinach

przez komunistę Mao-Tse-Tunga, 10 mln ludzi zamordowanych w Kambodźy przez komunistę Pol-Pota itd. itd. itd.

A kto rozpoczął II wojnę światową? Lewacy: Hitler ze Stalinem - socjalizm narodowy do spółki z socjalizmem internacjonalistycznym.

Nieprawda, II Wojna rozpoczęła się znacznie wcześniej i w Azji. 1 września 1939, to był początek europejskich zmagań wojennych II wojny światowej.

Jakie sukcesy gospodarcze USA ????..przeciez w tym tygodniu z WALLStret wyparowalo 100mld !!!...

FEDER
nie ogladaj tvn i innych niemieckich GOWNOMEDIOW, bo ci do reszty mozg wyparuje, a jusz masz przeciag!!!!!
Wyparowaly piniazki bo LEWACTWO niczym robactwo tam rzadzi!!!

Po ostatniej miesięcznicy jestem rozochocona strasznie. zauważyłam, że Obywateli RP się wszystkie pisiaki boją i czuję, że cały świat do nasz należy :) Gdzie ci wasi narodowcy ? gdzie kibice ? hahahah wszyscy się nas boją :) teraz Trumpa wygwiżdżemy i to będzie wasz koniec :)

Spoko, spoko UBywatelu - jak przyjdzie czas, to wam tak te bolszewickie mordy wypolerujemy, ze bedzie sie mozna w nich przegladac jak w lustrze ... Poki co jestesmy kulturalni, ale wobec takich zawszancow i pojebow to nie jest na dluzsza mete wlasciwa postawa - wy rozumicie tylko jezyk sily ...

Oczywiscie. Swietnie kminisz. Tylko Obywatele Prl uratuja ludzkosc przed globalnym ociepleniem! Jest goraco, coraz gorecej -wczoraj temperatura powietrza przekroczyla u mnie dwadziescia stopni. Trudno z goraca wytrzymac. Nawet woda w Baltyku.. - obawiam sie ze przekroczy w tym roku nieznacznie pietnascie stopni i caly Baltyk wyparuje do KOSMOSU. JEST zbyt GORACO.

"Obywatele Rassiji Putina" to sklerotyczni, SB-ccy i WSIorni zasrańcy, kitrający w pampersy :) To stare ścierwo protestuje

poprzez głośne robienie w gacie :) i przyklejanie się swoimi zasr..nymi du..mi do ulicy :) Polscy Narodowcy brzydzą się

dotykać tego rosyjskiego gówna i cała brudna robota spada na policję, która musi łopatami to łajno odklejać od asfaltu

i przenosić do szmaba :)

Dobre :o)) ha ha ha...Ja bym jeszcze od siebie dodał - "Obsrywatele Ruskiej Putainy" (putain to po francusku Q_rwa) hehehe...Pasuje jak ulał do tego złodziejskiego, pasoźydniczego chazarsko-kacapskiego łajna.

gratuluje optymizmu, polecam lecture N. Klein, po slynnej "niewidzialnej rece rynku" zaczela w swiecie funkcjonowac "niewidzialna piesc rynku...." i stad ta trudnosc w znalezieniu tych "narodowcow" "kiboli" czy innych struktur zastepujacych tradycyjny Proletariat, nie widac, a jednak ludzie sie "boja", staraja sie byc razem przy ogniwach okazalaych lancuchow.......

Nie wywołuj wilka z lasu.Olewamy na razie garstkę durni ale jak przyjdzie czas to wiemy co z wami z robić na razie czekamy czy zaraza się rozprzestrzenia jak zaobserwujemy rozprzestrzenianie to przeprowadzimy akcję oczyszczającą tak więc nie ciesz się za w czasu i nie prowokuj bo później na płacz będzie za późno.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl